Skocz do zawartości

Polecane posty

Oczywiście sam wiem, że taką sygnaturkę robi się łatwiej i krócej niż coś większego bo sam często robie duże fotomanipulacje, i własnoręczne szkice - jednak sygnaturki są przyjemną formą, gdzie w małym rozmiarze można zawrzeć naprawdę dużo.

Naprawdę dużo pikseli i graficznego bezguścia. Pokaż stary te większe "fotomanipulacje", a najlepiej olej fotomanipulacje, pokaż grafikę lub już nawet tą fotografikę, tylko taką, którą zrobiłeś od początku do końca sam (łącznie z teksturami, zdjęciami itd itp). Pokaż, porównaj z sygnaturkami, wypowiedz się.

Żeby nie offtoppować...

2415403.jpg 2410533.jpg

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich Forumowiczów i zapraszam na bloga Cartoonwars. Prezentuję tam głównie parodie Gwiezdnych Wojen, ale że od niedawna wrzucam też komiks związany z grami komputerowymi (przygody Stwora) umieszczę linka i tutaj :)

Tematów growych z czasem będzie przybywać.

http://www.cartoonwarsblog.blogspot.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrowczak, w rysunku poprawiłbym pięść, jak i te wszstkie linie i cieniowanie, ponieważteraz są one zbyt chaotyczne. Najbardziej podoba mi się twarzyczka, ale i ona nie jet idealna. Zatem- nadać rysunkowi więcej dynamizmu poprzez proste linie na tyle lub sprawić, by postać sprawiała wrażenie przydymionej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dwie prace zostały przeskanowane na 2 sposoby, ze wzmocnieniem(*) i bez wzmocnienia kolorów.

Kruk*

2ec2d34d4adfd91dm.jpg

Kruk

3b3889728c7b325em.jpg

Dziób troszkę mi nie wyszedł, ale nie ma tego złego...

Infekcja*

b7073edc130a446dm.jpg

Infekcja

9ced9f3a7d6c8c69m.jpg

CO prawda rysunkowa imitacja efektu soczewki mi nie wyszła, ale ważne jest chyba, to, ze starałem się ją zrobić.

Nie jesteśmy sami

9036571ece7af9e2m.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...