Skocz do zawartości

Rozwiązany: Gothic II-smoki


Rozmiotek

Polecane posty

Witam

Jaki waszym zdaniem powinienem mieć lvl kiedy mam zamiar wyruszyć na smoki ?

Jestem w końcu III rozdziału, wybiłem wszystkie potwory w Khorinis (prawie wszystko-nic już nie mogę znaleźć) i mam 19lvl.

Czytałem na forach, że ludzie mieli już 30levele, ale w Nocy Kruka. Ja niestety nie mogę expić w Jarkendarze bo gram w podstawkę.

Mam więc dobry lvl czy coś polecicie mi zrobić jeszcze ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie powinieneś sam sobie poradzić...

Jeśli jednak nie możesz, wspomóż się czarami (np. "Zmniejszanie potwora").

BTW, jesteś pewny, że wszystko "wyczyściłeś" (np. przynajmniej w dwóch miejscach można nieźle naexpić na - ogólnie ujmując - nieumarłych). A może masz kiepski oręż (napisz jaki)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oręż od Harada kupiony w 3 rozdziale 2H. + raz konsekrowałem. ma 85 obrażeń.

Na nieumarłych ? Wiem, że biłem zombie i szkielety ale dużo to ich nie było. Potrafisz określić miejsce na mapie ?

Mhm. A skąd mogę wziąć zwoje przyzywające demony i szkielety , np. ?

Chyba, że będąc Palkiem mogę się uczyć kręgów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeśli już wykorzystywałeś różne 'ciekawe' zwoje, to - przynajmniej na tę chwilę - zapomnij.

2. Nieumarli (w tym paladyni, za których jest bodaj 400 expa) są np. na farmie Onara (krypta).

Ponadto nie zaszkodzi zajrzeć w to miejsce. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię tak - pierwszego smoka zabijam za pomocą dwóch najemników, drugiego i trzeciego przyzwanie demona, a ostatniego - zmniejszenie potwora. Wszelkie zwoje zakupisz u handlarzy, pamiętam, że jedno Przyzwanie demona kupiłem u handlarza w górnym mieście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c0r

Masz rację, w "zwykłym" jest to dużo prostsze. Ponieważ jednak najpierw grałem bez dodatku - i tak się przyzwyczaiłem - również w NK, nie korzystam z "ułatwień". I to wcale nie dlatego, że jestem taki "pro", tylko, że zwykle po prostu o nich zapominam. :F

Atoli muszę zaznaczyć, że wykonuję wszystkie zadania, a przede wszystkim dokładnie czyszczę teren (ba! obijam wszystkich - Bogu ducha winnych - "ludków").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteś na końcu III rozdziału to nie ma się co martwić. Jak wejdziesz do Górniczej Doliny to zacznie się IV rozdział i wszędzie zaroi się od wszelkiej maści potworów i bestii. Także zanim pójdziesz na smoki możesz sobie spokojnie podbić lvl zwiedzając Górniczą Dolinę i tępiąc różne monstra. Już na samym wybiciu orków wokół oblężonego zamku można nabić kilka poziomów. Poza tym w zwykłym Gothicu II, bez Nocy Kruka, smoki wcale nie są takie trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orków da się spokojnie wyłuskiwać pojedynczo, wystarczy jedynie trochę cierpliwowości, no i trzeba się nabiegać. Można np. strzelić do jakiegoś, a potem dawać dyla. W tym momencie goni Cię grupa, ale po jakimś czasie outsiderzy zawracają, w końcu zostaje tylko jeden (jeśli przegapi się tę chwilę, trzeba zaczynać od początku)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie to pewnie nie pomoże, bo stylu gry nie zmienisz raczej, ale będąc magiem wystarczy wykorzystać czary znalezione przy ciele strażnika, przy bramie kończącej drugi rozdział. To prawie god mode do końca gry i oczyszczenie całego świata z orków to błahostka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lezą w 2-6 + jeszcze elity.

Próbowałem ale nie mam szans, padam na 3 cięcia -.-, jakieś inne pomysły ?

jeśli grupka powiedzmy 4 orków tak łatwo Cię rozwala to ze smokiem ani tyle sobie nie poradzisz. Jedyny sposób w tej sytuacji to użycie tych zaklęc - zmniejszenie i przyzwanie demona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

powinien być u Zurisa w Khorinis. A podobno dobrym sposobem na smoka jest

użycie mikstury szybkości bo smok jednak do najszybszych przeciwników nie należy a dzięki miksturze szybkości możesz próbować go zajść od tyłu i tłuc dopóki się nie odwróci i tak do śmierci jego... bądź Twojej :D

, piszę podobno bo sam nigdy nie próbowałem tego sposobu robiąc to w bardziej tradycyjny sposób czyli tłukąc póki gadzina nie padnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

o to dziwne, może kiedyś już kupiłeś u niego? najlepiej popatrz po wszystkich magach ognia. Najlepiej porób jakieś zadania poboczne i podciągnij kilka poziomów. Ja radziłem sobie z dużą grupą orków ale miałem miecz z Nocy Kruka który jest lepszy jak dla mnie od wszystkich mieczy z podstawowej gry. A i tak robiłem trochę gimnastyki przy starciach, ustawianie się tak by mnie nie okrążyli itd i podnoś umiejętność walki mieczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...