Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajinYoda

Skyrim - problem z questem

Polecane posty

Witam,

mam problem z ostatnim questem dla Towarzyszy. Zwyczajnie nie chce mi się odpalić.

Po zadaniu z Vilkasem ("Purity of Revenge" - gram po angielsku ze względu na Hearthfire) powinien odbyć się pogrzeb Kodlaka. Ale nic takiego nie następuje. Towarzysze zajmują się swoimi sprawami, nie dając mi nawet misji pobocznych.

Próbowałem już kodów (setstage itp.), czekałem kilka dni, a nawet wczytywałem wcześniejsze savy. Nie pomogło.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie który to quest, ale chodzi chyba o ten, w którym należy udać się do Niebiańskiej Kuźni, tam odbędzie się pogrzeb a następnie musisz porozmawiać z kowalem Eorlundem. Piszesz, że używałeś już konsoli, ale mimo wszystko spróbuj setstage C06 0, lub Setstage C06 1. Jest jeszcze jedna opcja. Jeśli już kiedyś grałeś i nie zależy Ci na obejrzeniu tej całej ceremonii, to wpisz completequest C06 0 lub 1 - zadanie powinno się zakończyć i wtedy po prostu porozmawiaj z kowalem.

I oczywiście na wszelki wypadek zapisz grę - nie ma pewności jak te komendy zadziałają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj setstage C06 0, lub Setstage C06 1.

Już próbowałem. Nie odpala się.

pisz completequest C06 0 lub 1

Tego też. Po wpisaniu tej komendy wprawdzie wyświetla mi zaliczenie questu, ale nie mam go w dzienniku. Nie mogę też wykonywać dalszych misji dla Towarzyszy, ani nie zostałem przywódcą gildii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna opcja. Być może bug ten występuje tylko u Ciebie, więc możesz wysłać komuś save aby po prostu zrobił Ci tego questa. Czytałem gdzieś, że już tak robili, ale nie mam pewności że zadziała. Mimo wszystko chyba warto spróbować. Ja niestety dostęp do Skyrima będę miał najszybciej na weekend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz wysłać komuś save aby po prostu zrobił Ci tego questa.

Hmm... ciekawy pomysł. Wybiorę się jutro do znajomego i sprawdzę smile_prosty.gif.

Edit - u niego działa... myślę, że to wina patcha 1.9 (kolega gra na 1.8 - wyłączył automatyczną aktualizację).

Edit 2 - na nowej postaci działa bez problemu. Widocznie to wina łatki 1.9. temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...