Skocz do zawartości

Gothic - nie mogę zadawać obrażeń


oblivion9

Polecane posty

Aby zranić cokolwiek lub kogokolwiek w "jedynce", wskaźnik twoich obrażeń musi przewyższać wartość pancerza przeciwnika. Na upartego da się to sprawdzić na cheatach. Też tak miałem np. z topielcem od tamy w Nowym Obozie, wystarczyło się trochę podszkolić.

Poza tym, niektóre postacie związane z fabułą są nieśmiertelne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem misje w Starym Obozie, dostałem questa z walką na arenie i nic, postać nieśmiertelna. Tak samo było jak szedłem do Nowego Obozu z Mordragiem, nie mogłem zabić wilka. Teraz walczyłem z Lewusem i Ryżowym Księciem, ten pierwszy jest nieśmiertelny a drugi normalnie padł. Nie wiem, spróbuję się trochę podszkolić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wszystko wyżej jest szczerą prawdą, ale czasem w pierwszym gothicu obrażeń nie zadajemy nawet dużo słabszym przeciwnikom. W przypadku zwierząt i innych kreatur nic nie możemy na to poradzić i stosujemy metodę "nawalaj na pałę dopóki nie zdechnie", ale kiedy walczymy z przeciwnikiem mającym jakąś broń (np. orkiem lub szkieletem) to sprawdza się zablokowanie ciosu (lewy ctrl+ strzałka do dołu), a od razu potem wyprowadzenie własnego ataku- u mnie zawsze takie kontry zadawały obrażenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia,pamiętam jak walczyłem z królową pełzaczy i nie mogłem jej nawet zranić,a potem połapałem się że mam za słabą broń...a potem musiałem wracać się przez cały tunel,wyjść z kopalni,iść do nowego obozu,dać w pysk Sharky'emu,obrabować go,a potem z powrotem wrócić się do kopalni.Byłem wściekły,tyle roboty a przy królowej znalazłem tylko te cholerne jaja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...