Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Romanito

Pendrive

Polecane posty

Mam problem, mój pendrive (Patriot 8Gb) za nic w świecie nie chce wpuścić do siebie niektórych plików (pokazuje, że jest za mało miejsca). Na wielu forach wyczytałem, że trzeba zmienic system plików w pendrive'ie, jednak nie mam pojęcia, jak to zrobić... Proszę o pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Polecam OCZ ATV >>>szybki>>>pojemny(od 1GBdo 32GB)>>>tani(w miarę) :rolleyes:

1. Pisz bardziej rozbudowane wypowiedzi. Ta jest nic nie warta, bo tak na prawdę nic konkretnego nie napisałeś.

2. Caps off. Nie krzycz.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pendrive 4gb w rozsądnej cenie z jak najszybszym przepływem danych (zapis, odczyt) oraz w jak najbardziej wytrzymałej obudowie ( aluminiowa, gumowa, nie wiem). Miałem Patriot`a Xporter 4gb, ale padł. Proszę o pomoc w wyborze.

Corsair Voyager GT - bardzo szybkie pendrive'y w gumowych obudowach. Sam mam takiego w wersji 2 GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest jakis inny temat o pendrivach, no ale napisze tu, jakby byl to prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

Otoz ostatnio z pendrivem mojego kuzyna (poprosil mnie o pomoc) dziwna rzecz sie stala. Znaczy sie moze wcale nie taka dziwna i moze fachowcy mnie oswieca jakims oczywistym rozwiazaniem ;) Otoz kuzynek, jak mowi, niechcacy chyba usunal sobie jakis plik z pendriva, istniejacy juz tam po jego zakupie. I od tego czasu dysk zaczal byc chroniony przed zapisem. Nie da sie na niego nic wrzucic. No wiec moje pytanie, czy to mozliwe jest, zeby przez usuniecie jakiegos pliku z pendriva, zaczelo sie cos takiego dziac. I jak to mozna naprawic, sciagnac skads ten plik (jak sie da) czy jak? Z gory dzieki wszystkim za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i nie wiem gdzie go opisac. Jezeli nie tu to prosze o przeniesienie do odpowiedniego tematu. Ale do rzeczy:

Posiadam 3 wersje pendrive'ow Kingstona DataTraveler. 1, 2 i 4 GB. Dzialaly wszystkie OK az do momentu, kiedy... przestaly praktycznie dzialac. Tzn. Pliki zapisuja sie tam straszliwie dlugo, to samo z odczytem. Osytatnio czytaly mi 2 GB danych ponad godzine... Wie ktos moze w czym problem? Z gory dzieki za pomoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić sobie ten oto pen drive: http://sklep.kg.net.pl/flashdrive-apacer-a...ny-p-11060.html

Co nim sądzice? Na stronie producenta, znalazłem informację, że prędkość odczytu danych to max. 10 MB/s a zapis 3 MB/s. Dla porównania Kigstony Data Travelery mają podobne albo i mniejsze wartości. Martwi mnie tylko to, czy nie będzie z nim problemów pod Vistą? Nie ma jej w tabelce zgodności a na stronie producenta takiej informacji również nie znalazłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję tani, szybki i niezawodny Pendrive, do przenoszenia danych - małej ilości danych o dużych rozmiarach razem z dużą ilością mały pllików. Ten co masz super, ale trochę za drogi ;/ Tak do 30 zł max.

Znalazłem jeszcze dwa inne:

KINGSTON FLASH FRIVE DTI 4GB (3 MB/s-6 MB/s) i KINGSTON FLASH DRIVE DT100/4GB (99 MB/s-12 MB/s). Ten drugi, ma sprytnie chowany port, ale boję się, że przy częstym użytkowaniu, może się uszkodzić, tak miałem kiedyś :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie przenosisz często i masz czas na zgrywanie to prędkości nie będą tak znaczące. Tak samo Vista powina sobię rade dać z większością - sam mam trzy i wszystkie bez problemu obsługuje (OCZ, PQi i jakiegoś no name z promocji, choć może być dobrej firmy bo dobra firma rozdawała :))

http://www.allegro.pl/item490154804_ocz_at..._na_jakosc.html

http://www.allegro.pl/item493958502_ocz_ra...bki_35mb_s.html

Sam oceń czy warto dopłacić 10-12 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...