Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Romanito

Pendrive

Polecane posty

Ja wrócę jeszcze do formatowania pendrive'a. Chcę to zrobić za pomocą Partition Magic 8, ale po podłączeniu pendrive'a program go nie widzi. Ktoś może wie dlaczego? Proszę o odpowiedź.

Chcesz zo sformatować na NTFS? Jak tak to ci pomoge bo idzie to przez system zrobic...;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dać wchodzić "na pokład" pendrive'a to może zwykły antywirus, wystarczy przecież sprawdzić pliki przed wrzuceniem antywirem i będzie na pewno OK. Takiego "antybiotyka" co by przez cały czas działał to chyba nie ma...

Problem w tym ze kiedy wrzuce pendriva do szkolnego komputera ktory jest pelen virusow to odrazu sie jakis przyczepi i jak wroce do domu do odrazu format musze zrobic bo antyvir wykasuje autorun. :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam w domu uszkodzony Pen Drive - po rozebraniu obudowy, okazało się, że elektroniczna płytka jest nietknięta, ale znajdująca się na niej pamięć, jest uszkodzona - można wyjać jej fragment. Po podłączeniu do PC, urządzenie jest rozpoznawane ale nie można się na nie dostać. Płytka dość mocno się nagrzewa. Czy istnieje szansa naprawienia takiej usterki? Mam w domu takie srebro w płynie, które używane jest do łączenia przerwanych obwodów elektrycznych. Może pomóc czy od razu wywalić?

schowek01lp8.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Może uszkodzić płytę główną... dlatego radziłbym testować na jakimś muzealnym eksponacie, albo rzeczywiście zbierać kasę na nowy ;) Chyba że ten jest jakiś bardzo pojemny - 8GB lub więcej i o przyzwoitych parametrach..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem w pewnym sensie związany z Pendrive'ami, a chodzi mi dokładniej o czytnik kart pamięci. Jeszcze wczoraj bez problemu zrzuciłem zdjęcia na komputer przez kartę Kingstona, a dzisiaj już nie mogę, gdyż komputer nie wykrywa po prostu. Nie pisze, że wykryto sprzęt czy coś po prostu, jakby go nie było. Już kiedyś miałem takie problemy, ale nie wiedziałem jak na nie zaradzić. Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...