Skocz do zawartości
RoZy

Gothic (seria) v.2

Polecane posty

UP:

To to mógłby być mod do Mount&Blade najwyżej dla mnie.

RENCami i nogami za!

A ja chciałbym zobaczyć historię Bezimiennego lub innej postaci ze Świata Gothica w formie książki. Z wielką chęcią bym taką przeczytał.

Też za. Takie cuś w odniesieniu do Obliviona już jest. Kto wie, może ktoś kiedyś pokusi się o papierową adaptację...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sowa69

Książki na podstawie gier zwykle są słabe, wiec odradzam takiego pomysłu. Chociaż w dużej mierze zależy to od pisarza, np. gdyby książkę na podstawie Gothic-a napisała Trudi canavan, to chętnie bym taką książkę przeczytał.

Edytowano przez Darmad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up napisał-A edytuj to szybko :D (chociaz sam nie wiem, po przeczytaniu 6 ksiazek tej aktorki - bardzo dobrych imo - jednak nie sadze zeby pasowała do tak brutalnego swiata, bohaterkami jej ksiazek sa kobiety, zawsze jednym z watkow jest milosc i poza tym wykreowane przez nie swiaty sa jakies takie..... łagodniejsze.)

Ja tam wolałbym np Jacka Piekare jako autora ksiazki, której akcja toczyłaby sie w swiecie gothica.

A co do pomysłu gothica jako strategi ... mowie zdecydowane HELL NO! Nie wyobrazam sobie kolejnej czesci jako RTS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec ot: Czy jak wyjdzie Arcania kiedyś w Cd- Action przejdziecie ją? ;)

Jeśli w cd action będzie to na pewno. Zagram żeby choćby po to żeby zobaczyć co oni z moim

Gothicem zrobili. Ja tam bym 1 z chęcią w nowej szacie graficznej zobaczył.A jak nie to 5 mi tu dawać, byle szybko i od PB ;D

Sowa69- lepiej nie, fajniej by było jakby już o takiej tematyce nową grę wydali.

Edytowano przez asasyn101
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsolowy Gothic? Niezbyt dobry pomysł według mnie. Zatwardziali konsolowcy woleliby pograć w takie Modern Warfare 3 czy też Arkham City, aniżeli w "jakiegoś tam" Gothica, o którym prawdopodobnie pierwszy raz by usłyszeli.

A moim zdaniem konsolowy remake Gothica to dobry pomysł. Na konsole istnieje wiele remake'ów starych gier, więc i taki mógłby się cieszyć powodzeniem (choć trzeba powiedzieć, że konsolowcy mogą po prostu nie mieć sentymentu do tej serii).

Po podrasowaniu tekstur i wydaniu GI wraz z "dwójką" w jednym pudełku naprawdę dawałoby to radę, bo same gry są świetne i jedyne, co może dziś razić, to grafika.

Jeśli już to faktycznie drogą Xbox Live Arcade, lecz szczerze powątpiewam w sukces.

IMO w przypadku takiego rozwiązania sukces byłby jeszcze większy niż w wersji pudełkowej. Cena na pewno uległaby zmniejszeniu, więc więcej osób kupiłoby tę grę.

Ja to ciągle mażę o Gothicu ( nie pięć (tylko taki odzielny)), który będzie strategią, a my jako Rhobar (Bo w końcu Bezimienny został królem Myrtany) będziemy walczyć o Myrtanę którą atakują Orkowie i Assasyni.

Z tego co wiem, jest robiony mod Gothic: Total War do Medievala.

PS Chętnie zobaczyłbym Gothica na iOS-a. Ciekawe, co by z tego wyszło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pomysłu gothica jako strategi ... mowie zdecydowane HELL NO! Nie wyobrazam sobie kolejnej czesci jako RTS.

Czytaj dokładniej! Ja nie mówię żeby to była kolejna część gothic-a, tylko taka odrębna część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@suprax

Według mnie charakterystyczny język i styl pisania Sapkowskiego nie troszkę by tu nie pasował. Już prędzej w roli autora widzę Jacka Piekarę, którego dzieł wielkim miłośnikiem jestem.

Ktoś napisał, że z reguły książki robione na podstawie gier są do du... Zależy to od gustu. Ty lubisz Legię, a ja jestem kibicem Widzewa. I nic mi do tego. Proste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

Fajne, fajne, jakby wyszła taka modyfikacja to specjalnie dla niej kupiłbym Medieval Total War, gdyby był wymagany :wink:

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie TEN temat na forum Total War Center. Piszą tam, że mod GTW jest w fazie beta-testów i prace nad nim idą dobrze.

Darmad, możesz już zacząć przygotowywać zapas kawy. :)

Lisu125, zbieraj kasę na Medievala II, bo z pewnością będzie on wymagany do działania moda. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się coś wycyrklować do zwykłego M&B, jest najlepsza do moddingu. Jak na razie chodzi mi po głowie odpieranie ataków w starym obozie, rzecz jasna, postaram się zrobić całą kolonię, a potem myrtanę. Niestety, będzie to dość trudne, ale powinno się udać. Przynajmniej sama mapka.

EDIT:

Dużo roboty, mapka może będzie, ale nie wiem, czy będzie mi się chciało robić wszystko.

Edytowano przez suprax
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i11.tinypic.com/6jlukia.jpg <---- Tak prawdopodobnie wygląda mapa Gothic-a. Co wy na to, aby Gothic 5 rozgrywał się na na "Niezbadanych Krainach"?

EDIT: http://img692.imageshack.us/img692/9696/smallres2.jpg <------ Tutaj jest druga mapa w której nie ma Arganii, i ta mapa chyba jest lepsza :D

Edytowano przez Darmad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając w gothica 3 zastanawiałem się co jest w tych niezbadanych krainach. Nie miałbym nic przeciwko aby tam rozgrywała się akcja gothica 5. Choc morze być tak jak z czwórką, że po prostu "dodadzą" nowe tereny spoza mapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lisu125

Nom rzeczywiście byłoby fajnie gdyby akcja rozgrywała się na niezbadanych krainach. Jeszcze fajnie byłoby gdybyśmy mogli się poruszać po całym Królestwie Myrtany, lecz to jest mało prawdopodobne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...