Skocz do zawartości
RoZy

Gothic (seria) v.2

Polecane posty

Powiem krótko : dość rozbudowany bardzo zabugowany źle zoptymalizowany średnio grywalny RPG

Taak... widać że grałeś :dry:

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 jest zajefajny, ale zbyt mało bossów np. smoki... W G3 wyglądają jak gryfy, a nie to co w G2... tam smoki przerażały swym rozmiarem i trzeba było się natrudzić żeby takiego pokonać. Moim zdaniem G2 najlepsza część w serii.

A tak na marginesie, ma ktoś pathe usprawniającą grafikę w G2 i G1???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym że smoki w Gothicu III odwzorowano słabo. Pewnie dlatego że fabuła nie obracała się już wobec smoków, tak czy siak Piranie mogły się lepiej postarać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie pamiętam. Bo teraz pykam w gothic-a 3 ZB z tymi pathami z CDA powiem że nawet daje radę. Przechodzę już drugi raz, bo za pierwszym Milten zniknął i przez niego nie mogłem zasiąść na tronie Myrtany, ale i tak uważam że przeszedłem tę grę. Teraz gram po stronie Thorusa ;p Uważam też że w G3: ZB poziom trudności jest źle zbalansowany, wpierw gierka idzie łatwo, a gdy miałem zmierzyć się z prastarą bestią miałem nie lada kłopot, ale ostatecznie ją jakimś cudem powaliłem trupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do CP...

Może wyda się to śmieszne ale to nie jest normalne, że bez CP gra chodzi mi tak bajecznie że niektóre dzisiejsze tytuły, mogłyby pozazdrościć optymalizacji G3 ? :pokerface:

Inna sprawa, że G3 wraz z CP zjada sporo miejsca na dysku czy nie ? Bo nie orientuje się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w G3 zmierzch bogów i już widzę, że gre bedzie trzeba sobie dawkować. Po przebrnieciu przez pozycje chłopca na posyłki spotyka mnie dokladnie to samo. Takze juz rozumiem dlaczego wiele ludzi hejtuje ta gre. No, ale dalem rade ukonczyc Arcanie to ukoncze i to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w G3 zmierzch bogów i już widzę, że gre bedzie trzeba sobie dawkować. Po przebrnieciu przez pozycje chłopca na posyłki spotyka mnie dokladnie to samo. Takze juz rozumiem dlaczego wiele ludzi hejtuje ta gre. No, ale dalem rade ukonczyc Arcanie to ukoncze i to.

Zainstalowales edycje rozszerzona do zmierzchu bogów?? znacznie poprawia rozgrywke ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z G3 to jest tak, że jak ktoś by zobaczył jak grałem w czyściutką wersję gry mógłby pomyśleć, że jestem masochistą. Po upatchowaniu CP 1.73 (taka wersja była jak ostatnio przechodziłem tj. rok temu) to, co dla mnie było poprawą jakości i powodem do radości z dalszej gry, dla osoby obok byłoby straszną grą, która non stop się ścina. Nie grało się tragicznie, ale optymalizacja Gothica 3 jest FATALNA. Wynika to z tego, że mapa w żaden sposób nie jest podzielona i zanim karta przetworzy wszystkie te informacje minie kupa czasu. Jednak podział gry na akty sprawdza się dużo lepiej. Mimo to G3 to kawał dobrej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przypisuje się miksturki do paska szybkiego dostępu w G2 NK? Wiem, że się da.( grałem kilka lat temu)

Wróciłem do G2 po kilku latach i dla mnie ta gra się nie zestarzała :)

@edit Poszukałem troche w tym temacie i do przypisania mikstur, itp potrzeba zmienić sterowanie ;/

Edytowano przez Ross23
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przejść Zmierzch Bogów. Niestety ta gra wygrała z moim postanowieniem, że skoncze kazdą część Gothica. Mam przyprowadzić Inoga do Anoga. Zrobiłem dla obu wszystkie zadania. I teraz Inog zlewa mnie tymi tekstami "na pewno masz wiele do zrobienia" , u Anoga również zadnej kwesti nie ma oprocz nauki walki. Takze podzielam zdanie wszystkich tych, którzy hejtowali Zmierzch Bogów. Gra jest słaba, nudna, powtarzalna. Na dodatek taki bug. Podziekuje -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przypisuje się miksturki do paska szybkiego dostępu w G2 NK? Wiem, że się da.( grałem kilka lat temu)

Wróciłem do G2 po kilku latach i dla mnie ta gra się nie zestarzała :)

Pasek szybkiego dostępu jest dopiero od części trzeciej, tj. Gothica III.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przypisuje się miksturki do paska szybkiego dostępu w G2 NK? Wiem, że się da.( grałem kilka lat temu)

Wróciłem do G2 po kilku latach i dla mnie ta gra się nie zestarzała :)

Pasek szybkiego dostępu jest dopiero od części trzeciej, tj. Gothica III.

zapewne chodzilo mu o zbindowanie potka pod klawisz, ale jak to niestety nie wiem, nie bawilem sie tym nigdy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przejść Zmierzch Bogów. Niestety ta gra wygrała z moim postanowieniem, że skoncze kazdą część Gothica. Mam przyprowadzić Inoga do Anoga. Zrobiłem dla obu wszystkie zadania. I teraz Inog zlewa mnie tymi tekstami "na pewno masz wiele do zrobienia"

a zabiłeś czarnego maga???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...