Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NieMy

Problem z kontem battle.net

Polecane posty

Witam mam poważny problem z kontem battle nie pamiętam do niego ani loginu ani hasła a chciałbym pograć w D3 mam nawet edycje kolekcjonerska ale od paru-parunastu miesięcy nie korzystałem z tej usługi i teraz moje pytanie czy mogę coś z tym zrobić (mogę oczywiście przekazać dowody że posiadam oryginalną grę zdjęcia gry itd.) Chciałem z tym napisać do wsparcia ale co się okazuje? Żeby do nich napisać że nie pamiętam hasła i konta muszę wejść na konto a czat online nie chce się w ogóle uruchomić. Normalnie paranoja. Zawsze mam problem z pamiętaniem takich rzeczy i cierpię często w przypadku gier które przypisuje się do jakiegoś konta. Czy może ktoś zna jakiś sposób(który będzie skuteczny) bym mógł odzyskać swoje konto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loginem jest konto e-mail, na którym masz zarejestrowany Battle-net (naprawdę go nie pamiętasz?).

Na koncie masz swoje imię i nazwisko, więc w ekstremalnym przypadku, możesz wysłać do nich zdjęcie swojego dowodu osobistego (nie żartuję, ja tak zrobiłem z autentykatorem), z prośbą o zmianę dotychczasowego hasła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...