Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BodzioAssassin

Skup starych gier

Polecane posty

Witam. Poszukuję starych gier typu Baldur's Gate, Icewind Dale czy pierwsze Red Factiony. Jeśli posiadacie takie gry - piszcie mi na PW lub tutaj, rozpatrzę każdą sensowną propozycję. Tytuły które najbardziej mnie interesują:

Heroes I, II

Red Faction 1, 2, Guerilla

Baldur's Gate

Icewind Dale

Jeśli macie jeszcze jakieś stare tytuły piszcie śmiało. Wszelkie stare gry odkupię od was.

UWAGA!

Szukam jeszcze książki "Gobi" W.E.B Griffina. Pisać na PW Szukam jeszcze akcesoriów do ASG oraz replik broni. Główne poszukiwane to G36C, 340 FPS i AK-47.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję starych gier typu Baldur's Gate, Icewind Dale czy pierwsze Red Factiony. Jeśli posiadacie takie gry - piszcie mi na PW lub tutaj, rozpatrzę każdą sensowną propozycję. Tytuły które najbardziej mnie interesują:

Heroes I, II

Red Faction 1, 2, Guerilla

Baldur's Gate

Icewind Dale

Jeśli macie jeszcze jakieś stare tytuły piszcie śmiało. Wszelkie stare gry odkupię od was.

UWAGA!

Szukam jeszcze książki "Gobi" W.E.B Griffina. Pisać na PW Szukam jeszcze akcesoriów do ASG oraz replik broni. Główne poszukiwane to G36C, 340 FPS i AK-47.

Cześć,

Może zainteresuje Ciebie moja oferta:

http://forum.cdactio...howtopic=219591

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albertval - niestety nie masz nic mnie interesującego a jak już masz to posiadam takową grę wink_prosty.gif

Gabriele - to samo co wyżej

Kizami - hmm nie smile_prosty.gif Przygodówki nie są dla mnie, i te stare i te nowe.

Aha, ma ktoś tę książkę? To dla mojego ojca, brakuje mu akurat tej, resztę przeczytał :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszperałem swoją półkę i miałbym na sprzedaż takie oto tytuły:

Throne of Darkness - z jakiegoś czasopisma

Daemon Vector Królestwo nieumarłych -oni games

commandos strike force -kolekcja klasyki

juiced: szybcy i gniewni - extra klasyka next

delta force helikopter w ogniu + team sabre - extra klasyka next

starship troopers (FPS) - duży dvd box

wściekłe psy

Scarface

Rouge trooper

Sacred złota edycja -Kolekcja klasyki

Destruction Derby 2 -extra klasyka (ostatni system operacyjny na którym gra mi działała to win 98, płyta dość mocna porysowana)

Panzer dragoon -Xplosiv

Realms of the Haunting - big box

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...