Skocz do zawartości

Brutal Legend błąd


Amix1000

Polecane posty

Hej zakupiłem w/w gre na steam i gdy ją odpalam montior odpala komunikat poza zakresem pracy, więc wpisałem komendy które pomogły z CS:GO (parmatery startowe steam naprawde fajna rzecz), komendy jakie wpisałem to -w 1280 -h 1024 -freq 60 a nadal występuje błąd pomocy i z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jak ktoś kupił preordera to ma dostęp do bety multiplayer smile_prosty.gif.

@Amix1000

Ustawienia graficzne gra przechowuje w pliku screen.dat, znajduje się on w windowsowym profilu użytkownika - profil jest domyślnie w C:\Users (Vista), w folderze o nazwie takiej, jak konto użytkownika, na które jesteś zalogowany. Tam trzeba wejść w AppData (uwaga, folder ukryty, Windows domyślnie ma ustawione, że nie pokazuje ukrytych plików i folderów - by to zmienić trzeba w okienku Eksploratora Windows kliknąć Narzędzia -> Opcje folderów... -> Widok -> zaznaczyć "Pokaż ukryte pliki i foldery" i kliknąć na Zastosuj lub OK) -> Roaming -> Doublefine -> BrutalLegend. Tam znajduje się ten screen.dat, jest to zwykły plik tekstowy, więc można go nawet w Notatniku otworzyć. Zastąp go plikiem dołączonym do tego posta (trzeba zmienić nazwę na screen.dat) i odpal grę. Powinna uruchomić się na pełnym ekranie, w rozdzielczości 640x480. Potem wbijasz w menu ustawień graficznych i tam sobie ustawiasz wszystko jak chcesz smile_prosty.gif.

A jeśli chodzi o parametry startowe, to nie ma żadnego standardu w tej kwestii, jeśli gry korzystają z tego samego engine'u (np. Portal, Half-Life 2, Team Fortress 2), to mogą mieć podobny/taki sam zestaw parametrów i sposób ich wpisywania, ale nie muszą. Różne gry mogą się pod tym względem diametralnie różnić, część nawet nie ma czegoś takiego, jak parametry startowe.

screen.dat.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackhand

Wszedłem do appdata znalazłem brutal legend ale mam tam tylko plik SDLGamepad i jest on typu(XML Configuration File (.config) wkleiłem twój plik i spróbowałem ale problem nadal jest także proszę o dalszą pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja mam tam 4 pliki - prefs.sav, screen.dat, SDLGamepad.config i unlocks.sav. Może utwórz dwa puste pliki tekstowe i zamień ich nazwy na prefs.sav i unlocks.sav. "Mój" plik zostaw tam :). Pamiętałeś, żeby zmienić jego nazwę z screen.dat.txt na screen.dat?

Co Ci Windows pokazuje, jak w Menedżerze urządzeń rozwiniesz Monitory?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

zrobiłem tak samo jak napisaliscie w wypowiedziach powyzej nie miałem oczywiscie plików unlock i prefs wiec je utworzyłem,nie było tez pliku screen dat wiec go wrzuciłem ale to nic nie dało,moja karta to geforce gts 250 a monitor flatron w1943sb,system windows 8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...