Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

Na streamie ładnie ignorują na razie pytania dotyczące grafiki. Właśnie widzę jak są "przerażeni", lolz. Faktycznie jak się porówna z pokazem z E3 2012, to różnice są jak przy Colonial Marines.

Teoria: Będzie śmiesznie jak się okaże, że to faktycznie wersja z past-genów, na tym nowym trailerze. Zauważcie ile się teraz o WD rozmawia przez ten zwiastun :P

Edytowano przez Zdenio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dałem się zapędzić w kozi róg przez co zostały mi wmówione rzeczy, których nigdy nie powiedziałem co doprowadziło do tego, że sam tak napisałem chociaż tak nie myślę pod wpływem głupich wyrażeń.

Ja nie nienawidzę Ubi(na firmy mam totalnie wywalone), ja im po prostu życzę wszystkiego najgorszego tak jak EA i Acti, najgorszej sprzedaży, piractwa, niskich ocen, aby w końcu się ogarnęli i zaczęli robić same dobre produkty(bez odcinania kuponów, bez tylu bugów i niedopracowanych rzeczy), a nie raz dobrze, raz gniot.

Na Nintendo też mam wywalone, po prostu mam ogromną beczułkę z ich działań w sprawie WiiU.

Co do AC4 się wypowiedziałem. Rayman? Nudny, płytki, łatwy i schematyczny. W dodatku brak coopa online to jest jakiś GRUBY fail.

SC? Ok, spoko, przyjemna gierka, ale dlaczego zrobili ze skradanki strzelankę? Nie da się przejść gry bez strzelania, bo wsadzili w niej elementy FPS(!!!). Oprócz tego bardzo spoko gierka.

DLC z zakończeniem jest w PoP z 2008 roku, to wystarczy.

No i jak Luke dalej nie rozumiesz dlaczego jest taki hejt na W_D chociaż było to tutaj wyraźnie tłumaczone to może poćwicz czytanie ze zrozumieniem, a przez ten czas nie bierz udziału w dyskusji, hm? Nie będzie potem nieporozumień. smile_prosty.gif

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciut przegiąłeś, akurat Ubi ostatnio tworzyło bardzo dobre gry i to - co najważniejsze IMO - różnego kalibru. U mnie szczególnie zaplusowali Blood Dragonem i zapowiedziami tych "indie" gier tj. Child of Light. Rayman - jedna z najlepszych platformówek 2D, ale "nudny, płytki i schematyczny", OKEEEJ. Splinter Cell to skradanko/strzelanka, a nie strzelanka - jest różnica. Ja przeszedłem grę na ducha. I gra dostaje ode mnie wielkiego plusa za klasyczny Spies vs. Mercs.

Życzenie komuś "wszystkiego najgorszego" to trochę dziecinne podejście, ale ja się pewnie nie znam :f

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę mieć takie dziecinne podejście aniżeli mieć postawę typu "plują mi w pysk, o, pewnie deszcz pada" i udawać, że nic się nie dzieje no bo przecież wydałem grubą kasę na grę to muszę się wypowiadać o niej dobrze, a o wadach ani słowa.

Ubi, EA i Acti to największe zakały obecnej branży growej i bardzo fajnie byłoby gdyby ludzie w końcu przejrzeli na oczy, a nie w ciemno kupowali kolejne AC, CoD i BF, zwłaszcza BF skoro 4 jest totalnie NIEGRYWALNA.

Guacamelee gniecie Raymana jako platformówkę doszczętnie, IMO, żeby ktoś mi tutaj nie wytknął, że wypowiadam się za wszystkich chociaż zawsze wszystko co piszę to piszę z własnej perspektywy.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SC? Ok, spoko, przyjemna gierka, ale dlaczego zrobili ze skradanki strzelankę? Nie da się przejść gry bez strzelania, bo wsadzili w niej elementy FPS(!!!).

Gdzie niby nie da się przejść go bez strzelania ? Prawie każdą misję wymaksowałem na ducha. Doceniam to, że twórcy dali 2-3 możliwości na ukończenie misji. Nie każdy lubi godzinne skradanie przez lokacje i nie każdy lubi w takiej grze styl rambo, ale ostatni SC daje nam kilka opcji. Zarzut dla samego zarzutu.

Tak samo większość recenzentów obsmarowało Thiefa za to, że prawie zawsze mamy tylko jedną drogę do celu. W niektórych momentach za głowę się chwytałem, kiedy zobaczyłem jakie były alternatywy dostanie się do celu.

I odnosząc się jeszcze do Twojej "nienawiści". Absolutnie nie należy generalizować, a Ty zakładasz, że wszystko co wyjdzie spod rąk Ubi to syf. Opinie wielu milionów mówią co innego o Raymanie, SC i AC4, ale kiedy trzeba krytykować coś takiego jak WD, krytyka się znajdzie. Trzeba być po prostu obiektywnym.

WD jest hejtowane, ale proszę Cię spuść ciutkę z tonu. Znowu robi się nieprzyjemnie.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Czy przeczytałeś całą moją wypowiedź co do SC czy tylko to co chciałeś, a resztę zignorowałeś?

Przecież wyraźnie napisałem, że dodali elementy FPS czyli w pewnym momencie masz perspektywę FPS i grasz jak w zwykłego szutera. To nie było fajne. sad_prosty.gif

I piszesz o spuszczeniu z tonu. Ja jestem bardzo spokojny, czasem coś mi podnosi ciśnienie, ale to przez brak czytania ze zrozumieniem przez niektóre osoby, które potem piszą głupoty, bo czytali po łebkach. To też nie jest fajne. sad_prosty.gif

W dyskusji wymagane jest parę rzeczy w tym przede wszystkim czytanie ze zrozumieniem. Bez tego wynikają same nieporozumienia i jest smuteczek. :(

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tak przeczytałem. Nie mów, że krótkie wstawki, kiedy to nie sterowaliśmy Fisherem ( snajperka i granatnik ) decydują o tym, że ta gra jest po części FPSem. Fajnie to rozwiązali, lepsze takie rozwiązanie niż danie Fisherowi snajpy w łapsko i "masz se chłopie postrzelaj".

Tak mi się teraz przypomniało. Kiedy to Panowie z Ubi szybko zboczyli z tematu grafiki i zeszli na tematy mniej ważne, w oczy rzucił mi się jakże trafny komentarz jednego z użytkowników. "CAN YOU HACK THE GRPHICS TO MAKE THEM LOOK LIKE NEXT GEN?" Soo true....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudyrydz - Po prostu troszkę demonizujesz.

Rayman, SC, FC3, Blood Dragon, AC4 - te gry są co najmniej dobre, porządne. Jak to się ma to Twoich słów "plują nam w twarz, a my udajemy, że deszcz pada"? Może pasuje to do BF4, tu się zgodzę. Uogólniasz niepotrzebnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zarzuty w stronę Raymana wychodzą chyba z niechęci... Żadna z wielkich serii platformówek nie ma online. Sonic, Mario, DK, Rayman, Yoshi. To, że gry nie wpasowały się w Twoje preferencje nie znaczy, że Ubisoft za kanalie i zakały. Wszystkie gry ostatnio wydane od Ubisoftu są chwalone przez miażdżącą większość internetu. Nie znam drugiej osoby, która hejtowała by Raymana Legends. I nie czuję ani śliny, ani deszczu. Dostałem piracką przygodę i jedną z najlepszych platformówek w jakie grałem.

Hejt na WD jest spowodowany grafiką. Dobrze o tym wiem, ale jednocześnie mam na to wywalone. Niestety, ludzie już teraz chcą oberwać po łbie doliną niesamowitości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ludzie już teraz chcą oberwać po łbie doliną niesamowitości.

Nie chodzi o to czego chcą ludzie. Chodzi o to, że prawdopodobnie WD okaże się największą ściemą ostatnich lat i pobije królewicza Aliena po stokroć. Ubi w zeszłym roku pokazywało masę przepięknych gameplayów, trailerów które tryskały efektami na lewo i prawo po czym 2 miesiące przed premierą na światło dzienne wychodzi grafika rodem z poprzedniej generacji. Wszyscy czują się po prostu oszukani, a Panowie na streamie sypią sobie suchymi żartami, bawią się w najlepsze, a na najważniejsze pytanie odnośnie grafiki lakonicznie odpowiadają w jednym zdaniu.

Choćby nie wiem jak dobra ta gra by była, a obecna oprawa okaże się finalna, to ta gra na mojej konsoli nie zagości, bo czuję się zwyczajnie oszukany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zarzuty w stronę Raymana wychodzą chyba z niechęci... Żadna z wielkich serii platformówek nie ma online. Sonic, Mario, DK, Rayman, Yoshi.

Nie, nie są z niechęci. Po prostu dla mnie gra nie jest dobra. Owszem doceniam styl i kreskę, plansze muzyczne(których jest ZA MAŁO!!!), postaci itp, ale gra mnie zwyczajnie znudziła, bo stała się strasznie łatwa, praktycznie samograj. No to co, mimo, że gra mnie nudzi to mam ją wychwalać? Serio?

Co do online, wymieniłeś gry, które są na Nintendo, a wszyscy wiemy jak u Nintendo z online. Natomiast Rayman ma coopa offline, do tego wyszedł na PS360, PC i teraz na PS4/XO gdzie online to zapewne nie jest masa roboty bo struktura sieciowa jest bardzo dobra, ale pewnie nie zrobili online no bo WiiU ma słabe opcje sieciowe i zaraz byłoby podniesione wielkie halo, że WiiU jest wykastrowane z online, no cóż, przynajmniej inne wersje miałyby znaczący atut. To właśnie przez brak coopa online nie kupiłem gry tylko ją pożyczyłem, bo ta gra jest stworzona do coopa, ale jak nie mam z kim pograć offline to chciałbym pograć online zwłaszcza, że miałbym osoby do pełnego kompletu.

No i chyba Luku drogi coś Ci się pomyliło, bo nigdzie nie napisałem, że Ubisoft to kanalie i zakały(zwyczajnie przekręcasz moje słowa aby Tobie pasowało, nie rób tego), bo wyraźnie zaznaczyłem, że produkują dobre i słabe gry. Z dobrych wymienię prześwietnego FC3 i dobrego Blood Dragona, do tego najnowszy SC to też kawał solidnej giery, ale AC: BF jeśli chodzi o wątek główny to poza postaciami to jest to bieda na całego i strasznie się zmuszałem aby to skończyć przy czym zbieractwo i przemierzanie świata to było jedna z najprzyjemniejszych rzeczy jakie robiłem w grach wideo. Do tego stopnia, że zebrałem wszystko co możliwe i wymaksowałem wszystkie miejscówki. W mechanice jak wspomniałem gra troszkę kuleje, od biedy da się na to przymknąć oko, ale na wątek główny produkcji zdecydowanie nie. No i imo tendencja spadkowa po AC2 do AC4 zwyczajnie udowadnia, że coś jest nie tak, BH i Revelations to zwyczajne odcinanie kuponów, a 3 to zwykły średniak z bezpłciowym bohaterem i zmarnowanym potencjałem.

Sorka, nie będę bronił gier, w których mi coś nie gra, bo zachwyca się nim cały świat. To jest właśnie subiektywna opinia. Kiedyś by może to przeszło, w obecnych czasach od gier AAA wymagam więcej niż kiedyś, tak samo bezmyślna strzelanka z tłumami wrogów pokroju SS jest u mnie na starcie skreślona z powodu nużącego gameplayu. Jakbym chciał się ponudzić to odpaliłbym Siedmiu samurajów albo inną Odyseję kosmiczną. :P

Także podtrzymuję swoje zdanie, Acti i EA do piachu, Ubi ma u mnie neutrala za sinusoidę jakościową. Tyle. Nie pasuje Ci? Spoko, masz do tego prawo, tak jak ja mam prawo mieć takie zdanie, a nie inne. Peace.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This thread man.

>nudny gameplay

>łatwe

>biedna fabuła

Dyskusja tak zdrowa

Konstruktywna krytyka

Tyle argumentów

Wow

+

samo bezmyślna strzelanka z tłumami wrogów pokroju SS jest u mnie na starcie skreślona z powodu nużącego gameplayu

Nie jestem w stanie znaleźć shootera pasującego do skrótu SS i nie zasnę dopóki się nie dowiem.

Oh... chyba wiem. To Serious Sam?

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ubi, EA i Activision to największe zakały obecnej branży growej" ->[ok. 2 godz. później]-> "nie napisałem, że Ubisoft to kanalie i ZAKAŁY" [wali głową w poduszkę].

Nintendo ma monopol jak chodzi o platformery. Nie przypomniałem sobie żadnej serii, aktywnej u konkurencji. Hym?

O, lubro, fajny livestream, ale kiedy kupisz kamerkę?

AC fabułą nie powala, ale nadrabia narracją. Poza tym to nie film.

W końcy rozsądnie gadasz. Neutralny. Robią dobre gry, ale Ty masz takiego pecha, że Ci nie podchodzą. Po co więc były te krzyki o zakałach, itp. W przeciwieństwie do Acti starają się marki rozwijać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

SS = Serious Sam. Niestety, kiedyś by mnie to bawiło, dzisiaj to zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew. sad_prosty.gif

Dlatego martwię się o nowego Wolfensteina. sad_prosty.gif

W sumie to o czym myślałeś na początku, że chciałeś walić fejspalma? :P

@Luke

Od biedy się zgodzę z tymi zakałami, aczkolwiek napisałeś kanalie i zakały, a to jednak ma bardziej wyrazisty wydźwięk aniżeli same zakały, aczkolwiek masz rację. tongue_prosty.gif

Narracja nie uratuje wątku fabularnego i misji, owszem podniesie lekko jakość, ale nie wyniesie tego z automatu na wyżyny jakości. W AC4 były oceny misji, mam nadzieję, że większość graczy misje skradankowe/podłuchowe oceniła jak najniżej. Może dadzą sygnał Ubi aby zmienili płytę i wykombinowali coś naprawdę fajnego gdyż to zwyczajnie ssie.

Robią dobre gry, ale Ty masz takiego pecha, że Ci nie podchodzą

Robią gry, które dla mnie są dobre i robią gry, które dla mnie są słabe. Nie obchodzi mnie ile mają na MC czy ile osób je uwielbia. CoDa uwielbia masę osób, ale czy to znaczy, że jest świetną grą? wink_prosty.gif

Po co więc były te krzyki o zakałach, itp.

Takie gadanie szczególnie nasiliły ostatnie informacje o WD gdzie Ubisoft zwyczajnie robi graczy w bambuko jednocześnie nic sobie z tego nie robiąc i udając, że wszystko jest SUPER. Nie tędy droga i dla mnie to jest zwyczajne chamstwo(to najłagodniejsze słowo jakie można użyć na tym forum aby opisać ich zachowanie). tongue_prosty.gif Zwyczajnie mnie tym wkurzyli, a wtedy nie ma przebacz. biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, lubro, fajny livestream, ale kiedy kupisz kamerkę?

Jak sprzedam 360.

W sumie to o czym myślałeś na początku, że chciałeś walić fejspalma?

Nvm. Pomyślałem o grze, która w ogóle nie jest nawet shooterem.

Robią gry, które dla mnie są dobre i robią gry, które dla mnie są słabe.

Taaa... Tylko, że jak się komuś gra "nie podoba" to nie znaczy, że jest do bani. Rayman, AC4 to gry dobre niezależnie od tego jak się za nie złapiesz. Sam nie lubię grać w Dota2 czy nowsze Total Wary. Nigdy jednak nie wypalę, że to są słabe gry, bo "dla mnie są słabe". Tak samo działa to w drugą stronę. Jak się komuś gra podoba, to nie znaczy, że jest dobra. Świeży mój przykład: Thief. Gra tragiczna, ale z jakiegoś powodu gram dalej.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także podtrzymuję swoje zdanie, Acti i EA do piachu, Ubi ma u mnie neutrala za sinusoidę jakościową. Tyle. Nie pasuje Ci? Spoko, masz do tego prawo, tak jak ja mam prawo mieć takie zdanie, a nie inne. Peace.

Dlaczego ? Titanfall, Destiny, dodatek do Diablo III, nowa Fifa mocno ok. Zgoda, Ghost i BF4 nie wyszły, ale to wypadek przy pracy. Imo to bardziej Ubi dało ciała z pokazem WD, słabszym Rayman Legends niż Originis itp.

Sam bym kupił TF na PC jakby wywalili ten cholerny pistol z autoaimem.

Odnośnie Ubi, to nadal czekam na nowego Prince w klimacie Warrior Within. To by była potęga na nowej generacji.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... Tylko, że jak się komuś gra "nie podoba" to nie znaczy, że jest do bani. Rayman, AC4 to gry dobre niezależnie od tego jak się za nie złapiesz. Sam nie lubię grać w Dota2 czy nowsze Total Wary. Nigdy jednak nie wypalę, że to są słabe gry, bo "dla mnie są słabe". Tak samo działa to w drugą stronę. Jak się komuś gra podoba, to nie znaczy, że jest dobra. Świeży mój przykład: Thief. Gra tragiczna, ale z jakiegoś powodu gram dalej.

Misiu, coś Ci się pokręciło. Skoro dana osoba uważa, że gra jest słaba to co, nie ma racji? Przecież wypowiada swoje WŁASNE zdanie i według niej gra jest słaba i ma rację. Osoba, która mówi, że gra jest dobra też ma rację, bo to jest jej własna opinia. Dlatego Twój post jest inwalidą, sorka. Skoro gram w grę na MC 60/100 i mi się podoba to mówię, że gra jest IMO dobra. Nie rozumiem po co chcesz w to wciągać jakieś głosy ludu. Nieważne czy gra ma 60/100 czy 80/100 skoro mi się nie podoba ze względu na błędy i rozwiązania gameplayowe, które wyłapałem i które mi się nie podobają/uważam za źle zrobione, a nie że chciałem FPS dostałem RTS czy inne absurdy to jest to jak najbardziej prawidłowe podejście. I będę się tego za wszelką cenę trzymał.

A gra o której myślałeś to pewnie System Shock, hm?

Dlaczego ? Titanfall, Destiny, dodatek do Diablo III, nowa Fifa mocno ok. Zgoda, Ghost i BF4 nie wyszły, ale to wypadek przy pracy. Imo to bardziej Ubi dało ciała z pokazem WD, słabszym Rayman Legends niż Originis itp.

Sam bym kupił TF na PC jakby wywalili ten cholerny pistol z autoaimem.

Odnośnie Ubi, to nadal czekam na nowego Prince w klimacie Warrior Within. To by była potęga na nowej generacji.

TF - nie robi tego studio wewnętrzne EA. Destiny to samo. Dodatek do Diablo 3? Skąd Ty to wziąłeś? To jest Blizzard, rozróżniajmy gry Acti od gier Blizzarda mimo, że to jakby jedna wielka spółka to obie firmy nie zaglądają sobie w tworzone gry. Z Fifą jest ten problem, że oni nie umieją zrobić jednej w 100% dobrej odsłony. W jednej dodadzą nowe rzeczy, ale zepsują, które w poprzedniej były dobre. W końcu w następnej ulepszą to co było źle, ale zepsują to co było dobrze. I tak ciągle od edycji 10.

Ja cały czas odnoszę się do gier produkowanych w całości przez EA, a nie wydawanych. Bulletstorm był imo bdb grą, lecz wydawało go EA, ale to nie ma znaczenia, bo produkcją zajmował się PCF.

@down

Niemożliwe, żeby myślał o Second Son. :( Przecież ja uwielbiam poprzednie InFamousy i na tego też mocno czekam.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) słabszym Rayman Legends niż Originis itp.

Gdyby wyszły w odwrotnej kolejności, to Legends miałoby wyższe oceny. Obydwie trzymają bardzo wysoki poziom.

Nowy PoP to byłoby coś, ale straciłem nadzieję, że w ciągu najbliższych lat odkopią tę markę. Podobna historia jak z BG&E2.

EDIT:

A lubro myślał o Second Son

Edytowano przez Sergi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ograłem dziś trochę Sparka i jestem mile zaskoczony. Co prawda sama beta jeszcze czasami mocno chrupie, ale ogólne wrażenie pozytywne.

Zmuszony zostałem do pogrania trochę We Forze 5 w multiplayerze, ah te challenge... Jakież traumatyczne wspomnienia będę po tej sesji miał. Odniosłem wrażenie, że samochody w mutli są bardzo często "różnie namagnesowane". Materiału z game DVR mam na dobre kilkanaście minut filmu. Poniżej macie 2 krótkie filmiki o nieprawdopodobnej fizyce zderzeń, a także o tym jak samochody powinny latać i unosić się w przestworzach w każdej dobrze szanującej się grze motoryzacyjnej.

Part 1, Part 2

Nie wiem dlaczego, ale UploadStudio zjadło mi dźwięk w pierwszym filmie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony zaktualizowało stronę Gaikai i ktoś się dokopał do czegoś takiego.

Tak jak napisano jakiś czas temu na blogu, możliwe będą dwie płatności. Wypożyczenie jednego tytułu i subskrypcja. To pierwsze widać trochę na tym screenie. Subskrypcja będzie się prawdopodobnie łączyć ze zmianę PS+ w kilka różnych tierów, połączenie usług i z Music Unlimited i Video Unlimited oraz własnie z PS Now.

Thoughts? Imo wypożyczenie jednego tytułu (w dodatku starego i takiego, który był w PS+) za 5-6 dolarów to lekkie przegięcie. Oczywiście to może być jednak placeholder, nie znamy warunków wypożyczania, itp. Interesujące będzie jak Sony dalej wykorzysta Gaikai. Nowa formuła do Remote Play nawet jako próbka tych możliwości sprawdziła się fenomenalnie. Jeśli firma mająca tak wielkie problemy, sprzedająca biura, pozbywająca się niektórych dywizji i degradowana przez agencje ratingowe inwestuje kilkaset milionów dolarów w tą technologię to nie wierzę, że nie zostało to głęboko przemyślane.

Szkoda tylko, że PS Now u nas to pewnie 2015/16

tfw yurop

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...