Skocz do zawartości
Zdenio

PS4, X-One, Wii-U

Polecane posty

Wow. Rano jeszcze czytałem swojego feeda i wychodziło na to, że projekty Asmussena i Barloga są bezpieczne. Nie rozumiem czemu to zrobiono. Głupota. Gra była w produkcji kilka lat. Może trafiła do developerskiego limbo i nie miała szans na ukończenie? Nawet jeśli, to żal tego straconego czasu.

EDIT: Cycle of double GoWs continues.

Sony/MS wydaje GoW3, który jest szczytem popularności serii.

Sony/MS zapowiada prequel GoW, który wydaje w marcu 2013.

Prequel GoW zalicza flopa.

Sony/MS kasuje nowe IP, żeby zrobić nextgenowego GoW.

Co to za czarna magia.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciągnięcia serii God of War nic dobrego nie wyjdzie - ta seria powinna zostać trylogią, studio powinno skupić się na czymś innym ("gra od twórców God of War" - i tak by się świetnie sprzedała), a do GoW powrócić ewentualnie w przyszłości, kiedy gracze naprawdę będą spragnieni nowej części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

It still hurts.

GoW4 jeśli się pojawi (a się pojawi), to stanie się to nieprędko. To gra Stiga była najbliżej ukończenia, bo powstawała od 2010 (od GoW3), a Ascension miało nawet kosmiczny easteregg wskazujący na nią. Teraz pozostaje Barlog, który dopiero tworzy swój zespół i to on zabierze się pewnie za GoW4. 2016/17 najwcześniej. Zostaje zespół Papy'ego, który wziął coś do pre-produkcji, ale to pewnie znowu trafi do limbo na 3 lata przed skasowaniem, bo i sam Todd z SSM wyemigrował w zeszłym roku (do Crytek btw).

Teoretycznie anulowanie projektów to coś na porządku dziennym i się odbić na lineupie nie powinno, bo Sony robiło to w ostatnich latach cały czas (Eight Days, Getaway 3, The Last Guardian, Ruin, itp), a i tak PS3 miało najwięcej exów.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka tam jest sytuacja (kto kogo "topnął"), ale Wii U sprzedało się oficjalne w 5,8 mln już spory czas temu. Lepiej olać VGC jeśli chodzi o takie wyliczenia. Na XBOXa to sobie jeszcze poczekasz, jeśli się wogóle doczekasz.

Na co nie ma gier?

Wii U przebiło X360 w Japonii, yeeeey!

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS4 przebiło sprzedaż WiiU

Chartz. Choć jestem ciekaw jak teraz wyglądają oficjalne numerki. Nie ma co na to jednak liczyć. Co prawda Sony się chwali PS4 (Vitę dalej chowają razem z PSP w "rodzinie handheldów PS"), ale MS się wstrzymuje, a N podaje liczbę wysłanych do sklepów konsol.

teraz czekamy na Xbox One.

Podejrzewam, że prędko się to nie stanie. Jeśli Titanfall okaże się wielkim systemsellerem (powątpiewam w to mimo wszystko), to może do Mario Kart się wyrobi. Ogólnie to myliłem się trochę. Myślałem, że obie konsole zdeklasują szybko WiiU gdzieś do końca marca. Okazuje się, że PS4 będzie dużo szybciej, a X1 jeszcze poczeka.

A gier dalej nie ma.

Hurr durr. Muszę być specjalnym płatkiem śniegu, bo na PS4 mam już backlog. ;p

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 3 miesiącach w końcu doczekałem się łatki na XO, która wproawdza DD po optyku

szkoda, że już pozbyłem się swojego kina domowego z takim standardem

, pogrupowania znajomych i dodania listy osób z którymi ostatnio graliśmy online. Doszła też tajemnicza opcja Update Controller, ale wg. xbox.com prócz obsługi Xbox One Stereo Headset Adapter nic to nie daje. W ogóle po praz pierwszy spotykam się z możliwościa paczowania pada o_O

Dodatkowo Thief niestety okazał się średniakiem.

Tzn. jest jakiś odgórny zakaz grania w "średniaki"?. Zresztą moje widzimisię>cyferki z magazynów.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS4 nie ma dużo więcej gier od Wii U w analogicznym okresie. Dodatkowo Thief niestety okazał się średniakiem.

Średniak według pismaków, ale jest to bardzo przyzwoity tytuł. Ogólnie wychodzę z założenia, że dobra gra > brak gry.

@up

Miałeś jakieś problemy z tą betową wersją dasha ? Ja dziś zamarłem na moment. Ogólne problemy z zalogowaniem profilu, klikam "zaloguj", a konsola wywala mnie do dasha. Twardy reset pomaga, ale jak by nie patrzeć kłopotliwe. Co mnie zmartwiło, to sytuacja z dziwnym błędem napędu. Chciałem odpalić CoD Ghosts, płyta w napędzie, klikam uruchom, a tu co ? Dostaje komunikat aby włożyć płytkę lub kupić grę z XLive. Próbowałem kilka razy, nic, dopiero po twardym resecie płyta odpaliła. Koszmar.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, u mnie poszło bezproblemowo - kinect zobaczył moją facjatę i zalogował mnie z automatu. Tylko płyta z nba2k14 zaczeła się wiercić w napędzie bez przyczyny, chociaż takie akcje miałem już na x360. Odpaliłem jeszcze na chwilę AC4 i również poszło gładko. Pogmeram sobie w dashu dłużej jak wrócę do domu, może dodali jeszcze coś co przeoczyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka tam jest sytuacja (kto kogo "topnął"), ale Wii U sprzedało się oficjalne w 5,8 mln już spory czas temu. Lepiej olać VGC jeśli chodzi o takie wyliczenia. Na XBOXa to sobie jeszcze poczekasz, jeśli się wogóle doczekasz.

Ty widzę dalej żyjesz w swoim świecie i nie rozróżniasz sprzedanych egzemplarzy do graczy, a wysłanych do sklepów. Dane z vgchartz opierają się o konsole sprzedane do klientów(tak samo gier), a przebicie WiiU zagwarantowała premiera w Japonii.

Xbox One w wersji z TF sprzedaje się jak świeże bułeczki, biorąc pod uwagę jak mizernie sprzedaje się WiiU to tylko kwestia 2-3 miesięcy jak WiiU zostanie zepchnięte na ostatni stopień podium. W sumie to dalej nie wiadomo ile XO się sprzedało.

Serio ktoś tutaj wierzy, że Xbox One nie przebije WiiU pod względem sprzedanych konsol? Przecież przebicie WiiU jest tak oczywiste jak kolejna zima w grudniu.

Radzę się pogodzić z faktem, że WiiU to niestety umierająca konsola i oprócz exów nie ma nic do zaoferowania względem PS4XO.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty widzę dalej żyjesz w swoim świecie

Czasem nie mam na Was siły. Doceniam wolność słowa, no ale ...

Bundle z TF sprzedaje się znakomicie, nie dziwne bo w promocji wychodzi taniej niż PS4 ( konsola + gra coś koło 400 ), ale z kolei Infamous w wersji limitowanej ( z kolei droższej niż PS4 ) także wbił się na listy sprzedaży.

Jeśli dane VGC cokolwiek znaczą to można uznać że Wii U ,, dogania " X1 w ostatnich tygodniach, niestety w tym złym sensie ( po prostu sprzedaż X1 maleje ).

Musimy poczekać na Titanfalla i Mario Kart i wtedy karty, co najmniej do E3 będą rozdane, co i jak.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Farmah&Orchi

Ten update pada coś dał? Trochę się zdziwiłem, że chce się zwiększyć "precyzyjność" urządzenia. Tym bardziej, że oprócz delikatnego narzekania na jakość bumperów nie słyszałem złych opinii o padzie z X1. Co do patchowania padów to fajnie, że MS może aktualizować urządzenia

pogrupowania znajomych

Chcę tak bardzo u siebie.

Serio ktoś tutaj wierzy, że Xbox One nie przebije WiiU pod względem sprzedanych konsol?

Nikt poważny nie wątpi w to, że X1 wyprzedzi WiiU. Po prostu idzie to X1 wolniej niż wiele osób (w tym ja) sądziło.

Jeśli dane VGC cokolwiek znaczą

Messer pls

@gry, w które gram na swojej konsoli bez gier

Piąta platyna na PS4 = AC4. Multi mi się nawet zaczęło z czasem podobać jak dostałem dostęp do bardziej wyrafinowanych zabawek i umiejętności. Do tego stopnia, że chyba nawet zabiorę się za trofea w wersji na PS3.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane Nintendo o 5,8 milionach są już stare, więc dawno te konsole trafiły do tłumu. Dane VGC zaś, w takich niuansach sprzedażowych nie znaczą NIC.

Czyli nic już nie jest oczywiste, bo w tym roku, w grudniu, zimy nie było :D

Serio, nadal prawisz te wyimaginowane mądrości o powolnym zgonie Wii U? Jeśli tak twierdzisz, cóż, to jest analogiczne do przepowiadania śmierci Nintendo. Zapamiętaj: dopóki żyje Nintendo, dopóty żyje Wii U. Kalendarz tej konsoli w perspektywie roku jest bardzo różnorodny i ciekawy, więc i tu jeszcze nie czuć stęchlizny.

Prócz GIER, KONSOLA nie ma nic do zaoferowania względem PS4/XONE... Okej, spoko, jeśli lubisz mieć pralkę, zmywarkę i dekoder w jednym to bierz XONE :P

@Orchi

Grałeś już w Thiefa? Jeśli tak, to może zdasz relację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Thiefa.

Nie wiem czemu zakładasz, że śmierć WiiU=śmierć Nintendo? Przecież mają oni świetnie sprzedającego się 3DS i to właśnie z niego mają najwięcej zysków. Tracą na WiiU, ale mogą sobie na to pozwolić, bo kasa i tak im przybywa z 3DS.

No i znowu przekręcasz moje wypowiedzi, bo napisałem prócz EXÓW, a nie ogólnie GIER, bo wiadomo, że są tam też multiplatformy, ale podług wersji na PS4XO to dla dobra WiiU lepiej o nich nie wspominać. wink_prosty.gif

Po co mi XONE skoro nie ma tam nic ciekawego na obecną chwilę? Czekam tylko na Quantum Break, który biorąc pod uwagę to co się stało z AW po jakimś czasie zawita na PC więc praktycznie kolejny argument na kupno konsoli odpada.

No i dalej nie czytasz tego co jest napisane odnośnie sprzedanych konsol. Pisałeś, że Nintendo jakiś czas temu mówiło o 5,8 sprzedanych konsol, ale do sklepów więc biorąc pod uwagę dane z vgchartz część już się rozeszło, nawet widać dosyć przybliżoną liczbę sprzedanych konsol. Serio tak bardzo nie możesz ścierpieć, że PS4 już prześcignęło WiiU? biggrin_prosty.gif

@down

Jednak nie ma z Tobą po co wchodzić w dyskusję skoro tak prosta rzecz jak czytanie ze zrozumieniem u Ciebie mocno kuleje. :(

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdaj relację.

Chodzi mi o to, że Nintendo nigdy hy nie uśmierciło swojej konsoli. To by była plama na honorze i straciliby zaufanie. Wii U mogłoby umrzeć gdyby Big N nawiedził zgon, a to się nie stanie.

Nie pisz "prócz exów nic", bo jeśli konsola ma górę różnorodnych i miodnych exów, to ma do zaoferowania dużo względem PS4/ONE. Niestety, jeśli Ubisoft przestanie Wii U wspierać, będę musiał rozważyć kupno PS4, bo trochę innego ducha firmy być musi. Ale gdybym wciąż grał w te multiplatformy, tobym nimi... rzygnął (nie chciałem używać tego słowa).

Ninny mówiło o 5,8 milionach chyba w grudniu, a na VGC jest 5,75. So it's bullshit. Może PS4 już prześcignęło Wii U, może nie, it don't really matter.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

update zrobiłem z wrodzonego lenistwa dopiero przed chwilą. Swoją drogą wyglądało to nawet zabawnie

6sdy5k.jpg

Czy zwiększyła się precyzja? Tego nie jestem w stanie stwierdzić opierając się na wyrafinowanej technice "na oko". Wg. tego co jest napisane tutaj dodali tylko obsługę HS Stereo i adaptera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donkey Kong poradził sobie nawet nieźle. Ok. 200k na premierę w EU i USA. Zauważyłem jedno na dzisiejszych VGC. Z top 10-ątki wylatują powoli najsilniejsze marki. Tzn. COD, GTA, Fifa, Pokemony. To imponujące, że dopiero po takim czasie.

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta beta dobija. Nie mogę grać ze znajomymi, korzystać z chatu. Dramat. Do tego po kilku godzinach nie używania pojawił się znowu błąd. Płyta ofc w napędzie, co zresztą widać i taki oto słitaśny komunikat.

G79UNXe.jpg?1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retro Studios pracuje nad nowym tytułem już od litopada. Może coś na E3 sklecą. Problem w tym, że to pokazuje, iż ten delay Donkey Konga był tylko (bądź głównie) po to, aby załatać okropną dziurę w okresie listopad (Mario3D)-Maj (Mario Kart).

Edytowano przez Luke20
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Dziwne rzeczy, u mnie działa wszystko jak do tej pory. Może ostatnia łatka coś zmieni w tej kwestii? Swoją drogą, to chyba jest podwaliną pod streaming, bo w kaflu na głównej gdzie migają mi znajomi/ulubieni pojawia się również 'broadcasting'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

No wczoraj wieczorkiem pozgłaszałem te wszystkie problemy na forum. Dziwne, że niektórzy użytkownicy mieli takie cyrki, a inni nie. Późnym wieczorem zassał mi się patch 1,6 GB i dzisiaj wygląda, że te 2 koszmarne błędy zostały naprawione. Nie powiem, uwinęli się w tempie ekspresowym. Też zwróciłem uwagę na ten "broadcasting" na głównej stronie. Cała przebudowa zakładki znajomych też jest już prawie idealna, brakuje mi jednak nadal wyskakujących powiadomień związanych z zalogowaniem friendsów, chociaż tych ulubionych.

@Thief

Gra jest bardzo przyjemna. Nie powiem, że bez wad, bo są pewne denerwujące rzeczy tak jak np AI wrogów, ale znowu oceny na poziomie 30-60 % to jest żart. Nie wiem czego redaktorki oczekują po nowych tytułach. Kiedy patrzę na takie 70 % Thiefa i 85 % Bfa 4, który jest nie grywalny do teraz, czy podobną ocenę Ghostsa to przestałem mieć jakiekolwiek złudzenia że prasa/serwisy oceniające gry są obiektywne.

Tak jak ja nie za bardzo przepadam za różnego rodzaju znajdźkami w grach, tak tutaj sprawia mi to mega frajdę. Zarzuty o tylko jednej ścieżce prowadzącej do celu to też jakiś żart. Nie zawsze jest dużo opcji do wyboru, ale ja przechodząc całą grę skradając się nie jednokrotnie widziałem kilka rozwiązań na przejście danej planszy. Fajna historia, ciekawe misje ( misja w psychiatryku to jest jedna z najlepszych lokacji jakie widziałem w ostatnim czasie, ten klimat, dźwięki ) Jest to kolejna nie doceniona gra. Nie wiem co gra musiałaby mieć przy obecnych "standardach", żeby zasłużyć na solidne 8-9. Pewnie przyjdzie na takie oceny nam poczekać do następnego CoDa, BFa albo innych tasiemców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...