Skocz do zawartości

PS4, X-One, Wii-U


Polecane posty

No AI, szczególnie wirtualnych gliniarzy było przesadzone, bo samym gliniarzem jeździło się całkiem przyjemnie a i samego funu miałem więcej. Podstawa pod następnego NfSa jest, ciekawi mnie tylko, czy faktycznie może być nam dane poczekać na następną cześć do 2015 tak jak ktoś tam prorokował.

Lubro chyba ma jakaś kryształową kulę w domu i potajemnie bawi się we wróżkę biggrin_prosty.gif Co prawda nieoficjalnie ale pokazano bundle z Titanfallem. Ogólnie nie lubię takich rzeczy, ale kurde fajnie to wygląda. Pada oklejonego w te barwy już zaklepałem na niemieckim amazonie, bo strasznie podoba mi się ta stylizacja. Oprócz tego pojawiły się ploty, że w listopadzie mają wypuścić do sprzedaży White X1, takiego jak dostawali pracownicy MS, a także konsole z dyskiem 1TB. Szkoda, że o dysku nie pomyśleli wcześniej, bo przy 8 zainstalowanych grach mam nieco ponad 100 GB wolnego, co nie napawa mnie optymizmem na przyszłość.

@plotek ciąg dalszy.

Ponoć Halo planowane pod koniec roku to nie Halo 5, tylko jak wielu się obwiało Halo 2 Anniversary.... wydane w 2 edycjach. Pierwsza z betą do Halo 5 i serialem i druga z portami Halo 3 i 4 na X1. I'm disappointed and excited. Przy czym Halo 5 ma być wydane w połowie 2015 roku. 4 gry w ciągu roku. I'm disappointed and excited again..

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten bundle to mały news. Się wysypał w miarę wiarygodny (zweryfikowany przez modów) gość na GAF i jeśli MS faktycznie chce go złapać to można założyć, że to wszystko prawda. All the drama.

2014 games: Forza Horizon 2, Halo Anniversary 2, Sunset Overdrive, QB

2015 games: Porty Halo 3 i Halo 4, Halo 5, Fable Legends

2016 games: Project Nagano od Platinum, Gearsy, Crackdown 3

Do tego dochodzi coś co robi Rare.

+ X1 bez napędu za 400 dolarów, daty w T2 (kwiecień) i T3 (listopad i tutaj też Polska), DLC do Titanfalla na początku maja.

Thuway confirming

@thuway 5m

@PNF4LYFE this last round of leaks was a little too crazy. It literally destroyed all e3 surprises.

Also "nie ma czegoś takiego jak bias wobec MS w mediach"

@thuway 10m

@OceanMeetsSky Witch hunt to find out CBoaT, popular internet journalists in on it, movement within to improve X1's image post-Machinima.

Growi dziennikarze robią śledztwa dla MS. Obrzydliwe.

Also Titanfall startuje z 16 mapami, a tekstury z alphy są finalne (need that 60fps). Wersja na x360 wygląda lepiej niż się wszyscy spodziewają (cokolwiek to znaczy).

Osobista obserwacja. W MS wylewa się masa rzeczy. Update systemu w marcu, to wszystko tutaj, współpraca z mediami, itp. Ze strony Sony cisza oprócz cichej gadki o Demon's Souls 2. Opcje są trzy:

a) Sony ma lepsze ściany

b) Za większość przecieków odpowiada MS, żeby rozruszać zainteresowanie, które siada trochę

c) Sony nic nie ma

PANIC

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oni chcą osiągnąć wydając One bez napędu za to z niepotrzebnym bajerem jakim jest kinect.

Exów sporo, aczkolwiek mnie interesuje praktycznie tylko Quantum Break, Gearsy i Crackdown 3 więc najwcześniej kupię One w 2016 roku. tongue_prosty.gif

Ale to i tak lepiej niż WiiU. biggrin_prosty.gif

@Luke20

Nie przypominam sobie abym tutaj podawał swoje dane personalne więc nie życzę sobie pisania po imieniu. Masz od tego nick.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project CARS na Wii U to tak, jakby... Granie w na klawiaturze, tylko z wygodniejszym skręcaniem tongue_prosty.gif Aż mnie skręca na myśl, żebym mógł w to zagrać na tej konsoli.

Może poogrywam zaległości z DS-a na tabletokontrolerze, o ile szybko je dadzą.

Next-gena kupię na gwiazdkę, tylko teraz kwestia tego, czy naprawdę dadzą odświeżone Halo 2 z multi na X1 jesienią. Jeżeli tak, to sorry, jako fanboj kupię Xbone'a w pierwszej kolejności. Jeżeli też QB się ukaże przed końcem roku, to już w ogóle. Na PS4 na razie z tegorocznych exów naprawdę jara mnie tylko Second Son.

Edytowano przez Zdenio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, a sądząc po reakcji MS raczej tak, to jesień zapowiada się strasznie dobrze. Horizon mnie na razie zupełnie nie jara, póki nie zobaczę jakiś zmian ( niby mają być zmienne warunki pogodowe :o ), ale 3 części Halo i do tego QR pod koniec roku. Cudnie.

@lubro

A to czasem oni nie zmniejszyli jakości tekstur na potrzeby bety o 75 % ? Zarzekali się, że tak było zrobione, więc kurde jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak ściemniali. To przecież nie przejdzie. Betę na pewno ogram, ale co do kupna zaraz na premierę nadal mam wątpliwości. Pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, bez przesady. Na tabletopadzie wyświetla się jeszcze mapa albo lusterko.

@lubro

Projekt od Platinum?! Jeśli to prawda... liczyłem na P* jako second party BigN.

Nic nie mają? PS4 second Vita?

@Adaś

Znów prowokujesz, trolololo!

Nintendo zapowiedziało jeszcze projekt, który ma poprawić jakość życia i zdrowia ich klientów... zaraz zaraz, Wii vitality sensor2? :P

Również specjalne teamy od aplikacji na smartphony. Jedyne co mnie denerwuje to to, że te plany są bardzo długo terminowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coś się ruszyło w temacie.

Trójka konsolowa zalicza wtopę - Sony wypuszcza gorszą Vitę w wyższej cenie, MS planuje Xboxa bez napędu BR, lepszego skądinąd niż ten w PS4, co prawda za 400, ale wciąż z Kinectem, a Nintendo portuje gry z DS na Wii U ( 250 na 190 na wielkim HD TV, do want ).

Leaki z MS jakoś spektakularne nie są, poza FH2. No i ewentualną beką z TF. Data wydania X1 w naszym kraju w listopadzie jest dobra, biorąc pod uwagę że Kinect ma rozumieć język polski.

Iwata obciął sobie zarobki i kombinuje jak koń pod górę by wyprowadzić Wii U na prostą, mówi się o demach gier od Big na smartfony i zwiększeniu oferty dla dzieci. Panie Iwata, to za mało.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crackdown 3 - To jeszcze żyje? Po tej plotce, że będzie w Chmurze jakoś ucichło.

@Halo Anniversary - Powoli zataczamy drugie koło, jeszcze trochę i fani MS będą kupowali tę samą grę trzy razy, dla wyższej rozdzielczości tekstur.

Również specjalne teamy od aplikacji na smartphony.

Zły pomysł, może dobić sprzedaż sprzętu, bo jak ludzie będą mieli Zeldę i Mario na iPhonie, to po co mają 3DSa albo WiiU kupować.

Data wydania X1 w naszym kraju w listopadzie jest dobra, biorąc pod uwagę że Kinect ma rozumieć język polski.

Do tego czasu będzie jasne, że Kinect jest martwy, więc czy będą mówili "on" czy "włącz" nie ma większego znaczenia.

Pojawiły się przy okazji cztery screeny z 1886 i pogłoska, że to pierwsza "Naughty Dogowa" gra na PS4. Rozumcie to, jak chcecie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to te screeny z Order 1886 są nowe, ale ze starego buildu. Pasy to jest jakaś żenada i widać, że zespół chce zatuszować swoją niewiedzę na temat sprzętu skoro idzie w takie cięcia, to samo było z Beyond, gdyby nie było pasów gra by pewnie zwyczajnie klatkowała, albo byłaby brzydsza, no ale to 7-letni sprzęt, a tutaj dwumiesięczny.

Tak czy inaczej na grę czekam, bo przy Beyond mimo pasów grało mi się dobrze i po dłuższej chwili się o nich zapomina.

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co oni chcą osiągnąć wydając One bez napędu za to z niepotrzebnym bajerem jakim jest kinect.

IMO to najmniej sensowna część przecieku. Konsola bez fizycznego nośnika to jeszcze samobójstwo.

A to czasem oni nie zmniejszyli jakości tekstur na potrzeby bety o 75 % ?

Here's a theory. MS i EA (zwłaszcza EA) naciskają, żeby gra się pojawiła jak najszybciej. Możliwe, że gra wyjdzie w takim stanie i będzie patchowana. Beta w lutym wyjaśni wszystko, bo to będzie już ostateczny build pewnie.

Noo, bez przesady. Na tabletopadzie wyświetla się jeszcze mapa albo lusterko.

Albo nic jak w Donkey Kongu. Gimmick do Off TV. Wiesz o tym doskonale.

Nic nie mają? PS4 second Vita?

Gdyby PS4 miało tyle exów co Vita to byłoby nieźle. Gorzej, gdyby PS4 stało się drugim WiiU.

Data wydania X1 w naszym kraju w listopadzie jest dobra, biorąc pod uwagę że Kinect ma rozumieć język polski.

Mam nadzieję, że do nas trafi już Kinect-less SKU.

@Halo Anniversary - Powoli zataczamy drugie koło, jeszcze trochę i fani MS będą kupowali tę samą grę trzy razy, dla wyższej rozdzielczości tekstur.

No nie wiem... Halo 2 to najlepsze Halo. Gorzej jeśli faktycznie chcą wydać 4 gry z serii w ciągu roku. Muszą ostrożnie planować dostarczanie multi. Halo nie znaczy już tyle co kiedyś, "czwórka" zabiła multiplayer i rozdzielenie community na 4 gry na konsoli z małym gronem odbiorców byłoby głupie. Chyba, że Halo 3 i Halo 4 wyjdą jako digital-only produkcje z bez multi.

Pasy to jest jakaś żenada i widać, że zespół chce zatuszować swoją niewiedzę na temat sprzętu

>filmic

>cinematic

>experience

Design choice. Gra dalej renderuje natywnie w 1080p, ale ma ucięte 2 paseczki po 1920x140. Gdyby RAD mieli za mało mocy na dostarczenie swojej wizji to gra byłaby w 900p w 16:9, bo to circa tyle samo pikseli. 1920x800 pozwala na natywne fullHD w specyficznym ratio. Imo lepsze to niż skalowane 900p.

@"na co mam wymienić Rivals"

Wziąłem Lego Marvel Super Heroes ;_;

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to czasem oni nie zmniejszyli jakości tekstur na potrzeby bety o 75 % ?

Here's a theory. MS i EA (zwłaszcza EA) naciskają, żeby gra się pojawiła jak najszybciej. Możliwe, że gra wyjdzie w takim stanie i będzie patchowana. Beta w lutym wyjaśni wszystko, bo to będzie już ostateczny build pewnie.

Wziąłem Lego Marvel Super Heroes ;_;

Nie wierzę w takie patchowanie, choć właściwsze jest nazwanie tego dalszym developingiem po premierze. Gra w momencie premiery jest najbardziej na świeczniku i takie zachowanie to jak wystawianie gołej ... do bicia. Primo, obsmarowanie i narzekanie na grafę graczy/recenzentów/DF. Secundo, jasny sygnał że premierówki można olać i czekać na patch = jak stanieje. Tertio, kolejna wtopa MS. Titanfall to główny zawodnik i nic tak nie zaszkodzi maszynce MS jak 6,5/10 za grafikę dla najbardziej oczekiwanej obecnie gry.

Lego ;(

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w takie patchowanie

To robi każdy, bo nie ma teraz gier skończonych na premierę.

Primo, obsmarowanie i narzekanie na grafę graczy/recenzentów/DF.

Gracze się będą jarać, bo to shooter z mechami - check out pre-orders. Nikt nie narzeka na grafikę w CoD.

Ostatnio da się się zauważyć, że recenzenci mogą obsmarować za zbyt dobrą grafikę. Do tego nikt nie zrobi krzywdy MS. Messer pls.

To co na jest na DF obchodzi tylko grupkę entuzjastów i GAF.

Secundo, jasny sygnał że premierówki można olać i czekać na patch = jak stanieje

kazdagranaswiecie.txt

Tertio, kolejna wtopa MS

IMO MS to wisi. Im zależy, żeby wszelkie pożary szybko zagasić, a od tego mają media (patrz resolugion, machnima, a teraz framerate).

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Uważam że jeden screen z brzydką teksturką podpisany TF >>>> 100 stron zapewnień że Xbone ma wystarczająco mocy. I mało kogo będzie obchodzić to że kiedyś tam będzie lepiej. Grafikę widać od razu.

2. Pierwszy przypadek gdy wydawca sam zachęca graczy do niekupienia gry na premierę. Logic. I kłóci się to z tym co EA ogłosiło po BF4 ( koniec z betami na premierę ).

3. Moim zdaniem - nie. TF to póki co najlepszy argument dla kupna X1 dla naprawdę wielu osób, wersja z brzydkimi teksturkami, nie daj Boże niewiele lepszymi niż te na X360 - kup wersję na past gena/PC, dude.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafikę widać od razu

(...)

wersja z brzydkimi teksturkami, nie daj Boże niewiele lepszymi niż te na X360 - kup wersję na past gena/PC, dude.

Sprzedaż CoD w 720p na XBONE kompletnie bombarduje twoje argumenty.

Pierwszy przypadek gdy wydawca sam zachęca graczy do niekupienia gry na premierę.

Skyrim i narzędzia modderskie kiedyś tam.

GT6 i track editor/social stuff kiedyś tam.

Titanfall i serwery dedykowane w Australii kiedyś tam.

Całe funkcje obecnych konsol kiedyś tam.

Masa innego stuffu jak co-op w Spec Ops, teksture pack w Sleeping Dogs, itp. To wszystko było obiecane przed premierą na "po premierze".

I kłóci się to z tym co EA ogłosiło po BF4 ( koniec z betami na premierę ).

>wiara w to co mówi EA

Messer stahp

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprzedaż Ghost na 360 jest dużo lepsza niż na X1, i jak gracze nie zauważą dużej różnicy pomiędzy X1 i 360 to ile dudebros kupi X1 ? Sprawa jest jeszcze gorsza bo na YT nie ma 60 FPS. Do tego piję.

2. Wszystkie te elementy które wymieniłeś to content. Tego się nie widzi. Oprawa to co innego. Brzydka gra to utrata zainteresowania dużej części klientów. To nie DS.

3. Tak mówią - jak będzie zobaczymy.

Że dobry sprzedawca wciśnie największy nawet chłam to się chyba zgadzamy, ale słabe tekstury to ostatnia rzecz jakiej potrzeba FPS. I dziwi mnie ten pośpiech, bo Sony przecież nic poza Infamousem w najbliższym czasie nie ma.

W skrócie - TF wychodzi szybko i brzydki - łee co to jest, X1 doomed, DDR3, 7/10

TF wychodzi później i ładny - najlepsze FPS sa tylko u MS, a wy sonyboty w co sie zagrywacie itp, 9/10, powiem swiezosci, eksajt

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprzedaż Ghost na 360 jest dużo lepsza niż na X1

80 milionów vs 3,5 miliona.

Brzydka gra to utrata zainteresowania dużej części klientów.

Call of Duty. No i od początku było wiadomo, że Titanfall będzie brzydki, bo to dwukolorowa gra na Source.

I dziwi mnie ten pośpiech, bo Sony przecież nic poza Infamousem w najbliższym czasie nie ma.

MLB The Show (w tym roku jedyny baseball), Driveclub. No i Sony będzie miało bundle z tym Watch Dogs, które jeszcze parę osób z jakiegoś powodu obchodzi. Wbrew pozorom Sony w pierwszej połowie roku jest w lepszej sytuacji growej niż MS, który ma tylko Titanfalla i zero promowanych multiplatform. W drugiej może być gorzej, bo Order i Uncharted (jeśli nie obsuną się w 2015) oraz promowane Destiny nie wystarczą przeciwko Halo2, FH2 QB, SO, CoD i FIFIE.

W skrócie - TF wychodzi szybko i brzydki - łee co to jest, X1 doomed, DDR3, 7/10

TF wychodzi później i ładny - najlepsze FPS sa tylko u MS, a wy sonyboty w co sie zagrywacie itp, 9/10, powiem swiezosci, eksajt

Tu nie wiem o co chodzi, sorry.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, MeSSer. Na X360 pójdzie więcej, ale i X1 się ruszy. Będzie eksajt nawet teraz, dopieszczanie się nie opłaca - strata czasu i kasy, a nie zwiększy znacząco sprzedaży.

@Luke - Czytanie ze zrozumieniem, pls. JAK będzie. W obecnej formie to betka, która nie zmienia znacząco sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czym będą te aplikacje. Być może dadzą np. mini level Mario 3D World i trailer, albo Zeldową walkę z bossem. Tak w formie dema.

@lubro

Jakie ta Vita ma exsy w zasadzie? Z tego roku to ja pamiętam tylko Killzona i Teraway. I oczywiście gry ekskluzywne dla Japonii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sergi, lubro - ok, już rozumiem - gra jest klonem Coda z mechami więc nie ważne jaka będzie, sprzeda się. OK, takie tłumaczenie mogę zrozumieć. Sprzeda się bo tak.

Niepotrzebnie się pokusiłem nawet na argumenty.

@lubro

Jakie ta Vita ma exsy w zasadzie? Z tego roku to ja pamiętam tylko Killzona i Teraway. I oczywiście gry ekskluzywne dla Japonii.

Danganronpa, Freedom Wars, taneczna xD Persona, ogólnie mniejszego kalibru tytuły. Zero Escape Virtue Last Reward też mocno chwalone. Chyba nowe Soul Sacrfice zapowiedzieli niedawno ale głowy nie dam.

Vita ma gry, nie ma system sellerów i w tym problem.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie się pokusiłem nawet na argumenty.

Starałeś się. Doceniam to.

Titanfall jest skazany na sukces. Wie o tym każdy. No i można w sumie upraszczać Titanfalla do "klona CoD z mechami", ale to imo niesprawiedliwe podejście. CoD to plac zabaw dla 12-letnich dzieci. TF jest bliżej do szybkich arena shooterów i ma roboty spełniające różne role. Wystarczająco, żeby się odróżniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ciekawi to mieszane multi w TF. Jeśli będzie to zrobione dobrze ( moja definicja dobrze = boty pełnią funkcję nabijacza fragów, ale umiejętne pokierowanie nimi daje ciekawe możliwości, no i wciąż ma się wrażenie ciągłej walki mimo że na ogromnej mapie jest tylko 12 graczy ), może być jednym z nowych trendów w grach.

Sam Titanfall idealnie wpisuje się w moją teoryjkę sprzed jakiegoś czasu - MS stawia na wypchane akcją gry, a 720p/słabe tekstury/30 fps to żaden problem, bo jest fun.

Edytowano przez MeSSer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Titanfall idealnie wpisuje się w moją teoryjkę sprzed jakiegoś czasu - MS stawia na wypchane akcją gry, a 720p/słabe tekstury/30 fps to żaden problem, bo jest fun.

>fun

emoticon-2191-src-83904eca69d87a8c-28x28.png

Nintendo i Sony też mają "fun" gry. Oprawa nie wyklucza dobrej zabawy. Skąd ten pogląd? No i Titanfall jest w 60FPS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...