Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GunZ

Perfect World

Polecane posty

Ja gram w Perfect World International na serwerze DREAMWEAVER. Lagów brak i polaków dużo jeśli o to wam chodzi :)

Mam postać 50lvl Venomancer (Arcane i nie foxform) nick Bananan. Jestem Leaderem gildi IronHawks :) Zapraszam wszystkich chętnych do gry.

Poniżej znajduje się link do strony gdzie można założyć konto na PWI oraz zassać klienta (aktualnego) oraz wszystkie patche.

http://pwi.perfectworld.com/

Gra jest w 100% za darmo gdyż tzw gold który kupujemy za prawdziwe $ można również kupić od graczy i jest to w 100% legalne przewidziane nawet przez autorów gry :)

Wystarczy iść do NPC Auctioneer i tam poszukać :) Cena 1 golda na serwerze dreamweaver wacha się od 120k do 180k.

Jeśli zdecydujecie się na grę tam gdzie ja to piszcie do mnie a pomogę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na International. Nie wie ktoś czym różni się on od Europe? Bo nie wiem, czy pobierać ten drugi. Teraz gram na serwerze Raging Tide, klasa: Werefox, lvl: W tej chwili 13, ale szybko rośnie. Nie pamięta ktoś od którego lvl jest quest na latającego mounta?

Abrez a próbowałeś schować w depozycie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram razem z kolegami Perfect World International. Nick RockethawkPL 18lv (jak na razie), server PvP Lost City . Gra piekna, muzyka swietna. jedyny minus to ze jest po angielsku :sad: ale niedlugo wyjdzie wersja Multilanguage;D Jest tu duzo polskim graczy i nawet kilka polskich gildi. POLECAM!!!!

PS. Pzekam na recke w CDA;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo już w PW gram i na Inernational. Polaków tam nie brakuje np. na serwerze Sanctuary są obecnie dwie nieźle stojące gildie. Wiedźmini i ElitePL. Śledzę wszystkie nowinki związane z PW i jakoś nie widziałam by planowali zrobić w PL. Co do Europejskiego serwera to nie polecam. Malezyjski jest już lepszy.

Ogólnie po najnowszych patch'ach poziomy nabija się stosunkowo szybko (kiedyś 100lv w około 4-5 miesięcy, teraz jest to możliwe w około 1-2 miesiące). Nie powiem by była to zaleta.. Wielu niestety jest graczy którzy nie znają się na swoich klasach i gra bardzo przez to cierpi. Np barbarzyńca przeznaczony to tankowania, po miesiącu wbił sobie 90lv, a nadal tankowanie za bardzo mu nie wychodzi + słaby sprzęt, brak umiejętności które już dawno powinny być zmaksymalizowane.

Co do mikropłatności.. oczywiście można je zignorować i zdobyć kasę w samej grze ale trzeba być tu wytrwałym.. Na wysokich poziomach jak w większości MMO nie będą was chcieli w party bez odpowiedniego sprzętu.. (np. podniesionego do +5 i z odpowiednimi kamieniami w slotach do tego przeznaczonych, lub z bronią której cena na początku gry spowoduje, że przejdą wam ciarki po plecach). Muszę jeszcze zaznaczyć, że jeśli wpadła wam w oko Venomancer'ka to pamiętajcie, że na poziomie około 80+ nie będziecie mile widziani bez Hercules Baby Pet w misjach które dają bardzo dużo doświadczenia. Peta tego można zdobyć po zakupieniu 9999 source of force.. dostępnych u graczy albo w sklepie za prawdziwą kasę.

Co do klas to doszły dwie nowe, asasyn i "syrena" posługująca się telepatią jeśli można tak to przetłumaczyć (psychic). Jak ktoś wcześniej zauważył można latać i walczyć w powietrzu (quest na 30lv umożliwia zdobycie darmowej latającej manty, miecza, pseudo-skrzydeł lub w przypadku latających elfów - orlich skrzydeł). Możliwa jest też walka pod wodą (nie ma ograniczenia, że wasza postać się udusi z braku powietrza).

Co do zalet to grafika jest świetna, a tworzenie postaci przypomina niemal TheSims. Muzyka.. może na początku się podobać ale potem sami zaczniecie włączać swoje odtwarzacze z czymś bardziej porywającym.

Moja rada? Spróbować oczywiście polecam ale przeczytajcie chociaż mały temat o waszej klasie by na 70lv nie obudzić się, że to wcale nie jest coś czego się spodziewaliście, a dostać się do party to istny cud.

Do zobaczenie w grze (jeśli postanowię wrócić ;s )~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam trochę temat

Zachęcam wszystkich forumowiczów do rozpoczęcia przygody z grą PERFECT WORLD

Jest to bardzo ciekawa gra bardzo mocno może się kojażyć z Lineage 2 i WoW. Gra jest F2P for ever. Grafika w grze?? Bardzo piękną bardzo dużo szczegółów broni, zbroi, terenu i innych większych i mniejszych detali. Gra prawie nie zachęca do grindowania ponieważ robiąc questy dostajemy naprawdę bardzo dobre nagrody i się nie nudzi, ponieważ mamy dużą satysfakcja za zrobiony quest, ponieważ... dostajemy dużo expa i czasami dobre itemy. W grze jak wiadomo można latać. Na początku tylko jedna rasa może latać, reszta ras po zrobieniu 30 lvl i questa. Każda rasa lata, na czym innym. W grze wyróżniamy 3 rasy:

Ludzie :Warior i Mag

Elfy : Łucznik i Elf buffer

Bestie : Warrior i Bestia Summoner

Kazdo rasa ma oddzielne dla siebie miasto.

Cechy gry:

# Wojny terytorialne

# Rozwinięte tworzenie postaci

# Walki na lądzie w powietrzu i w wodzie

# Ogromna ilość zadań

# Ogromny teren

# Pory dnia oraz zjawiska atmosferyczne

# 16:9 czyli możliwość grania w trybie panoramicznym

# Poczta w grze, dzięki której możemy wysyłać nie tylko wiadomości ale także i przedmioty do swoich przyjaciół

# Komunikator

# Czat

# Osobiste ubiory

# System produkcji

# System ulepszania przedmiotów

# Raz w tygodniu przez 12-14 godzin podwójne punkty doświadczenia

# System rozwoju sztuk walk

# System zwierząt transportowych

# System jazdy z partnerem

# Możliwość stawiania własnych budynków

# Dużo towarzyskich animacji

# Mnóstwo zwierząt

# System PvP

# System Guildi i Frakcji

# Lochy instancyjne do których lepiej nie wybierać się samemu

# 3 rasy i 6 profesji

Najciekawsza rzecz jest taka ze po zrobieniu 89 lvl można dołączyć do frakcji Dobra(Heaven) lub Zla(Evil). Polega to na tym ze jak frakcja Heaven spotka się z Frakcja Evil to mogą siebie nawzajem atakować bez konsekwencji ze będzie pk. Na dodatek zależy, do której frakcji należymy daje dodatkowe funkcje do każdego naszego skilla, jakiego się wyuczymy. Dostajemy tez Całkowicie inne, questy niż ci, co są z przeciwnej frakcji.

#strona http://pwi.perfectworld.com/

# edit gram na serverze lost city (pvp) nick Grajoo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...