Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Etherlords 2

Polecane posty

Grałem w to ostatnio nawet nie pamiętam ile lat temu, gra dodana była do któregoś pisma, kto wie czy nie było to CDA, ale nie pewności nie mam, bo za dzieciaka kupowałem też okazjonalnie Clicka, Komputer Świat Gry i Playa. :) Fajna gierka, z której pamiętam głównie wybór bohaterów przed walką. Jeśli się nie mylę, trochę przypominała Hom&M3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabo pamiętasz, bo przed walką sie nie wybierało bohaterów a i z Heroesami nie ma praktycznie nic a nic wspólnego (poza walką w turach). Nie masz rozbudowy bazy. Masz jednego bohatera na kampanię którym chodzisz po mapie i walczysz, zbierając i kupując nowe 'czary' (karty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór bohatera był w trybie areny, ale miało to takie samo znaczenie, jak wybór postaci w Quake 3. W jedynce chyba było więcej bohaterów na kampanię, tak przynajmniej wywnioskowałem ze screenów.

edit: oczywiście chodziło o tryb pojedynku, nie areny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amigos:

W jedynce "było" więcej bohaterów... ale chyba w większości generowanych losowo? W dwójce mamy konkretne postacie, nie "random Hedwig" dla Chaotów.

Ach... ja też pierwszy egzemplarz miałem z kioskowej eXtra Klasyki CDP. No, ale na szczęście GOGowi udało się uzyskać prawa do dystrybucji, więc gdyby ktoś przegapił lub chciał się zaopatrzyć - może to zrobić i na Steam, i na GOGu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa karcianka jak w to grałem trza było myśleć zanim rzucało się zaklęcia stopień trudności przeciwników rósł. Chodzi ona na win10? tez miałem z extra klasyki i mam jeszcze z magazyny Enter. Strategy First fajne gry wydawał i produkował ta była udana i Disciples II utkwił mi w pamięci po tych latach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po dłuższym czasie do niej powróciłem i teraz jestem w trakcie kampanii vitalów :)

Na początku kampanii grałem róznymi kombinacjami, aż do momentu, kiedy natrafiłem na kinetę z konungiem :D

Musiałem całkowicie zmienić styl gry na masowe wysyp chwastów i uroków, które je pakują.

Jak jeden chwast dojdzie do 10 wytrzymałości to już spacerek. Wystarczy tylko blokować i pingować z umiejek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...