Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mafioso

American Conquest: Divided Nations

Polecane posty

Nie czytasz dokladnie postow. Przeciez napisalem, ze"nie wlaczaja sie menusy". Czyli gra od razu wywala po uruchomieniu. Ghost wiele razy tuaj pisal, wiec moze i tym razem mi pomoze? :roll:

Masz kartę GF z serii 8x, więc w tym wypadku musisz czekać na poprawienie sterowników przez NVidię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z uzyskaniem klucza. Przejdę od razu do rzeczy: robię wszystko zgodnie z instrukcją z pisma, ale po zalogowaniu się(danymi z drugiego maila) NIC SIĘ NIE POKAZUJE - jestem przekierowany do strony początkowej. Próbowałem na drugim mailu, ale jest to samo.

Jednym słowem wygląda jakby CDV już nie wydawało kluczy. Wie ktoś o co chodzi?

PS: Forum CDA chodzi strasznie, próbowałem wejść w dzień, ale nie dane mi to było :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ww. tytułem. Co parę sekund gra w trybie Mapy Losowej - i innych lekko przycina. Jest to o tyle denerwujące, ze gra chodzi b. płynnie.

Wygląda to tak, ze niezależnie od ilości AI graczy, np. przewijam ekran, zacinka, przewijam, zacinka. Może zależy to od konfiguracji sprzętowej?

GF 7600GS Galaxy Zalman 256 DDR3, 128 BIT,

3.0GHz Pentium IV

2 GB RAM.

Mam ten sam problem co Pafel i jednak jest to bardzo wkurzające.

Mam uaktualnione sterowniki więc wszystko powinno być cacy ale nie jest.

P.S. to przycinanie jest na każdej mapie nie zależnie czy jets to kampania czy mapa losowa.

Mój komp to:

AMD Athlon 3000+

2 gb ramu

geforce 6600GT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli ma ktoś jeszcze problemy z uruchomieniem AC: DN to oto mam rozwiązanie (nie trzeba nic zmieniać): Wchodzimy na stronkę: http://www.gsc-game.com/_exlink.php?link=h...cs-dd-patch.exe pobieramy łatkę która pozwala odpalić wszelkie gry Kozakopodobne pod dwurdzeniowymi prockami. W przypadku AC: DN przenieść ten pliczek do folderu X:\XXXXXXXX\American Conquest - Divided Nation\Run - po przenosinach uruchomić - aha nie zapomnijcie wprowadzić poprawnej ścieżki gdy zaczniecie "patchować" grę.

Życzę miłego grania, być może do zobaczenia w Netcie

P.S. Jak ktoś ma problemy z odpalenie Kryzysu Kubańskiego zapraszam do odpowiedniego działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...