Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamil-master

Team Fortress 2

Polecane posty

Pod nickiem Pan Pieszczoch miałem zaszczyt pospamować w wielu z Was granatami.

A ja się zastanawiałem skąd się wziął polak akurat na tym zagranicznym serwerze, hehe ^_^' Szkoda, że wcześniej nie dałeś swojego nicka, bym Cię do konferencji na Steamie dodał i byśmy byli w stałym kontakcie. A tak to omijałem Ciebie szerokim łukiem... :sad:

zagram mecz mój nick steam to : DexteR

Osób z nickiem DexteR jest tyle na Steamie, że... Mmm, może podasz swoje SteamID?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję dziękuję za uznanie :diabelek: Muszę przyznać, że było naprawdę fajnie - brak tylko trochę zgrania. Imho muszę pomęczyć Heviego bo jak widzę, wcale źle nie było ;)

Hevim brakło mi w dwóch momentach jakiegoś Doktorka bo czasem lubie szalone akcje z lataniem z wagonikiem gdy każdy się broni ^^

***EDIT***

Jeśli miałbym wystawić oceny to byłoby to piekielnie trudne. Każdy grał bardzo dobrze, ale Impuls kosił jak nie wiadomo co ;) Cheater jakiś czy cuś :P . MSaint widać, że ma skila bo teleportowanie się medykiem sam z siebie to tylko Bogowie potrafią ;) Ale 2 hedy założyłem jak grałem snajpem. Tylko potem zapomniałem, że nie znam planszy na jakiej graliśmy na początku xD

Wnioski mam takie ... JA CHCĘ WIĘCEJ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to przed chwila przeszedlem chrzest bojowy. Za namowa MSainta zagralem Medykiem... AND GOD DAMMIT, THAT WAS AWESOME! Zaluje, ze wczesniej nie skusilem sie na TF2 - wszystkie sieciowe shootery moga mu buty czyscic. Gra ma humor, dynamike, swietna (imo),doskonale pasujaca do rozgrywki grafike i jeszcze lepszy dzwiek (krzyczacy Heavy... priceless). Szkoda tylko, ze fpsy oscyluja w okolicach 15 na srednich detalach...

EDIT: jezeli ktos zechcialby miec mnie w znajomkach, to moje SteamID brzmi tak jak nick z forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

zagram mecz mój nick steam to : DexteR

Osób z nickiem DexteR jest tyle na Steamie, że... Mmm, może podasz swoje SteamID?

spokojnie wejde na podany wczoraj server i się zgramy ;) - najczęściej chodze Pyro i Soldierem ale nie gram za długo,więc nie gram najlepiej :/.

a nick zmienie na HiszpaN

PS:szukam Polskiego klanu TF2 !!!!!!

Nie cytuj całego posta jeśli odnosisz się tylko do jego części, niepotrzebne zamieszanie to wprowadza - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wystawić oceny to byłoby to piekielnie trudne. Każdy grał bardzo dobrze

Trochę wyjęte z kontekstu, ale trzyma się kupy :)

Właśnie takie ocenianie może wywołać pewne kontrowersje ("on dostał tyle, a ja dostałem mniej, a przecież lepiej grałem!"), ale sądzę, że oceny wystawiłem dosyć sprawiedliwe. Dla mnie jest dużo łatwiej w taki sposób zrelacjonować przebieg gry niż opisywać wszystkie wydarzenia krok po kroku, jak to MSaint robi. Jeżeli nie będziecie chcieli ocen (np. z tego powodu, że tu nie chodzi tu o rywalizację, tylko o przyjemność z wspólnej gry) to napiszcie to tutaj. Czekam na Wasze opinie :)

a nick zmienie na HiszpaN

Już Ciebie znalazłem na Steamie, ale na przyszłość dla innych mógłbyś podać SteamID (nie mylić z nickiem in-game). Chodzi o ten login, co wpisujesz podczas logowania się do Steama.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za ocenę ale wczoraj najlepiej mi się grało heayvim i snajperem :tongue: :tongue:

a dzisiaj znowu kolejny meczyk :laugh: :laugh: widać że na forum coś się dzieje a graczy przybywa już niedługo może zrobimy klan he he :happy: :happy: :wink: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klan to zdecydowanie za dużo powiedziane ^^ W moim rozumieniu klan to już konkretna grupa osób, która zbiera się specjalnie po to, by zmasterować jakąś grę (w tym wypadku TFa) i ogólnie regularnie, konkretnie ćwiczyć. Nasza forumowa zbieranina - jeśli kogoś razi to określenie, to nie przepraszam ^^ - ma na celu po prostu dobrą zabawę, gdzie dołączyć może każdy, kto tylko chce i kiedy chce, bo zawsze przyjemniej sprzedać headshota czy kosę w plecy b3rtowi niż jakiemuś anonimowemu Jasiowi ^^

Co do wczorajszej gry to było fajnie, aczkolwiek choroba i nocna zmiana zmusiły mnie do bardzo ograniczonego czasowo udziału. Na początku samym wziąłem Szpiega i pokosiłem znajomych (nawet jakieś acziki wpadły :icon_twisted: ), potem szło mi średnio dosyć a w końcu rozłączyłem się, żeby złapać choć pół godziny snu przed pracą. Wpadłem jeszcze przed 21 na kilkanaście minut, w sam raz na czas, żeby pomóc Engiem zastawić drogę wrednemu wagonikowi ^^

Jeśli będę ogarniał sytuację (czyt. głowa nie będzie mi huczała jak Niagara) to pewnie dziś też dołączę do gry.

Edit up@

Jaka oryginalna nazwa, długo nad nią myślałeś? ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

@up

a jakże wysiliłem umysł na biblijną skalę :)

a co do klanu może i masz rację jestem w klanie CDAG,którzy grają w MW2,a ja w to w ogóle nie gram.Ale też rzeczywiście jest lepiej grać z kimś kogo się zna a nie z AaojfjIGHUHyughyu z Rosji ;)

mam pytanie jak wysyłać "migawki" wrogom i podnosić bronie na wyższy lvl ?

Proszę o zapoznanie się z regulaminem cytowania, bo ewidentnie masz z tym problemy. Jeśli odpowiadamy na poprzedni post to go nie cytujemy - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie klan nie byłby złym pomysłem, ale w naszej forumowej koncepcji się na pewno nie sprawdzi. Tak jak Feles-kun napisał - chodzi tu o wspólną grę i zabawę, a nie osiąganie sukcesów na ESLu. Ale zawsze moglibyśmy tego jednego gathera na tydzień zagrać, no... :happy:

Ale jak ktoś jest chętny to stworzenia takiej organizacji, jaką niewątpliwie jest klan, to ja się na to piszę! Ale żeby nie było bajzelu w stylu gra na NonSteamach, stronki klanowe na Yoyo.pl itp. :wink:

PS. HiszpaN, Ty to dobry jesteś - cytujesz cały dłuuugaśny post poprzednika, po czym piszesz "@up" :huh:

<br> EDIT </br>

Chyba że chcecie robić klan dla samego faktu posiadania jakiegoś klanu (np. dla tych śmiesznych tagów stawianych przed nickiem).

Żeby nie było niejasności - ja dołączę tylko do ekipy dobrze zorganizowanej. Nie dołączę do społeczeństwa posiadającego z 50 graczy, które jedyne co łączy, to dopisik przed nickiem. Jak klan, to piszemy się do ESLa, gramy mixy na TF2Lobby.com i oczywiście treningi chociaż raz w tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się wczoraj grało :) Alexej wymiatał tak samo jak .tyan...Później walka przeniosła się do jednego miejsca...Ja ciągle piszę do Fellesana, żeby zasobniki budował :P Ale Aiden chyba ich nie widział, bo latał w ogień walki Demomanem i nie wracał, żeby się uzdrowić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się pomysł klanu nie podoba. Ja cenie sobie grę "for fun", bez żadnych treningów, itp. Kiedy mam chwilę czasu i ochotę, wtedy wbijam na jakiś serwer gdzie gra paru graczy i tyle, jak nie to nie. A do takich spotkań w zupełności wystarczy mi lista znajomych ze Steam. Chyba że chcecie robić klan dla samego faktu posiadania jakiegoś klanu (np. dla tych śmiesznych tagów stawianych przed nickiem). W każdym bądź razie ja się na to nie pisze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

ale jeżeli jesteś w klanie to na treningach i meczach wcale być nie musisz bo kto cię zmusza :/ ?? A jeżeli jednak zmuszają to są szurnięci bo w żadnym klanie,w którym byłem (jestem) tak nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz źle użyj opcji cytowania to dostaniesz ostrzeżenie. Trzy upomnienia w ciągu jednego poranka to stanowczo za dużo, i świadczą tylko o olewaniu przez ciebie moich uwag.

A co do klanu, to jeśli nie ma obowiązku stawiania się na meczach, sparingach i potyczkach, to jaki jest sens istnienia takiego klanu? Byłem już w kilku gildiach (w WoW'ie, GW czy L2, może co innego, ale konstrukcja w sumie podobna), i wiązało się to z pewnymi przywilejami, ale też obowiązkami. A nie lubię sobie narzucać niepotrzebnych obowiązków. A nie widzę też sensu zrzeszania się w klany dla samego .:[CDATF2Wymiatacze]:. przed nickiem. Jak już robić klan, to z porządnego zdarzenia, a nie jakieś dziwne twory "klanopodobne".

@down

Zakładam że piszesz do HiszpaNa, nie do mnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^up (post HiszpaNa, b3rt nieco mnie wyprzedził)

To chyba Ci się pojęcia pomyliły. Klan to nie jest taka sobie grupka, że się dołączają wszyscy chętni, mają te swoje tagi i czasem ze sobą grają. To, o czym mówisz, to stowarzyszenie. W klanie grasz regularnie (tak plus-minus jeden meczyk na tydzień, trening co najmniej raz w tygodniu). Myślisz, że w takim np. MYM czy fnatic będą zmuszać zawodników do gry? Wywalą na zbity ryj. Trzeba trzymać się klanowych zasad.

Dziwne, że uważasz, że Ci, co zmuszają do gry, są szurnięci. Szurnięci są Ci, którzy dołączają się do klanu, akceptując tym samym jego zasady, a grają sobie od święta. Póki co pograj sobie na pubach, klan to póki co za wiele dla Ciebie :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, sam myślałem o klanie, ale chyba jeszcze nie jestem gotowy. Zwłaszcza z powodów niedostatku czasu: jeśli chcę wejść na serwer koło 19 to coś mi wyskakuje do zrobienia i pojawiam się 20:30. Ale może w czasie wakacji... Kto wie?

Wczoraj się spóźniłem i pograłem z wszystkimi tak z pół godziny, ale fajnie było. Wpadło kilka osiągnięć do Spy'a, jakieś nowe bronie dostałem i zapoznałem się z nową mapą ^^ Niestety nie pamiętam nazwy :> Najlepiej grało się na Badwaterze, kiedy to drużyna Red (był .tyan, MSaint, ja i ktoś jeszcze) utrzymaliśmy ostatni checkpoint przez 7 minut. Emocje nieziemskie, ale już nie z takich opresji się wychodziło :) No i nakosiłem troszkę z Saszy, ale najczęściej ktoś mi fragi podbierał. Mimo to było zarombiście i do zobaczenia na PL-u lub CP-cie w piątek, bo dziś to raczej nie dam rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgadzam się z tyanem klan można poto założyć żeby się dobrze bawić i przy okazii organizować treningi a czasami turnieje :happy: :happy: więc kto jest za klanem niech napisze tak a kto nie jest za klanem niech napisze nie : jeżeli się zgodzicie potem będziemy ustalali nazwę klanu i założycieli :smile: :smile: :wink: :wink:

ja oczywiście piszę TAK :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klan to kiepski pomysl. Lepiej pozostac freelancerem i grac tylko dla samej przyjemnosci grania. Po zalozeniu zaraz zacznie sie wyscig szczurów miedzy czlonkami i udowadnianie innym klanom kto jest t3h 1337 pr0 0vvnz0r, a przeciez nie o to chodzi, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^up

Wyścig szczurów nie będzie miał miejsca w organizacji klanowej, bo żaden członek jednego klanu nie będzie rywalizował ze sobą, tylko z klanami. A udowadnianie sobie, kto jest lepszy... W sumie masz rację, ale jednak taka forma rywalizacji dodaje emocji i sensu zmaganiom. :happy:

Cóż, moja racja jest racja najmojsza i sprzeczać się nie będę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,lud przemówił jeżeli wam nie pasuje to nie róbmy klanu ale w jakiś sposób trzeba się zebrać,a nie,że wszyscy mieli grac,a na servie były tylko dwie osoby :/

gramy dzisiaj na tym servie co wczoraj ???

uncleSam - racje masz też tak mam,że mam sobie pograć wieczorem w TF2,a nagle telefon dzwoni,i mi mówią,że jutro sprawdzian z jęz.polskiego.A gdy się już nauczę to jest 21.30/22.00 i czasu na granie nima bo trzeba się wyspać przecież jutro szkoła :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, sorki że się wypowiadam w ten sposób ale 50~~ rozegranych PU daje mi do tego prawo- ja tu nie widzę składu na klan nawet ;f Impulsem i tyan na scouta, ja na soldka, MSaint na meda i to qniec :D Nie ma póki co sie nawet nad tym za bardzo zastanawiać. Inna sprawa to tagi na pubach, żeby na pierwszy rzut oka było widać z kim się gra - to czemu nie. Kżdy by dał sobie [FA] przed nickiem i by było spoko :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiszpaN, dwie osoby? Przecież wczoraj zaczęliśmy nawet przed 18 i grało nas całkiem sporo. Nie dam sobie ręki uciąć, ilu dokładnie, ale w pewnym momencie mogło być nas nawet ponad 10 osób na jednym serwie. Co prawda w przeciwnych teamach często, ale jednak ^^

Zobaczmy kogo pamietam:

Moi (znaczy ja ^^)

Saint

ImpulseM

b3rt

Kazama

tyan

wosq

Aiden

alexiej

Brando

uncleSam

Tiloren

BMX

Z tego co czytam grał jeszcze Greenday i Sedinus, ale mnie już chyba wtedy nie było. Przedwczoraj było nas ciut mniej, ale też sporo osób. Do tego przy odrobinie cierpliwości nie ma większych problemów z zebraniem się na jednym serwie.

Ogólnie zasada jest taka, że jak widzę znajomego, który gra w TF i akurat mam chwilkę czasu to dołączam. Chyba większość osób tak robi ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fellesan - Ja wczoraj właśnie się dołączyłem do kogoś...Albo do B3rta, albo do Ciebie :) Wchodzę na serwer patrze i sporo osób z FA gra :P To zostałem i pograłem...Na chwilę potem się odłączyłem i chyba po 10 minutach się dołączyłem, to wtedy już Sainta nie było...I ktoś Mnie ciągle do czatu zapraszał :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...