Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

Wszystkich chętnych zapraszam na serwer "Dywizja Polska"" bardzo dobry serwer są na nim zasady i admin który w razie potrzeby kicknie kokoś łamiącego zasady tego serwera.

Serwer jest na wersji 1.6 ip: 195.114.0.89

Serdecznie zapraszam do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde :) Gram w tą grę od dłuższego czasu, ale nigdy nie bawiłem się w żadne mody i clany. Po prostu wbijałem na serwer i grałem.

Teraz mi wytłumaczcie co to:

Mix

Pro Mod

PAM

HC

Pozdrawiam, Kluz.

Jeśli ktoś chce zagrać, to tak początkiem sierpnia :).

Kontakt:

http://www.xfire.com/profile/kluz7/ ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mix - Hmm ? Po prostu miksujemy się, nie gramy jako clan.Tylko jako np. grupka ludzi z innych clanów. "Miksujemy się".

Pro Mod - Modyfikacja, tutaj nie ma perków, heli, airtstrike'ów.Przy okazji, gra polega na Search&Destroy

Pam - Tego nawet ja nie wiem, może jakiś mod ;d.

HC - Servery HardCore, bez hud.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mix

Grupa kilku osób (najczęściej 5) zbiera się na TeamSpeaku (czy innym komunikatorze), szukają na IRCu (#cod4.wars) innej drużyny z którą mogą zagrać (pcw albo CB) i grają :)

Pro Mod

Jest to mod stworzony z myślą pod rozgrywki e-sportowe (według wielu osób - w tym i mnie jest to jedyna grywalna forma CoDa :) ). Każdy ma do wyboru te same bronie (bez zbędnych pierdół) najpopularniejsze są AK-47 i AK74u, nie ma żadnych dodatków, perków i innych tego typu rzeczy,i co ważne nawet na pubach z ProModem są bardziej ogarnięci ludzie, którzy potrafią w to grać, a nie tak jak dzieci z HC wyzywają za wszystko i o wszystko nie prezentując przy tym żadnych umiejętności gry :)

PAM

Kiedyś, ponad rok temu o miano oficjalnego moda turniejowego walczył PAM i ProMod, wiadomo kto wygrał, dlatego PAMa się już praktycznie nie gra. Jest to gorsza odmiana ProModa :)

HC

Tryb gry Hardcore, zwiększone obrażenia broni, mniej HP, brak celownika i mapki, do tego tłumy dzieci które myślą że są najlepsze, które tak naprawdę potrafią Cię tylko wyzywać (np. od haxów jeżeli masz za dobre k/d). I czasami wręcz kretyńskie zasady typu Atak nie może kampić, Obrona nie może rushować itd. Ogólnie nie warto :)

Pro Mod - Modyfikacja, tutaj nie ma perków, heli, airtstrike'ów.Przy okazji, gra polega na Search&Destroy

ProMod obsługuje każdy tryb gra, nie tylko SD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym prosił wszystkich grających w MW o dołączanie do grupyCD-Action MW Team. Dlaczego? Bo w kupie raźniej. :P Łatwiej będzie się też umawiać na mecze na X-Fire niż na FA. Nie ma różnicy, czy grasz na promodzie czy na HC, czy też z radością robisz młóckę na serwie, razem będzie fajniej! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick : Gandalf Czarny

gram od 17 października, 6 lvl ulubione mapy : crossfire i crash. Grałem wcześniej w Combat Arms, więc jakieś doświadczenie w shooterach mam ;). Pisać na xfire, jeśli chcecie zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...