Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

No bo co to za gra jak becia z tlumnikiem mam taka sama moc jak snajperka

Ale wiesz, że jak dostaniesz z 'beci' nawet z dalszej odległości to efekt będzie taki sam jak ze snajperki ?

Padniesz.

To nie ma znaczenia czy z tłumikiem, czy bez (tłumik tylko tłumi wyziewy prochu i dźwięk odpalanego pocisku, przez to pocisk przemierza średnio o 10% mniejszą odległość :) ) i tak by Cię boało i tak, no chyba że byś dostał w głowę.

@ mtZ Jak chcemy wszyscy zagrać, a widzę po postach, że chcemy to codziennie jak powiedziałeś na tym serverze o 20. Jakby ktoś grał wcześniej możemy o 15, a od poniedziałku to ja będę mógł o każdej porze, bo rodzice jadą z chaty Hea ja ho ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że mnie wybitnie nie chce się zasysać moda, którego będę używał raz od wielkiego dzwonu wolę wariant z serwerem m(s)'a :) Jeśli jutro macie zamiar się zbierać prawdopodobnie też wpadnę, bo nie sądzę, żeby wypadło mi spotkanie w A2/CSS albo TF2 :happy: Przynajmniej mam taką nadzieję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekaj jutro ze mna na innych^^

Musi byc co najmniej 6 osob, to wtedy 3 na 3 by sie dalo, byle nie w F&D

@UP Sam mod wazy do 1mb (zalezy od wersji), to te dodatki np Rekawice naruto, kolorowe postacie waza duzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię Znajdź (Find) i Zniszcz (Destroy), bo po prostu zanim się tu rozkręcę to ciągle padam :D

Zawsze na początku mam minusowe statystyki, a potem idę w górę, że Hea ho :happy:

To jak ludzi, dzisiaj pisać kto jest chętny, bo niedługo StarCraft wyjdzie i już raczej w CoD-a grać nie będę :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu ten tryb wymaga jakiegoś poważniejszego myślenia? Wiadomo, że jak ktoś stosuje ciągły rush, to niech się nie spodziewa, że kogoś będzie zabijał idąc sam. Dlatego ten tryb jest dobry, bo stawia nacisk na jakąkolwiek taktykę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z mTzetem.Ja na pretorianach raczej nie pogram, wchodząc na serwer zostałem wyrzucony przez pb na 60 minut.Musiałem zrobić update, po 2 godzinach, zobaczyłem napis - "You are banned on this server by server ADMIN"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole sabotaz z Amerykanami na mikro :D tam to jest jazda 20 v 20 na broadcast.

Dzisiaj o 20 moze bede, ale nie wiem czy wyrobie po Scrubs ^^

Ja tam wole sabotaz z Amerykanami na mikro :D tam to jest jazda 20 v 20 na broadcast.

Dzisiaj o 20 moze bede, ale nie wiem czy wyrobie po Scrubs ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba bede gral do 100 godzin na xf, zeby bylo ladnie, bo juz mnie troche cod nudzi, a potem...

No coz. Mial byc SC (PATRZ BLOG), ale teraz juz nie wiem i albo mw2, albo ... nie mam innych gier, na ktore mialbym ochote ;((( No i mam jeszcze flight simulator, ale nie wiem.

Do 100hrs zostalo mi 13, wiec skoncze gre we wtorek lub pon ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że jedni grają na pro, a inni na HC...Koksiarz raczej też nie będzie grał na pro, graliśmy pcw skill med.Dostaliśmy i to ostro, to wgl. nie nasz poziom, ale nikogo na low nie było.Po przegranej i statach 0/13, Koksiarz wyszedł z gry i powiedział że Pro to dziadostwo :-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drugie tam jest HARDCORE, omg same noobki tam graja

No cóż, ja tam gram panie PRO...

No na pewno moge sie czuć bardziej PRO od ciebie,

Nie będę przeprowadzał kolejnej dyskusji na temat wyższości hardcore nad promodem, bo to już robiłem w Dyskusjach i z pozytywnym skutkiem. Grajcie sobie gdzie chcecie.

link do tej wypowiedzi prześle moim kolegom na pewno spadną z krzesła ze śmiechu jak to przeczytają, jak juz ktos powiedział " I Lany Nagle są HC"

Co ode mnie to zachęcam do wspólnego grania mixow, tam sie zdobywa skilla i taktyczne myslenie. MaciaS nie dziwie sie że nie lubisz SD (chodzą głosy że stworzyłeś nowy tryb F&D) tam potrzeba taktycznego myślenia nie tak jak na hardcore 20 v 20 TDM że lecisz raszem na cały serw i grabisz fragi, nie o to chodzi. W ogole na mixie liczy sie tylko i wyłacznie zgranie zespołu, nikt fragów nie liczy :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatarek

hmm, PAM nie był zły, szkoda że już zaprzestali grać na tym modzie.

Macias udowodnij mi, że HC jest lepszy do potyczek ligowych od promoda, a ja ci udowodnie, że tak nie jest

Taka jest kolej rzeczy, jak ktoś gra niedługo w coda i nie ma zamiaru poznać o wiele ciekawszego rodzaju gry to gra na HC lub normal i nie potrzebuje wiecej, ja też tak zaczynałem. Są też tacy, którzy wolą troszeczke gre trudniejszą oraz taką, której "dobrość gracza" wyrażona jest w skillu a nie w tym że nie słychać go jak goni, strzela 30 x szybciej niż inni gracze czy też łapie fragi claymorami/nalotami/helikopterem, to są tylko zbędne dodatki niszczące dobrą gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...