Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

Ja mogę wbić, ale zależy o której, wcześniej grałem z mTz'em to mówił że wieczorem też może pyknąć.

@EDIT: Aha i co do mnie to serwer mateusza(stefan)-a mi pasuje, lubie grać na HC, a jakby trzeba było ściągać promoda to też mi to nie przeszkadza.

@EDIT2: Jakby ktoś chciał XF (a nie zobaczył sygnaturki :D) to mój nick to koksiarz96

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy pojsc na podany tu server, lub mojego klanu gdzie leci strike, killhouse ffa, vacant, crash f&d, crash tdm. Of course hc.

Mamy tez serwer na extreme mod - mieszanka cod4 i mw2 i pro moda.

Jakby co moj xfire to: kevinus125

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moglbym jutro tak od 11 am do 14 pm, chetni sa? ^^

A można by to zrobić jutro też? Bo dziś umówiłem się z kumplami na basen, a chcialbym z wami zagrać. Kolegów nie opuszcze dla CoD'a. Więc pytam czy jutro też być dał rade.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dwie najważniejsze sprawy - czas & serwer [zarówno ten w grze jak i TS] :) Chętnie do was dołączę, ale nie lubię z doskoku, bo coś mi jeszcze może wypaść (niekoniecznie dysk) & może z większym zapasem uda się zebrać większą ilość chętnych. Chętnie usłyszę jeszcze czy muszę jakiś mod zasysać. Jak nie to dobrze :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Boże, whatever. Po prostu zagrajmy teraz o 15 30.

Tych których nie będzie zagrają z nami jutro, albo po jutrze.

Nie czekajmy na wszystkich, bo zawsze kogoś nie będzie. Grajmy z tymi którzy są, no jazda !

zapraszać na x firze i idziemy na mój serek :laugh:

Jakby co, możemy użyć kanału TS tego forumowego ;)

gramy na mateusza(stefana) serverze ;)

@Edit

Jak zwykle nic nie wyszło, bo przyszedł tylko condorpl i stwierdził, że na HC nie gra i wyszedł :D

mcplayer96 nie potrafił się połączyć, a blazkovic nie odpowiadał razem z mTz-em ;P

Jednym słowem- No comments

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macias- Nasze założenie było inne: mieliśmy grać jakiś mecz, albo z losowymi ludźmi, albo ze sobą. A ty nam dajesz ip na serwer i oczekujesz, że wejdziemy. Pograć na publicznym serwerze, to ja mogę sam. Wolałbym zagrać m e c z. Tak jak dzisiaj z condorem i BlazK'iem.

Proponowałbym, żebyśmy po prostu wszyscy zbierali się codziennie o 20:00 na serwerze m(s) i tam coś grali albo między sobą, albo dla zabawy, chyba, że znajdziemy jakiś przeciwników do sparingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...