Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

ME2 ukończony! 40 godzin, które spędziłem z grą, mogę jak najbardziej zaliczyć do udanych. O ile w części pierwszej korzystałem z poradnika, o tyle w drugiej wolałem kierować się tylko własnymi emocjami ( tak dla mnie wygląda "save idealny" ). Udało mi się nawet zachować całą załogę. Finalny boss to trochę kpina, nie drasnął mnie ani razu. Ogółem, czekam na ME3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd pomysł, że jest emocjonująca? Zabijanie zza zasłony kolejnych fal hordy w SINGLU ma być emocjonujące? Nuda. Obejrzyj sobie
Nie wiem czy na tym forum już ktoś go podawał, ale możliwe, że tak, bo gdzieś go widziałem.

Zgadzam się, to mało emocjonujące, ja w ogóle jestem przeciw tym ciągłym chowaniem się zza osłonami ale cóż...

A filmik kultowy :D Niestety cały czas przyznawałem gościowi rację bo mimo iż śmiesznie to trochę wyszło to prawi dobrze. Szczególnie o EA POLSKA bo ja uważam, że w kwestii ME3 PL po prostu zrobili z nas sobie jaja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do emocjonującej rozgrywki. W ME1 i 2 było kilka scen, które wbijały w fotel. Nie chcę oglądać niczego związanego z singlem ME3, bo po pierwsze demo nie jest ostateczną wersją, więc sporo rzeczy mogą poprawić, a po drugie, nie chcę utracić żadnych momentów zaskoczenia. Na pewno nie da się ocenić czy ME3 jest grą emocjonującą po kilkudziesięciu minutach dema. Za to patrząc na poprzednie odsłony gier, myślę, że emocji nie zabraknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego przez ostatni rok nie naprawili, tego w te 20 dni do premiery już nie naprawią :P

Swoją drogą, przeszedłem sobie jeszcze raz dwójkę, głównie po to, żeby zabrać Legiona na lojalkę Tali. Spodziewałem się, że jak tylko wrócę na Normandię, to

kolekcjonerzy porwą załogę

i będę musiał ich gonić z nielojalnym Legionem. Tymczasem tak się nie stało. Zrobiłem lojalkę Legiona, a oni dalej nic. W końcu raczyli ruszyć zady i nas napaść, ale dopiero wtedy, jak kazałem wlecieć do przekaźnika Omega 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak JEST ! czekamy do 9 Marca ;) muszę sobie przejść jeszcze raz 2 część przed startem 3 ;)

Jakie waszym zdaniem 3 najbardziej oczekiwane gry tego roku ? moje znajdziecie na kanale Youtube, link w profilu, zapraszam do komentarzy pod filmem ;)

Edytowano przez PaNcZo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pograłem w demko, kurde aż się łezka w oku kręci na scenie

z tym dzieciakiem i żniwiażem

Multi naet fajne, le długo nie pożyje, ze względu na swoją konstrukcję i zakładanie gier.

Swojądrogą - zwróciliście uwagę, że żniwiaże są zrobieni na wzór karalucha ? :P budową przypominają robala, który przeżyje bez głowy wojnę atomową, jakaś aluzja hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie da się ocenić czy ME3 jest grą emocjonującą po kilkudziesięciu minutach dema. Za to patrząc na poprzednie odsłony gier, myślę, że emocji nie zabraknie.

W pełni ocenić się nie da. Ale w poprzednim poście w żaden sposób nie powstrzymało cię to przed dokonaniem takiej oceny.

a że gra jest szybsza i bardziej emocjonująca? Ja nie mam na co narzekać.

Więc teraz nie udawaj. Przecież nie ma nic złego w poddaniu się hype;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę, że ME3 będzie godnym zakończeniem przygód Sheparda. A multi wciąga okropecznie. WIem, nie ma w tym nic oryginalnego, wszystko zerżnięte z innych gier, najbardziej się BioWare napatrzyło na Gears of War, ale to wszystko razem współgra i naprawdę ciężko się oderwać.

O fabułę się nie boję, będzie przecie EPICKA. Jak cała seria. Jedyne co mnei martwi to ''potencjał'' DLC. W demie zdobywamy kredyty za wykonywanie zadań, ale czy komuś z EA nie wpadnie do głowy, żeby tę walutę sprzedawać za punkty BioWare? Bo że powstaną fabularne DLC to pewne. Byle nie wycięli zakończenia jak Ubi w PoP-ie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojądrogą - zwróciliście uwagę, że żniwiaże są zrobieni na wzór karalucha ? budową przypominają robala, który przeżyje bez głowy wojnę atomową, jakaś aluzja hehe.

Ich kształt

zależy chyba od rasy z której materiał genetyczny został pobrany by stworzyć danego Żniwiarza. Z końcówki ME2 można to wywnioskować

Można coś odblokować do pełnej wersji ME3 przechodząc demko? Jeśli tak, to co dokładnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi naet fajne, le długo nie pożyje, ze względu na swoją konstrukcję i zakładanie gier.

Racz zauważyć, że to dopiero demo i multi nie jest w pełni ukazane jeszcze, a i tak się gra bardzo przyjemnie(aż wymaksowałem żołnierza na 20 lvl i wtedy dopiero razem z 3 innymi graczami poniżej 15 przeszliśmy ,,Srebrne" wyzwanie)

Muszę przynać, że Złoto można przejść tylko przy całkowitej współpracy wszystkich graczy i każdy z nich musi mieć powyżej 15 lvl. Inaczej pada się po pierwszej fali xD

@up

Chyba nic się nie odblokowuje ;/ Mi tam nic nie wskakiwało, jak przy Kingdoms of Amalur(demo).

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buggeer,

Napiasałam: "Za to patrząc na poprzednie odsłony gier, MYŚLĘ, że emocji nie zabraknie." A MYŚLĘ że tak będzie dlatego, że grałam po kilkadziesią kodzin w ME1 i 2 w których było dużo scen wbijających w fotel, więc mam przesłanki żeby sądzić, iż to się nie zmieni. 90h gry w ME1 i 2 vs 1h dema ME3. I tutaj mogę mieć trochę pretensji do BioWare i EA, że w kampanii reklamowej powiedziano jak gra się bedzie zaczynała, przez co nie ma tego elementu zaskoczenia, obecnego choćby w ME1. Dlatego podejrzewam, że pierwsze tego typu sceny zaczną się na Marsie- którego w demie nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi znających spoilery odnośnie sekretnego członka drużyny, dostępnego w kolekcjonerce: na YT znajdują się wyciągnięte z gry dialogi.

Jak dla mnie brzmi tragicznie, zbytnio przypomina wielkiego Jamajczyka.

Pewnie na drugie ma Bob

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jakby się trochę przysłuchać to bliżej mu do afrykańskiego handlarza bronią niż do jamajskiego handlarza trawą. Tylko czekam na ten popremierowy wysyp obrazków dotyczących jegomościa.

@Banderchlast

Jak wyobrażasz sobie taką rozmowę o akcencie? W końcu w tym uniwersum każdy ma jakiegoś uniwersalnego tłumacza. Gdyby nagle zaczęli gadać o akcencie osoby podkładającej głos to dosłownie przebiliby się przez czwartą ścianę, a immersje wbili w kadłub Normandii. W sumie z tym akcentem już to zrobili, ale co tam...

Ehh, nie jestem tutaj w stanie nic więcej napisać tak aby to nie było chociaż trochę rasistowskie :laugh:

''I Was gunna? fight da reapers, mon, but den I got high" :eyes:

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah co śmieje z tego jego głosu ; DDD

Pewnie tyle zjarał że zmartwychstwał! I zagadka czemu on wgl istnieje rozwiązana.

A tak apropo to on tak bd wyglądać w grze jak na tym filmiku?

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam od godziny problemy z serwerami EA? Na orginie tylko tryb offline, podobnie w grze - nie mogę grać w multi bety, bo się połączyć nie może.

A co do samej już bety, zrobili ten sam błąd co przy demie DA2 - dali wycięty z kontekstu fragment rozgrywki na późniejszych etapie, z ogromną liczbą spoilerów. Szkoda, bo można było w demie dać takie podstawy, jak np. wygląd statku, sterowanie normandią etc.

No cóż, niestety nie wróżę tej części też ocen 100%, ale i tak jest to według mnie pewniak do RPG roku. Nie spodziewałem się za to, że multi będzie tak świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle, EA coś się sypie ostatnio. Parę dni temu nie można było w ogóle dobić na serwer w BF3 a Origin Battleloga nie odpalał, dzisiaj nie mogłem z gościem prowadzić normalnie czatu na Battlelogu, bo mimo że był dostępny i pisał do mnie, wyświetlało mi go jako Offline. Coś za bardzo kombinują z poprawkami (albo mają ataki DDoS) i efekty tego widzimy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Enough

Nie tylko ty. Dzisiaj pobrałem demko i chce sobie jeszcze trochę pograć w multi a tu Origin fochy wali.

Szczerze mówiąc, to nie spodziewałem się, że multi będzie tak wciągające, ale przez brak funduszy ME3 sobie troszkę poczeka :/.

Demko singla takie sobie, te poziomy to IMO z du... eee czarnej dziury wyjęte. Jeden z początku, a drugi kij wie skąd. Mimo to, przyjemnie się gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...