Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Ma być sam początek czyli Ziemia i jakaś misja w której Shepard odwiedzi planetę obcej rasy więc zapewne to ten ograny już fragmencik, mi tam nawet pasuje.
Ja czytałem, że w demie odwiedzimy dwie pierwsze lokacje, czyli Ziemię oraz Marsa.

A teraz doczytałem na BSN informację, która to podważa. Więc pewnie tak, wylądujemy na Sur'Kesh.

Mi też bardzo pasuje ! Zagram a nie zobacze więcej niż widziałem do tej pory.

AAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaAAAAAAAA! Wcisneło mi się ctrl+a bo chciałem adres strony tego tematu skopiować a tak to zaznaczyłem cały temat i widziałem spojler od Darkmen'a !

Chociaż teraz gdy już wiem nie moge się doczekać rozmów z nim :O

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaAAAAAAAA! Wcisneło mi się ctrl+a bo chciałem adres strony tego tematu skopiować a tak to zaznaczyłem cały temat i widziałem spojler od Darkmen'a

No cóż, miałem nie spoilerować w temacie na właśnie takie wypadki ale jako, że ktoś się pytał to ten raz się wymknęło bo krótkie i nie chciało mi się PW pisać :D Miałeś pecha.

Chociaż teraz gdy już wiem nie moge się doczekać rozmów z nim :O

A zaobaczysz jaki wkurw******y :D Ja osobiście chcę sobie darować zakup tego DLC.

Osobiście uważam te postać za fail :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem sobie darować tego spoilera Darkmenie. Po prostu nie mogłem...

No bo TA postać w DLC dołączanym do edycji kolekcjonerskiej? Chyba sobie panowie z EA raczą żartować :dry: Nie wyobrażam sobie formy w jakiej ma być to przygotowane, a nawet jeśli to nie wyobrażam sobie takiego kosmicznego przejawu chamstwa jak umieszczenie tej postaci w DLC do EK.

Zaczyna mi się marzyć premierowa, ale odpowiednio droższa edycja gry z wliczonymi w cenę wszystkimi dodatkami DLC (300 zł za grę - juhu :pokerglass:) . Po premierze zwykle nie chcę mi się bawić z tymi dodatkami i rozmieniać na drobne. Wole kupić grę raz, a porządnie niż zbierać wszystkie kawałeczki przez następne pół roku. Jedna sprawa jak ktoś mi daje w tym dodatku jakąś broń bez której się spokojnie obędę, a inna jeśli ktoś daje postać, która z racji tego kim będzie, na pewno będzie miała więcej dialogów niż taki Zaeed. Jak już szatkują grę, to niech szatkują ją wyciągając mało istotne elementy... Teraz to wygląda tak jakby wyjęli serce albo płuco i sprzedawali je w torebeczce po psim żarciu.

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaobaczysz jaki wkurw******y.

Yupi!

Ja osobiście chcę sobie darować zakup tego DLC.

Osobiście uważam te postać za fail

Może komuś odsprzedasz klucz na tą postać ; D

No bo TA postać w DLC dołączanym do edycji kolekcjonerskiej? Chyba sobie panowie z EA raczą żartować Nie wyobrażam sobie formy w jakiej ma być to przygotowane, a nawet jeśli to nie wyobrażam sobie takiego kosmicznego przejawu chamstwa jak umieszczenie tej postaci w DLC do EK.

Jedna sprawa jak ktoś mi daje w tym dodatku jakąś broń bez której się spokojnie obędę, a inna jeśli ktoś daje postać, która z racji tego kim będzie, na pewno będzie miała więcej dialogów niż taki Zaeed. Jak już szatkują grę, to niech szatkują ją wyciągając mało istotne elementy... Teraz to wygląda tak jakby wyjęli serce albo płuco i sprzedawali je w torebeczce po psim żarciu.

To samo czuje, bro. Ja również myślałem że to będzie ktoś w stylu Zaeed'a, taki wypełniacz Normandii - fajnie że jest ale gdyby go nie było w uniwersum ME nie widziałbym dziury.

A tak, to to ... Szkoda gadać. Gdybym np. nie zdążył kupić EK ( zresztą załapałem się w ostatniej chwili ) i pozostałaby mi wersja normalna, bez dodatkowej zawartości - czułbym się jakoś pominięty z racji tego że nie sypie 200zł na prawo czy lewo lub nie zdążyłem z pre-orderem..

To tak samo jakby kupować bilet do muzeum 2 klasy i widzieć same kości/skamieliny, a kupić za 80zł więcej bilet 1 klasy do tego samego muzeum i zobaczyć żywego dinozaura =x

Kurde, dość trafne porównanie...

Spal się w ogniu piekielnym, Darkmen! :trollface:

Popieram! :eyes:

A wyobrażacie sobie z takim rozmowę?

Tylko Shep by go rozumiał. Bardziej mnie ciekawi kto będzie mieć z nim konflikt ; DDD

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przeczytałam tego spoilera. Spal się w ogniu piekielnym, Darkmen! :trollface: Ale tak na serio, to ani trochę nie wyobrażam sobie tej istoty, jako towarzysza. A wyobrażacie sobie z takim rozmowę? Ale by było, jakby możliwość romansu nastąpiła... :D Nie, to nie było śmieszne :pokerglass:

Edytowano przez Agatix001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo TA postać w DLC dołączanym do edycji kolekcjonerskiej? Chyba sobie panowie z EA raczą żartować dry.gif Nie wyobrażam sobie formy w jakiej ma być to przygotowane, a nawet jeśli to nie wyobrażam sobie takiego kosmicznego przejawu chamstwa jak umieszczenie tej postaci w DLC do EK.

Jeśli cię to zainteresuje to w starej wersji scenariusza ta postać miała O WIELE WIĘKSZĄ ROLĘ ale zmniejszyli ją i wywalili dziada do DLC. Ja się tam akurat cieszę, że to on a nie kto inny.

Ale DLC będziesz mógł kupić osobno po premierze więc jeśli go będziesz pragnął to kupuj ;) Ciekawe ile będzie kosztował :D

Może komuś odsprzedasz klucz na tą postać ; D

Jaki klucz? Przecież ja nie kupuję EK :D

Ale tak na serio, to ani trochę nie wyobrażam sobie taj istoty, jako towarzysza. A wyobrażacie sobie z takim rozmowę? Ale by było, jakby możliwość romansu nastąpiła...

No mi osobiście by on pasował jako jakiś NPC bardziej. Rozmów parę przeczytałem i ogólnie fajne by miał gdyby nie był taki wkurzający no ale może podczas gry się zmieni.

Też przeczytałam tego spoilera. Spal się w ogniu piekielnym, Darkmen!

Jak chcecie to usunę tego spoilera z poprzedniego posta aby juz wiecej nikt nie przeczytał :D

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu pytałem o "zdradę" w ME, odpowiedzieliście, że nie będzie żadnych skutków.... mylicie się. http://www.shadowbroker.pl/gry/2011/09/co-...3-podsumowanie/ Ten artykuł jako tako wyjaśnia tą kwestię, ale uwaga DUŻO spoilerów.

Nowe barwy Normandii: http://www.shadowbroker.pl/wp-content/uplo...3_1920x1200.jpg

Pierwsze oficjalnie zapowiedziane DLC będą dostępne dla posiadaczy edycji kolekcjonerskich. Warto wspomnieć, że pierwsza wersja listy dodatków zawierała wpis o nowej przygodzie i członku drużyny, który był? proteaninem! Tekst ten został szybko usunięty i nie pojawił się na innych stronach, a Chris Priestly z BioWare napisał, iż była to jedynie pomyłka. Czy mówił prawdę? Czas pokaże.

Oby mówił prawdę.

Edytowano przez janek24
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł z września, więc jakby trochę nieaktualny, wiele się mogło zmienić od tamtej pory i najpewniej zmieniło, chociażby wzmianka mówiąca o braku multiplayera, który jak wiadomo będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale zawsze kilka rzeczy można się dowiedzieć, szczególnie ktoś (np. ja) zainteresował się niedawno ME3. Ja np. na dobrą sprawę tematem zainteresowałem się z premierą ostatniego numeru CDA (btw dzięki. ;))

Znacie może stronę z

"ciałem" EDI.

Była to strona z artbooka.

Edytowano przez janek24
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu pytałem o "zdradę" w ME, odpowiedzieliście, że nie będzie żadnych skutków.... mylicie się. http://www.shadowbroker.pl/gry/2011/09/co-...3-podsumowanie/ Ten artykuł jako tako wyjaśnia tą kwestię, ale uwaga DUŻO spoilerów.

A trzeba było pisać, że chcesz informację z newsa czyli wymysł Bioware, bo "spoilery z scenariusza mają na ten temat zupełnie inne zdanie niż pracownicy Bioware :)"

@SN4KE

pytanie tylko, co z tego wynika, czyżby mieli z niej zrobić jednego z nowych towarzyszy?

Skoro i tak mam się palić w ogniu piekielnym to niech tak będzie ;)

Tak, będzie członkiem zaspołu

A ja jestem ciekawy czy w ME3 powróci mech Yrmir (ten większy) z ME2, fajnie się go załatwia przy użyciu zastoju.

EDIT!!!

@Suub

Tylko Shep by go rozumiał. Bardziej mnie ciekawi kto będzie mieć z nim konflikt ; DDD

Właśnie, że nie. Wszyscy go rozumieją, a kontakt będą mieli tak samo wszyscy członkowie załogi, najwięcej chyba Liara i Shepard

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janek24

Niestety nie pamiętam adresu, ale nie sądzę, by było ją trudno znaleźć, ja natknąłem się na nią jakoś zupełnie przypadkiem. Zaznaczam tylko, że w owym linku było tylko kilka stron, a nie cały artbook. Tak w ogóle to głównie dla niego chciałem nabyć edycję kolekcjonerską (tak, chciałem, nie tylko EA było zaskoczone przedwczesnym wyczerpaniem nakładu), o której już wcześniej była mowa, no i oczywiście dla tych nieszczęsnych DLC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym artykule, do którego link kilka postów wyżej podał janek24 pisze, że fabuła ME3 nie będzie kopią Dragon Age. Jednak ja uważam, że na podstawie informacji udostępnionych do tej pory przez Bioware wynika dosyć jasno, że fabuła ME3 będzie dosyć podobna do fabuł poprzednich gier tego producenta, a w szczególności właśnie Dragon Age oraz Knights of the Old Republic. No bo popatrzcie:

wiemy przecież, że ME3 rozpocznie się atakiem Żniwiarzy na Ziemię, na której przebywać będzie w tym czasie komandor Shepard. Wiemy też, że z Ziemi zdoła on uciec na Marsa, gdzie spotka Liarę badającą tamtejsze proteańskie ruiny.

I tutaj prawdopodobnie włączy się schemat znany z KOTOR.

Liara odkryje informację o niezwykle potężnej starożytnej broni protean,

podobnie jak w KOTOR gdzie na Dantooine odkryliśmy informację o Gwiezdnej Kuźni zbudowanej przez starożytną rasę. Następnie prawdopodobnie będziemy się musieli udać na 4 planety na których trzeba będzie

znaleźć fragmenty tejże broni bądź fragmenty mapy która nas do niej zaprowadzi. Jedyna różnica jest taka, że w KOTOR główny zły używał tejże broni, aby stworzyć wielką flotę, zaś w ME3 użyjemy tej broni aby zniszczyć głównego złego.

Oczywiście pojawi się też motyw z Dragon Age. Tak jak w tamtej grze musieliśmy nakłonić przedstawicieli rożnych ras do przysłania wojsk niezbędnych do pokonania Mrocznych Pomiotów tak w ME3 będziemy prawdopodobnie musieli nakłonić przedstawicieli różnych ras do przysłania wojsk niezbędnych do pokonania Żniwiarzy. W Dragon Age było też tak, że mogliśmy wybrać która rasa nam pomoże, tzn. jeśli pomogliśmy elfom wyrżnąć wilkołaki to otrzymywaliśmy pomoc elfów. Jeśli pomogliśmy wilkołakom wyrżnąć elfy, to otrzymywaliśmy pomoc wilkołaków. Przypuszczam więc, że podobnie będzie w ME3. Na przykład jeśli pomożemy Quarianom zniszczyć Gethów i odzyskać ich ojczystą planetę to wędrowna flota pomoże nam pokonać żniwiarzy. Jeśli pomożemy Gethom zniszczyć Quarian to uzyskamy pomoc Gethów. Gdy już uzyskamy poparcie odpowiedniej ilości ras oraz

odnajdziemy tą starożytną broń

wrócimy na Ziemię i w epickiej bitwie pokonamy Arcydemona czy jak tam będzie się zwał przywódca Żniwiarzy. Oczywiście to wszystko tylko moje przypuszczenia i mam nadzieję, że Bioware zdoła wymyślić coś dużo bardziej ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przechodzę już 4 raz demko KoA:R i nadal nie moge odblokować tej broni.

Na socialu w "Zarejestrowane promocje gry" jest tylko "Reckoner-Knight".

Byłem chyba już na 5 forach, stosuje się do ich rad i wciąż to samo.

Może ktoś stąd rozwiązał podobny problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg pytań moich dalszy:

Jedynka:

- Czy sposób podjęcia się zadania wpływa jakoś na to zadanie itp. w dwójce i jedynce (przykład to zadanie z sondą szpiegowską w jedynce, by je dostać 100% normalnie, trzeba włamać się do terminala na Noverii jakiegoś, a ja je dostałem, lecąc po prostu do układu Voyager)?

- W poradniku do ME (chodzi mi o zasoby głównie na planetach, fabułę zrobiłem bez poradnika :) ) jest opisana misja, że Hacket poprosi naszego bohatera o negocjacje z niejakim Darrius'em. Moje pytanie brzmi, czy to zadanie jest tylko dla renegata, czy idealisty też?

- Postać, z którą romansowałem w jedynce, będzie się pojawiała na początku dwójki? I czy, w przypadku romansu z

Liarą, ona obrazi się na mnie, jeśli w dwójce romansowałbym np. z Tali lub Garrusem?

Dwójka:

- Projektor Błyskawic Cerberusa to broń ciężka?

- Jaki byście polecali Save Editor do ME 2 ? Bo słyszałem o bugach pokroju

Conrada Vernera, że jeśli jego zadanie skończyłem jako Idealista, w dwójce czyta, jakbym rozwiązał to w stylu Renegata.

- Czy biorąc postać z 60 poziomem do importu, stracę te 5 leveli i punktów w dwójce?

- Liara występuje w podstawce? Czy musiałbym zakupić Arrival/Shadow Lair/Wspomnienia Kasumi?

I to all póki co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jedynka:

1. Nie ma znaczenia czy najpierw tam polecisz i od razu będzie zadanie czy dowiesz się o nim z terminala lub jadąc windą.

2. Niestety nie pamiętam dokładnie - w ME dawno grałem może ktoś inny pomoże. Ale rzeczywiście sa takie zadanie, że niektóre dostajesz po 75% paska idealisty a inne na 75% paska renegata.

3. Temat poruszany wielokrotnie ale w ME2 nie ma to odzwieerciedlenia. Podobno w ME 3 ma byc dopiero to widoczne.

Dwójka:

1. Tak

2. Nie używałem ale o bugu słyszałem - ale nie zwróciłem na to uwagi.

3. Nie rozumiem jak masz stracić 5 poziomów ? Może chodzi o to że przy iporcie zaczynasz na 5 levelu w ME2 ?

4. Liara wystepuję w podstawce ale tylko do rozmowy i spotkania/ pogadania + kilka zadań - nie nalezy do drużyny. Dopiero w LoTSB może być z Tobą w drużynie i tylko podczas tych misji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, przechodzę już 4 raz demko KoA:R i nadal nie moge odblokować tej broni.

Na socialu w "Zarejestrowane promocje gry" jest tylko "Reckoner-Knight".

Byłem chyba już na 5 forach, stosuje się do ich rad i wciąż to samo.

Może ktoś stąd rozwiązał podobny problem?

A skąd pobrałeś? Z Origina czy STEAMA?

Wiele osób ma problemy z odblokowaniem tych dodatków więc nie jesteś pierwszy, jeśli cię to pocieszy :)

W poradniku do ME (chodzi mi o zasoby głównie na planetach, fabułę zrobiłem bez poradnika smile_prosty.gif ) jest opisana misja, że Hacket poprosi naszego bohatera o negocjacje z niejakim Darrius'em. Moje pytanie brzmi, czy to zadanie jest tylko dla renegata, czy idealisty też?

Tylko dla Renegata, zaś zadanie z uratowaniem (bądź nie) naćpanych naukowców jest tylko dla Idealisty. Bioware zawaliło tu trochę sprawę ponieważ obydwa zadania mogły być dostępne dla obu, choć z drugiej strony ja nie potrafiłbym rozwiązać zadania z Darrius'em pokojowo (tzn. uklęknąć przed nim).

Postać, z którą romansowałem w jedynce, będzie się pojawiała na początku dwójki? I czy, w przypadku romansu z Liarą, ona obrazi się na mnie, jeśli w dwójce romansowałbym np. z Tali lub Garrusem?

Postać z którą romansujesz pojawi się na początku dwójki ale na naprawdę króciutką chwilkę. Jeżeli zdradzisz Liarę z kimkolwiek z teamu w LOSB Liara będzie miała tylko kilka dialogów ale będziesz mógł kontynuować z nią romans jeśli będziesz tego chciał (czyt. Bioware nie chciało się w DLC robić nic większego) ale w ME3 będziesz musiał już się zdecydować na kim bardziej ci zależy.

Liara występuje w podstawce? Czy musiałbym zakupić Arrival/Shadow Lair/Wspomnienia Kasumi?

Jeżeli ci bardziej zależy na tej postaci (tzn. twoja LI) to lepiej kupić LOSB, na końcu będziesz miał do poprowadzenia parę fajnych rozmówek na spokojnie z Liarą.

PS: W rozpisce Osiągnięć do ME3 zainteresowała mnie pewna rzecz:

Ucieknij Żniwiarzowi na mapie galaktyki.

Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać w przypadku

złapania

, jakaś minigierka aby

się uwolnić

czy po prostu Game Over. A może

będzie tak oczekiwana przezemnie strzelanina na Normandii

.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd pobrałeś? Z Origina czy STEAMA?

Przez spyware pobrałem. Właśnie pobieram przez steam'a, oby zadziałało.

Wiele osób ma problemy z odblokowaniem tych dodatków więc nie jesteś pierwszy, jeśli cię to pocieszy

Wiem, ale oni nie są tak sfrustrowani jak ja. I podziwiają mnie że przeszedłem 6 razy te demko i wciąż mam zamiar próbować.

IMO tak się nagrałem w KoA:R że zamówiłem sobie pełną wersje ;o

Dobry zapychacz czasu w klimatach pierwszego fable, z taka długa gra szybko zleci do 08.03.

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale oni nie są tak sfrustrowani jak ja. I podziwiają mnie że przeszedłem 6 razy te demko i wciąż mam zamiar próbować.

No ja bym sobie już na jakiś czas odpuścił, do premiery ME3 jeszcze miesiąc więc będziesz mieć czas ;) No ale to twoja sprawa :D

A swoją drogą słyszałem plotki na temat jakoby została zamieniona postać drużynowa z EK

Protanin

może trafić do podstawki a do EK dadzą kogoś innego. Podkreślam to plotki no ale w każdej plotce jest ziarno prawdy.

Mi tam osobiście lotto kto będzie w EK, oby tylko nie jakaś fajna postać (np. Wrex czy Legion) bo wtedy to bym był zły :D

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...