Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

LOL:D Shepard z mojej gry wygląda 100 razy lepiej niż ten oryginalny hehe:D Ja mogę grać główną rolę w tym filmie:D

Jakbyś skończył to byś nie odpowiadał tak jak wyżej to zrobiłeś w pierwszym cytacie...... Zanim coś napiszesz, pomyśl.

Odpowiadam z grzeczności bo się o to zapytałeś :)

Ja je przeszedłem ostatnio i ku mojemu mega zdziwieniu na początku zamiast ashley/keidana na normandii pojawiła się samara:O hm...

Samara? Może zobaczyłeś Asari i się dobrze nie przyjrzałeś i ci się z Liarą pomyliło (to zależy od romansu w ME1) :)

Tak, rzeczywiście. Myślałem, że to zależy tylko od tego kogo się ratowało. Ale chyba za mało grałem w jedynkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seagal????!!!!!! Sam nie wiem co o tym sądzić z jednej strony spora część filmów w których gra jest pisana według jednego scenariusza. Ktoś jest bardzo zły a on jest jedynym sprawiedliwym. Podobnie w ME xD tylko że ten spaślak by mógł grać tylko renegata. Jego skupiona twarz wyglada jakby patrzył na jakąś abominację albo miał zatwardzenie. Dobrze by pasowała w scenie z ludzkim żniwiarzem (nie wiem czy dobrze użyłem słowa "abominacja" xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seagal z jego kitką w roli Sheparda... uuu lepiej nie. Jak dla mnie do roli Sheparada w filmie pasowałby Jack z Lost, są bardzo podobni. Z resztą sam Shepard jest wzorowany na jakimś aktorze, jednak teraz jakoś nie mam ochoty szukać informacji na ten temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś o ME3 ? A dokładniej moje uwagi jeśli chodzi o polonizację ?

W ME3 w dubbingu Polskim chętnie bym widział.

Mirosława Bakę, Piotra Fronczewskiego, Macieja Maleńczuka (Tak mam sentyment do roli Maleńczuka w ME2), Mirosława Zbrojewicza, Cezarego Pazurę ? Bogusława Lindę ?

W sumie. Po ME2, zbyt dużo jeśli chodzi o dubbing się nie spodziewam, ale jeśli Maleńczuk znowu by zagrał było by git. Tylko błagam. Niech znowu głosu Sheparda nie zmieniają ! Jak mają zmienić to na ten z jedynki ! Swoją drogą też. Czy kobiecy głos Sheparda w ME2, nie jest taki sam jak w ME1 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może coś o ME3 ? A dokładniej moje uwagi jeśli chodzi o polonizację ?

W ME3 w dubbingu Polskim chętnie bym widział.

Mirosława Bakę, Piotra Fronczewskiego, Macieja Maleńczuka (Tak mam sentyment do roli Maleńczuka w ME2), Mirosława Zbrojewicza, Cezarego Pazurę ? Bogusława Lindę ?

W sumie. Po ME2, zbyt dużo jeśli chodzi o dubbing się nie spodziewam, ale jeśli Maleńczuk znowu by zagrał było by git. Tylko błagam. Niech znowu głosu Sheparda nie zmieniają ! Jak mają zmienić to na ten z jedynki ! Swoją drogą też. Czy kobiecy głos Sheparda w ME2, nie jest taki sam jak w ME1 ?

Aktorzy marzeń :)

Baka się naprawde przydaje do filmów i gier wojennych[świetna rola w Demonach Wojny wg.Goi]

A co do Seagala to czy on ci nie pasuje właśnie do Sheparda?

Przecież on też zawsze sam jeden cały świat ratuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Foxem nie byłoby źle ale wiecie co? To byłby hit graficzny ala Avatar. Tam też było mnóstwo tych ludków graficznie robionych (nie oglądałem ale oni się Navi zwali. Tak myślę) to przy ME by było roboty że szok!

właśnie peresus on sam ratuje. Dlatego nie chcę by Mass Effecta za 5 lub 10 lat puszczali co roku na TVNie bo PIERWSZA ROLA SEAGALA W SCIENCE FICTION..... Głównie z aktora by to zrobili hit i hype reklamowy :/

Fristron ja też nie wiem czemu on tak pomyślał :D Zazwyczaj familijne w Polsce dubbingują. W kinach napisy a z płytami będzie lektor.

Edytowano przez KomandorShephard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, obiecywali Dark Fantasy RPG, dostałem Heroic Fantasy Hack'n'Slash - można się zdziwić, nie? : ) Dlatego, przed jakimkolwiek kolejnym zakupem towaru od Bio będę czekał na opinię kogoś zaufanego.

Przede wszystkim zapowiadali "duchowego spadkobiercę BG2". : ) I jak dla mnie, DA:O takim spadkobiercą jest. Posiada wszystkie elementy Baldura, tylko część z nich jest zrealizowana po prostu gorzej.

A może wiecie czy ma jego głos? Chociaż, w Polsce pewnie i tak będzie dubbing z głosami z gry... :/

Głos pod męskiego Sheparda podkłada Mark Meer.

I chyba sobie żartujesz, że normalnemu filmowi będą robić dubbing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym był za tym, by w filmie była pani Komandor Shepard. Nie wiem, czemu, ale kobieta mi jakoś bardziej do tej roli pasuje, dlatego też w Mass Effecta grałem, a w Mass Effect 2 gram kobiecą postacią. A kto powinien ją zagrać?? Mi do tej roli pasuje Jessica Alba, ale zapewne znajdziecie lepsze kandydatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że już przestaliście się przekrzykiwać o erpegowatość Mass Effecta.

IMO najlepiej w roli Sheparda sprawdziłby się Bruce Willis, niestety jest już za stary. Może Brad Pitt? W Fight Clubie i Przekręcie a nawet w Troi pokazał, że potrafi grać "złodupowca".

W roli Liary obsadziłbym Natalie Portman, głównie ze względu na filmik, który widziałem na yt, gdzie została ona przerobiona przez jakiegoś zdolnego grafika na asari.

Oczywistym jest, że w rolę Mirandy powinna się wcielić Yvonne Strahovski. Co do innych ról nie mam póki co pomysłu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym był za tym, by w filmie była pani Komandor Shepard. Nie wiem, czemu, ale kobieta mi jakoś bardziej do tej roli pasuje, dlatego też w Mass Effecta grałem, a w Mass Effect 2 gram kobiecą postacią.

Zgadzam się w 100%. Nie wiem dlaczego, ale panna Shephard wydawała mi się dużo charyzmatyczniejsza: raz, że mogła ładniej wyglądać, a dwa, że miała lepszy glos (angielska wersja). Poza tym zdaje mi się, że dla kobiety lepiej przygotowano wątki romansowe - zwłaszcza z Garrusem (męski Shepard miał do wyboru tylko Mirandę, bo Jack i Tali to...). Stąd też moje zdziwienie, gdy dowiedziałem się, że 80% graczy woli pana Sheparda.

W filmie też bym widział kobietę. A jeśli chodzi o aktorkę, to może być nawet Scarlet Johanson, w końcu każdy gracz to inny wygląd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia wklećmy tam jeszcze Morgana Freemana jako andersona albo go wybielmy troche i bedzie udina.

Ej a czemu nie walnąć clooney'a (nie wiem czy poprawnie napisalem) na shepa xD a pierce brosnan niech będzie TIM'mym. Będzie mu trzeba tylko kazać przez rok wypalać paczkę papierosów dziennie (chyba że już to robi) żeby mu sie twarz trochę zepsuła.

Potem i tak będzie rozczarowanie bo marvel zrobi kreskówkę xD

@KomandorShepard

"Męski shepard miał tylko mirande"

Jak dla mnie masakra...

Ale zależy co kto lubi. Ja tam wole Tali jak chyba większa część graczy.

A teraz z innej beczki. Czy wam też się wydaje, że quarianie w wersji angielskiej, mówią tak jakby z rosyjskim akcentem?

Edytowano przez stamper2495
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo mówią to ewidentnie słychać i ten akcent fajnie brzmi, pewnie to jedna z rzeczy za które Tali zyskała takie grono fanów

Szczerze mówiąc jakoś nie widzi mi się ekranizacja ME. Ile kroć słyszę o ekranizacjach gier źle mi się to kojarzy (przeklinam cię Uwe!) i ciągle odnoszę wrażenie że będę rozczarowany efektami pracy nad filmem. Nawet mimo najszczerszych chęci scenarzystów, reżysera, aktorów itd film nigdy nie dorówna uniwersum gry, gdyż nie ma takiego pola do popisu, no bo jak w 2 godziny zmieścić tyle klimatu ME, po prostu się nie da. A jeśli już zabiorą się za ekranizacje domagam się dobrego obsadzenia roli Mirandy (DAT ASS!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaa. Jeszcze zrobią jakieś mortal kombat. Nie da rady zmieścić 24 godzin gry (tyle mi zajeło) w 2 godzinach faktycznie. Trzeba by pominąć w ogóle rekrutację postaci (jeśli chodzi o me2, bo w me1 wszystkie prawie są już na cytadeli) a jakoś mi się nie widzi od razu po

lazarusie i pochodzie wolności lecieć na horyzont, potem statek zbieraczy i żniwiarz a na końcu misja samobójcza.

Film musi iść płynnie a gra nie. Moim zdaniem niewykonalne. Jakby zwalili produkcję to dodatkowo by się to odbiło na popularności gry pewnie.

Co do Tali to ten jej głos brzmi trochę tak jakby sepleniła xD ja się bałem że jak jej hełm zdejmie shepard to go opluje xD

Edytowano przez stamper2495
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekranizacja tej zacnej gry? Nie, nie, nie i jeszcze raz nie :) Z bardzo prostego powodu - to nie ma prawa się udać. Widziałem już za dużo spartolonych potworów na podstawie gier i nie sądzę, żeby to był zaszczytny wyjątek. Serial? Może jakoś dałby radę, bo trwał by dłużej i byłby w stanie upchnąć więcej wątków :D, ale film? Nie, kompletnie tego nie widzę i mam nadzieję, że idea upadnie zanim zacznie się kręcenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu by nie stworzyć filmu nie będącego filmem? Już piszę o co mi się rozchodzi ... ME 2 jaki i (zapewne bo nie grałem :P) 1 są bardzo mocno filmowe. Mamy tu sporo patosu ale nie można im odląć tego, że scenariusz nie trąci myszką i wart jest ekranizacji. Czemu więc nie tyle stworzyć film aktorski ile mini serial animacji na silniku gry? Machinima już podobne rzeczy robiła z innymi grami z samych tylko cut scenek i gdyby wprawny scenarzysta otrzymał odpowiednio dużo czasu mógłby stworzyć nowe cutscenki i skleić z nich film ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stamper2495! WIESZ CO TO SA SPOILERY?! SA OSOBY KTORE JESZCZE NIE SKONCZYLY ME2 A CZYTAJA TEN WATEK... Jak mnie takie osoby wkurzaja, pamietam ze jak przechodzilem Me2 to ktos palna takiego podobnego spoilera...

i powidasz ze wiekszosc osob woli Tali (zastanwiam sie czemu? przez jej "niesmialosc" a la dziewczynki z anime?) ja tam stawialem na Lliare, silna inteligentna kobieta ktora potrafi wykorzystac otoczenie i jak sie wnerwi to lepiej zmienic galaktyke ;)

@Abyss: co masz do Mirandy :) Fajna byla, co prawda jesli w filmie ma grac jej "oryginal" czyli ta polka z serialu Chuck to cos slabo widze gre aktorska

I dodatkowo, poniewaz wspomniales o Uwe, mam nadzieje ze to nie on jest rezyserem ME!!!!???

@Blackshadow: Ja tam bym wolal film ME niz takiego trona...

Dla samych efektow specjalnych by sie poszlo, albo (co bym wolal) stworzenie filmu na bazie uniwersum ME ale nie ekranizacji gry! Np. prequel do gier! To by bylo cos. Dla fanow - pozycja obowiazkowa by poznac uniwersum. dla laikow - fajny film sf ktory moglby ich przyciagnac do gry.

Edytowano przez latouffe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko szybko wracając do ME 3 i dubbingu:

Mam nadzieję, że go nie będzie. Niech gra będzie w całości po angielsku, tak jak oryginał. To, co było w dwójcie już większość totalnie zjechała, dlatego mam nadzieję, że EA Polska postąpi tak jak z Dead Space 2. Byłoby genialnie! Bo tego z dwójki po prostu nie da się słuchać. Co ważne - Nie było by problemu z DLC.

O samą grę się nie martwię, BioWare zawsze robi dobre gry.

Edytowano przez SarKter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SarKter, nie wiem co masz do wersji polskiej, zawsze da się ją wyłączyć.

@latouffe, ale żeby jeszcze scenarzystą był Drew Karpyshyn, a gościem od muzyki ten co z gry (nie pamiętam).

Sory, że zmieniam temat. Czy nie uważacie, że fajnie by było, aby wszystkie DLC (noo, oprócz Blood Armor) na płycie do kupienia?

I jeszcze jedno, podałby mi ktoś wszystkie Easter Eggs?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...