Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Moim zdaniem to po prostu kolejne DLC. Już ostatni Shadow Broker był całkiem niekrótki. Pewnie każda platforma dostanie ten dodatek.

Wersja na PS3 coraz bardziej kusi. W interaktywnym komiksie dokonałbym wyborów z pecetowej jedynki, dostałbym płynniejszą rozgrywkę niż na moim kompie, no i wszystkie DLC...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelam, ze Bio po prostu chce przyciagnac userów PS 3 do ME 2, bo wiadomo, to kolejny klient, ktory zostawi kase. A czyms musza ich zachecic. Fanow na PC juz maja, wiec szukaja kolejnych rynkow.

Tez licze, ze DLC pojawi sie na PC predzej czy pozniej, w koncu nie na wystawę kupiłem te 1600 pkt bioware za 30 zł na gram.pl :P

W kazdym razie jakis DLC moglby juz wyjsc, bo do ME 3 kupa czasu, a ja nie mam co robic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam co robic...

http://c50.grono.net/206/179/gallery-95700702-500x500.jpg Idealnie tu pasuje ;d

Macie jakieś pomysły co to może być za misja? Ja obstawiałbym coś z Alliance i admirałem Hackettem, to musi być coś naprawdę dużego, skoro rozgrywka przewidywana jest na 6h. Mam nadzieję, że nic pokroju Firewalkera, te misje były dla mnie straszną męczarnią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam co robic...

http://c50.grono.net/206/179/gallery-95700702-500x500.jpg Idealnie tu pasuje ;d

Sugerowałbym nie oceniać ludzi jedną miarą :P Ja generalnie w życiu mam co robić. Nie mam co robić względem ME, a ciągnie mnie do tej gry. Książki czytam po 4-5 albo więcej razy, jak mnie wciągnęły. Grę przechodzę też po kilka razy, ale ileż można...

Co do DLC na PS3 i propozycji kolegi wyżej o Wrexie - fakt, byłaby to super sprawa. Pomóc naszemu znakomitemu przyjacielowi w jednoczeniu klanów. Tyle tylko, że co w sytuacji, kiedy go zabiliśmy? a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te wydanie ME2 na PS3 BioWare ma przerąbane. Zresztą wystarczy przeczytać nowego Newsa :sad::ohmy::icon_frown::puknijsie: :puknijsie: NIE NO NIE PRZEŻYJĘ TEGO!! Mnie na DLC nie stać a ci za darmo mają! :(

Edytowano przez Maziak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że na PS3 nie ma pierwszej części, a druga wychodzi z prawie rocznym opóźnieniem. Jakaś rekompensata im się należała.

Swoją drogą, jak masz wersję pecetową to i tak wyjdzie na jedno z ceną... gry na konsole kosztują 200 zł.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu zniknęło wyżej, nvm

Swoją droga, darmowe DLC do dwójki na PS3 to dokładna analogia tego, co działo się z jedynką - po spóźnionym przeniesieniu ME1 na PC, pecetowcy dostali extra za darmo Bring Down The Sky, które w wersji na X360 było płatne.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wybaczenie mistrzu, że nie czytam wszystkich postów. Kierowalem się tym http://www.gram.pl/news_8QnrHee5_Mass_Effe...atrakcjami.html.

No usunąłem posta, bo w świetle posta SarKtera (który notabene jakoś pominąłem) mój był zbędny, a jeszczeby mnie ktoś posądzil o nabijanie tychże.

Edytowano przez Raven82
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja tam bym wolał miec ME1 niz wszystkie DLC ;)

Mam pytanie. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć do kiedy trwa ta promocja na gram.pl 1600pkt za 30zł? Czy mógłbym zakupić wersje pudełkową i zapłacić przy odbiorze?

Korzystam z internetu komórkowego i coś nie mogę się połączyć z ich stroną, więc jeśli ktoś byłby tak miły, to czy mógłby udzielić mi tych informacji? Byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt chwilowo niedostępny, więc chyba promocji juz nie będzie (do końca wyczerpania zapasów). Co do zamówienia gry, to może lepiej kup sobie w empiku albo w media - markt czy innym sklepie. Chyba sie bardziej opłaca, bo jak zamówisz kurierem/pocztą, to jeszcze z 11 zeta za przesyłkę dojdzie, a jak płatne przy odbiorze to z 15 zeta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się źle zrozumieliśmy :P

albo ja tak niejasno pisze :/

Pisząc 'wersja pudełkowa' miałem na myśli punkty bioware, a nie ME2. Tak się składa, że jestem szczęśliwym posiadaczem ME2 juz od marca :) dzięki życzliwości moich przyjaciół.

Tak więc wybaczcie.

Na następny raz postaram się pisać jaśniej. Tylko miejsce na forum zająłem... :/

W każdym razie dziękuję za informacje. Czyli jeszcze długo nie pogram w LotSB :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Z tego co widzę, to chyba kupię te punkty w empiku. Bardziej się opłaca :)

Wiecie co? Ostatnio myślałem sobie o Star Wars The Old Republic i mam pewne obawy. Otóż, EA i BioWare są odpowiedzialne za tą grę i włożyły w nią bardzo dużo pieniędzy ( chyba 100 mln albo i więcej) więc jeśli SWtOR się nie sprawdzi to twórcy poniosą ogromne straty. Mówię o tym tutaj gdyż martwi mnie jedna rzecz. Jeśli nowe MMORPG BioWare'u poniesie porażkę to może się to poważnie odbić na zdrowiu Mass Effect 3. A, że do tego EA jest powiązane z Bio no to...

Strach myśleć! :icon_sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu a wlasciwie to jakies 2 lub 3 dni temu skonczylem wlasnie przechodzic DLC Shadow Broker.

Na wstepie musze podziekowac chlopakom z Social Bioware Forum Polska za przygotowanie kompletnej instalacji tegoz dodatku wraz ze spolszczeniem na polskiej wersji jezykowej.

Przynajmniej czlowiek nie musi meczyc sie z rejestrem i plikami tylko klika na to co ma kliknac zainstaluje i gotowe.

Taka mysl...jak mówi Grunt.

Jesli gracze moga przerobic pliki i umozliwic gre w DLC ktore z powodow technicznych czy jakis tam wydumanych innych trudnosci nie moglo zostac wydane w polski jezyku to ja sie pytam kto tam pracuje?

W ekipie ktora dala nam mozliwosc instalacji a w tym komplecie jest plik do rejestru,patch ktory powoduje ze DLC widzi polska wersje jako angielska i do tego spolszczenie jest na przyklad 14 latek.

Wniosek taki ze albo informatycy BioWare albo EA bo nie wiemm do konca kto jest odpowiedzialny za DLC maja mniej niz 14 lat albo poprostu im sie nie chce pomyslec i zrobic.

Nastepny wniosek to taki zeby zatrudnic tego 14latka przy dalszych DLC lub tez przy tworzeniu innych gier.To tak na marginesie.

Dlaczego pisze o tym.

Bedzie bez spoilerow bo to tylko opinia i opisu DLC nie bedzie.

To DLC moim zdaniem jest jednym z najlepszych do tej pory.

Uwazam ze gra dopiero nabiera sensu po przejsciu tego dodatku a dlaczego wszyscy ktorzy grali i mieli okazje popatrzec na....... :) i dowiedziec sie paru sparu spraw na....czy tez poogladac kilka..... wiedza o czym pisze.

Zupelnie inaczej w tej chwili postrzegam swoja zaloge,zupelnie inaczej patrze na universum i w koncu czesc spraw nabrala sensu.

Po za tym to DLC biorac pod uwage inne kwestie czy tez porownujac do innych DLC ma poprostu jajo.

Nie jest bezsensownym DLC jak dodatek o mlocie ktory mi sluzy tylko do nabijania expa w poczatkowej fazie gry.

Dalej nie bede pisal bo zaczne leciec z fabula a ie o tym mialo byc.

W kazdym razie polecam bo warto wydac pkt na to DLC i na pochybel informatykom z obojetnie ktorj korporacji bo nie znaja sie na swojej robocie.

To by bylo na tyle

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób które przechodziły ME2 z oryginalnym dubbingiem ( czyt. angielskim ).

Czy warto zainstalować ME2 w całości po angielsku, bez głupiego bawienia się w spolszczanie? Bo muszę przyznać, że angielskie głosy i polskie napisy często ze sobą kolidowały, często co innego czytałem a co innego słyszałem, a angielski znam dość dobrze i na ten moment uważam że jedyne problemy ze zrozumieniem mogą się pojawić w rozmowach z Mordinem, ale jak wy uważacie, da radę grać i wszystko zrozumieć? Kiedy grało się już nie raz? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...