Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Nawet prawdopodobne te 60 h chociaż ja na końcu na liczniku miałem około 40 h, a zrobiłem w grze praktycznie wszystko łącznie z większością misji N7 więc te 60 o ile prawdopodobne o tyle to w pewnym sensie sztuczne wydłużania i męczenie każdego dialogu po 3 razy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież długość czasu spędzonego na grze zależy też od np. poziomu trudności. Ja tam nie jestem w stanie zliczyć ile razy mnie zabijali... xD

Muszę ci przyznać rację, ponieważ kiedy ostatnio przechodziłem grę na szaleńcu to na takowych ''deadach'' łącznie niemal z 2 godziny pewnie naliczyło :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział już ktoś tę stronę? Jak ją oceniacie?

Strona jest naprawdę fajna. Jak trzeba się czegoś dowiedzieć to warto tam zajrzeć.

Orzełku nie mówię, o tej misji z pierwszą odwiedzoną kolonią. Jestem już dalej. Nie pamiętam teraz, ale to chyba Mass4 Relay, czy jakoś tak. Mapka, na której trzeba było się bronić na latającej platformie.

Chyba chodziło Ci o Proteanina? On jest najpierw na Horyzoncie, potem na Statku Zbieraczy (ten niby to uszkodzony przez Turian). Ja osobiście uważam, że najlepiej zabić go Wdową, ale Miotacz cząsteczek zbieraczy też jest dobry. Trzeba go kilka razy "zabić" żeby padł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję angielską, więc nie wiem co to "wdowa". I na bank to Pretorian. Wielki żuk, który lata i nawala z niebieskich promieni. Podejdziesz blisko i on się robi niebieski i wali w ziemię, czym uwalnia falę uderzeniową. Hm. A może to Proteanin. Nie wiem :D Jutro sprawdzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję angielską, więc nie wiem co to "wdowa". I na bank to Pretorian. Wielki żuk, który lata i nawala z niebieskich promieni. Podejdziesz blisko i on się robi niebieski i wali w ziemię, czym uwalnia falę uderzeniową. Hm. A może to Proteanin. Nie wiem biggrin_prosty.gif Jutro sprawdzę.

No wiem o którego Ci chodzi. Mnie też o niego chodzi. :) Ale byłam pewna, że to Proteanin był. Chyba, że coś źle przeczytałam... xD A wdowa to taka snajperka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vinci65: Ja Me2 przeszedłem w jakieś 24h.Na surowce ściągnąłem sobie czita, pobocznych zrobiłem większośc, ogólnie gra mnie nie wciągnęła.

Servian - ty chyba kompa na noc zostawiałes wlaczanego i dlatego masz 60godzin.. Albo chodziles w kolko.

To że grałem 60 godzin świadczy o tym że chodziłem w kółko? Ehh... I mówi mi to ktoś kto jedzie na kodach...

Jeżeli chcecie to moge wrzucić screena, ale nie dziś ponieważ nie mam dostępu do komputera z internetem:-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee do świadczy o tym że:

-Albo chodziłeś w kółko choć ja akurat w to wątpie, bo wydajesz się porządnym forumowiczem i graczem.

-Albo dokładniej poznawałeś świat gry. Ja w 30h zrobiłem trochę rzeczy, jednak galaktyki w ogóle nie zwiedzałem(czasami trochę mi się zdarzyło) a zadań pobocznych zrobiłem mało. Ale ja wolałem ze wszystkimi i o wszystkim pogadać, bo przy takiej jakości dialogów od strony ujęć i ogólnie filmowości, jak też od strony jakości dźwięku po prostu się wciągnąłem. Gadałem nawet o tym dlaczego Bailey wstąpił do SOC xD

Cieszę się, że znalazł się ktoś (z aktywnych forumowiczów), kto ma takie samo zdanie o polskim dubbingu (cześć Neofita). Ale dyskusja na temat dubbingu już była nie chcę się znów zagłębiać ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za dobre słowo o mnie Argaris;-)

A ja jestem ciekawy, która z misji (zarówno w ME1 jak i w ME2) najbardziej zapadła wam w pamięć.

Mam kilka takich misji. Pierwszą jest misja samobójcza. Moment, w którym

przechodzimy przez przekaźnik Omega 4 i poźniejszy przerywnik filmowy... Coś wspaniałego.

Ale nie filmikami człowiek żyje. Podobały mi się momenty w których musiałem dokonywać wyborów dotyczących przydzielania członków drużyny do konkretnych zadań. Jeszcze dodajmy do tego Ludzkiego Żniwiarza i naszą decyzję dotyczącą bazy Zbieraczy, oraz świadomość że nie wszyscy mogą przeżyć... Misja wymiata! (Jeszcze moment w którym Samara zaczęła zsuwać się z platwormy... Moje serce zamarło! Tak jak w momencie kiedy Shepard przeskakuje do Normandy)

Drugą taką misją jest 'wycieczka' na wrak Żniwiarza po modł identyfikacyjny.

Trzecia to misja na Horyzoncie i pierwsza konfrontacja ze Zbieraczami!

Ekstra misją była ta w której wchodzimy na okręt Zbieraczy

Nie rozpisuję się na temat pozostałych misji ponieważ posiadam niewielką ilość pieniędzy na koncie. Postaram się napisać coś więcej gdy doładuje konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...