Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

To ja, kurczak pieczony, przegapiłem? A oglądałem mecz od samego początku. Szejm on mi :(

A dziś atakujemy event po drugim meczu Euro :) Obym nie miał takich problemów jak Latouffe. To pewnie przez lagi jest, kiedyś miałem tak potężne, że strzelałem z Wdowy, przeładowywałem i dopiero wtedy zaliczało mi poprzedni strzał w banię :D Sporo zależy też od osoby stawiającej grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@latouffe

Nie jesteś sam z takim problemem smile_prosty.gif Mnie również raz coś podobnego się przytrafiło. Nie dość, że od początku misji strasznie lagowało, to już w drugiej fali jednego gracza dosłownie zawiesiło i jakoś przy 7 fali niemożliwe było zebranie jakiejkolwiek amunicji, ani użycie kobry, a później nie dało się użyć granatów (gdy wyrzucałam jeden, to ich liczba nadal się nie zmieniała, a wyrzucony granat nie wybuchał). Tak dotarliśmy do 10 fali (czyli ja - grając szpiegiem - mogłam używać tylko kamuflażu i walczyć wręcz). W dziesiątej fali całkowicie wszystkich, prócz mnie, zlagowało i każdy się wyłożył, a mnie przeciwnicy osaczyli, a na dodatek przez lagi zawisłam lekko w powietrzu i ciężko było się ruszyć... ale co jest najlepsze... przeciwnicy rzucali się na mnie z co najmniej 20 minut i nie mogli mnie zabić biggrin_prosty.gif I tu mogłabym pogratulować wytrwałości tym, którzy ze mną wtedy grali, bo każdy czekał cierpliwie, aż coś się wymyśli, by zakończyć w końcu misję, choćby właśnie na tej 10 fali, bo jakoś ciężko chyba było wyłączać się z niej - jednak sporo kredytów i doświadczenia można było otrzymać, a zwłaszcza przy takich męczarniach z lagami smile_prosty.gif Sama strzelałam, próbowałam rzucać tymi granatami, czy też nic nie robiłam, by po prostu dać się zabić i nic mnie nie zabijało; bili mnie jeden za drugim, a tak naprawdę traciłam tylko odrobinę życia... w końcu zobaczyłam gdzieś w oddali ducha, który krążył, ale nie wyglądał na takiego, który zamierza się zbliżyć, więc pomyślałam sobie, że skoro cała banda szturmowców i centurionów nie dają rady, to duch jest jednak mocniejszy i uda mi się w końcu zginąć biggrin_prosty.gif po jakimś czasie udało mi się do niego dotrzeć, choć ledwo tak naprawdę się po tej mapie mogłam poruszałam biggrin_prosty.gif A więc dokulałam się pod sam nos Ducha i wielka była moja radość, gdy ujrzałam, jak drastycznie spada wskaźnik życia po jego uderzeniach biggrin_prosty.gif Po raz pierwszy dosłownie prosiłam się o uśmiercenie biggrin_prosty.gif

EDIT:

Hihi, dziękuję za "lajka" xD to taka rekompensata za moje męki w misji? :P

Edytowano przez emilien2183
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie nie można....Skończyłem grę renegatem(ME1+2) z siłą zbrojuną 3300, wcześniej idealistą z WSZ na 3500. Zbadałem całą galaktykę, wszystkie misje poboczne, decyzje z ME1 i ME2, i wszystko to na nic, nie mam jak dobrnąć do 4000(często mi neta rozłącz(ostatnio co jakieś 10-20 min.) więc nie mam jak w multi wbić(poza tym nie lubię))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak edytować i robię to dobrze(tuż przed atakiem na bazę dać sobie serduszko/główkę(wiadomo kogo) na 8000 i happy) ale mi to po prostu nie działa! Kończę grę ale wszystko jest tak jakbym miał te 3300 a nie 5-7 k. Więc podaj swoją metodę(mozę ona podziała)

No fajnie, teraz, ot tak dla zabawy, przestał uruchamiać się ME3. Po prostu włączam go a po kilku sekundach wyskakuje mi że program przestał działać(ściągnąłem biblioteki C++). Co mam z tym zrobić?

Edytowano przez krzych1996
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś słyszałam, że zmiany można dokonywać zanim się faktycznie uzyska zasób, może dlatego nie działa? Tuż przed atakiem na bazę Cerberusa ma się zdobyte wszystkie możliwe zasoby wojenne, więc jeśli to co mówię to prawda, to już nic się nie da zrobić, trzeba wczytać wcześniejszy save.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzych1996

Ja gdzieś słyszałam, że zmiany można dokonywać zanim się faktycznie uzyska zasób, może dlatego nie działa? Tuż przed atakiem na bazę Cerberusa ma się zdobyte wszystkie możliwe zasoby wojenne, więc jeśli to co mówię to prawda, to już nic się nie da zrobić, trzeba wczytać wcześniejszy save.

Czytanie ze zrozumieniem. Poza tym, multiplayer jest całkiem fajny i naprawdę można przy nim posiedzieć te trzy godzinki żeby mieć gotowość na 100%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, multiplayer jest całkiem fajny i naprawdę można przy nim posiedzieć te trzy godzinki żeby mieć gotowość na 100%.

Oo, to szczera prawda :) A nawet, jeśli chodzi o mnie, to przyznam się bez bicia, że multi wciągnęło mnie wręcz nieporównywalnie bardziej, niżej singiel, w którym nawet w połowie przechodzenia nie jestem, a mam swoją kolekcjonerkę już od premiery :D A więc polecam gorąco

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzych1996

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=20974&st=12320

Tam jest moj post, opisuje jak edytowac savy itp. Oczywiscie jak uzytkownicy forum napisali powyzej liczy sie liczba jednostek przed atakiem na glowna baze Cerberusa.

@emilien2183

Multi cie wciagnelo bardziej niz singiel? Jak dla mnie niespotykane. Ja jak zaczalem grac w singla to sie oderwac nie moglem. Ta cala sprawa z gotowoscia bojowa dlatego mnie wkurzala, chciac przejsc singla do razu, mialem beznadziejne zakonczenia.

Jesli chodzi o mechanike rozgrywki takie przeplatanie singla z multi jest dla mnie bez sensu. Singiel ma sluzyc jako poznanie mechanizmow gry i pierwsze szkolenie. A zabieg Biowar'u z gotowoscia bojowa zmuszajacy niejako do gry w multi (ciekawe nie powiem) odpycha mnie. Jak chce grac w multi to dlatego ze mam ochote a nie zeby zwiekszyc moja gotowosc i z niecierpliwieniem czekac, kiedy bede mogl zaatakowac glowna baze Cerberusa.

emilien2183, przejdz kolezanko singla, bo warto jezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...