Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Ten trailer ME3, jako reklame, od rana widze wszędzie: na youtubie, tvgry, gametrailers a nawet w pizzerii na 4funtv bodajże.

Wie ktoś czy karabin Motyka w polskiej wersji, a w oryginalnej Mattock bedzie w ME 3?

Jeżeli jest to super, jeśli nie ma to może w jakimś DLC jest lub będzie?

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

W demie motyka jest, więc pewnie w pełnej też jest :)

EDIT:

A ja mam pytanie względem dema i gry sieciowej. Ta ranga którą się gromadzi to z czego się bierze? Mam 26 obecnie przy 19 lvl Straznika, a sa gracze, co maja nizszy lvl postaci, a wyzsza range. Jak ona wiec liczona jest?

Edytowano przez smyku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smyku

Ja bym sobie multi w demie odpuscił bo i tak nabity lev, doświadczenie,odblokowane postacie nie przechodzi do pełnej wersji

No ale popykać z kumplami/dziewczyną dla rozrywki można. Ja sam jak tylko reinstaluję sobie system (bo przed formatem nie opłaca mi się Origina i dema ściągać) to będę ściągał demko głownie dla coopa by go sprawdzić.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HanPL

Coś muszę robić w domu/w pracy dopóki nie wyjdzie pełnoprawna wersja :P Nie mam głównego źródła uzależnienia, to muszę się posiłkować zamiennikami/substytutami ;)

Tyle tylko, że dziwne, bo piątek wieczór, a trudno znaleźć team do grania... heh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Zapewne wszyscy czekają na zakończenie zapisów do bety GW2 i wynik losowania uczestników.

Ponawiam pytanie zadane jakiś czas temu - czy jeśli usłyszę w radiu, że na danej planecie coś się dzieje, to czy po udaniu się tam, o ile jest dla mnie dostępna, mogę odnaleźć misję po skanowaniu planety?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dzisiaj się nagrałem, udało mi się dobić do TOP 100 w Polsce. Przed premierą postaram się dobić do 20lvlu Vanguardem i Sentinelem, chociaż tym drugim ciężko, skoro czasami załącza się bug, dzięki któremu rzucane moce zbyt często nie trafiają celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyłem mass effecta! w ledwo 5 lat po premierze!

co mi się podobało?

przede wszystkim fabuła. no i ogrom rzeczy do roboty, przy jednoczesnie całkiem długim wątku głównym. ogólnie to jak w wieśku 2 narzekałem, że niewiele jest zadań pobocznych, to tutaj gdzie się nie wejdzie są conajmniej 2...

co mi się nie podobało?

czarno-biały świat bioware'u. + opcje dialogowe, które często były zbyt do siebie zbliżone. i trochę za dużo tych misji pobocznych, które są chyba trochę bezużyteczne, skoro robiąc może 4 miałem nadmiar gotówki, niezły sprzęt i wymaksowane prawie wszystkie drzewka, poza pierwszą pomocą (do połowy) i pistoletami, których nie wyjąłem ani razu...

no, nie podobał mi się też ryj mojego bohatera. czy jeśli wezmę save do 2, to mogę zmienić wygląd sheparda i ew. klasę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro robiąc może 4 miałem nadmiar gotówki, niezły sprzęt i wymaksowane prawie wszystkie drzewka, poza pierwszą pomocą (do połowy) i pistoletami

Jakim cudem?????? Ja grając i przechodząc wszystkie misje dodatkowe nie mogę wszystkich drzewek wymaksować (nawet większość) a ty zrobiłeś to (jak zrozumiałem) robiąc tylko głowny wątek i 4 misje poboczne.

Albo chodzi ci o to, że wszystkie drzewka umiejętnosci na których ci zależało (a pewnie grałeś żołnierzem więc ten nie ma szerokiego arsenału mocy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, macie mnie. to był żołnierz ^^ snajper + szkolenie szturmowe + szkolenie widma + karabiny szturmowe + urok + zastraszanie + nie pamiętam co tam jeszcze było. ale nie były odblokowane wszystkie, fakt.

edit:

to jeszcze jedno. wiem, że zanudzam was, czekających na trójkę, ale mam pytanie co do 'alternatywnego' zakończenia 1.

co było jeśli kierowaliśmy siły żeby uratować radę? i czy wtedy w radzie dalej byli obcy? strasznie mi się nie podobało, że nie było sposobu, żeby zostawić radę w niezmienionym składzie, ew. dodać człowieka, a zamiast tego trzebab było ją stworzyć 'pod przewodnictwem' ludzi ;/

Edytowano przez Spike217
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie nadchodzi dla nas miłośników Mass Effecta ostatnia a jakże smakowita część trylogi:) Musze powiedzieć ze grałem w demo trójki i jestem mile zaskoczony. Po graniu w 1 i 2 część myślałem, że już lepiej być nie może a jest:) Mówię wam coś mi się zdaje że to będzie najlepsza część:) Warto było czekać. Szkoda że to już ostatnia:(

Edytowano przez karlik123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie
Ekhm... i Panie :D No, ostatnia z serii przygód o Shepard/dzie. Gdzieś o tym czytałam, jakoby BW miało robić nadal grę z uniwersum Mass Effect, lecz już Shepard/a angażować w to nie będą. I w sumie, to bardzo prawdopodobne, bo dlaczego mieli by zabijać kurę znoszącą złote jajka? A taka tam, dygresja :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle to sformułowałem, wybacz. W każdym razie w ME2 jakoś tego "wyboru moralnego" nie odczujesz.

Ja zawsze, z czystej zawiści, zabijam ich i patrze z uśmiechem na zdziwioną twarz Pani komandor

z Destiny Ascension.

@DOWN

Wszedłbym na te drzewo jak małpa i sprzedałbym za fortune na allegro takie kosmiczne EK plus GPS ; D

Heavy risk, but the PRIIIIIIZE!

Edytowano przez Suub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Origin natrętnie namawiał mnie do zagrania w demo ME 3, więc wreszcie uległem i postanowiłem zobaczyć, co twórcy gry mają do zaoferowania. Wielkim fanem serii nie jestem: pierwszą część serii pominąłem, przeszedłem drugą część, ale specjalnie mnie nie zachwyciła, ale wracając do dema...

Przeszedłem je dwukrotnie, by mieć pewność, że niczego nie pominę. Nie jest zbyt długie, ale można się zapoznać z najwazniejszymi elementami rozgrywki. Nie miałem jakichś wygórowanych oczekiwań względem ME 3, ale i tak demo mnie rozczarowało. Zastosowano tu strategię rodem z AC 2 Brotherhood czy też Revelations - nowa fabuła, reszta prawie bez zmian, a gracze i tak kupią...

Dziękuję, do widzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać coś, co jest już i tak świetne. Po prostu ta gra nie jest dla Ciebie. Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich. Ja właśnie z niecierpliwością oczekuję tej fabuły, bo chcę zobaczyć, jak to się wszystko skończy. Mam tylko nadzieję, że będzie do definitywny koniec historii Sheparda i ostateczne wyjaśnienie kwestii Żniwiarzy. Niech dalej sobie robią kolejne Mass Effecty, ale ja chcę zobaczyć, jak ta historia się zakończy :) Mam nadzieję, że koniec nie będzie polegał na

wygonieniu Żniwiarzy jedynie z Ziemi, ale na pozbyciu się ich raz na zawsze, tudzież zniszczeniu ich. Nie śledzę tego topicu na bieżąco, ale moja hipoteza jest taka, że to wszystko zostało sfingowane przez Cerberusa i że Człowiek Iluzja, jak i Zwiastun, to jedna i ta sama osoba. Vigil na Ilos też został podstawiony przez Cerberusa. Nie zdziwiłbym się, gdyby cała ta historyjka z cyklem co 50000 lat była również ukartowana przez Cerberus, a sami Proteanie tak naprawdę wyginęli z jakiegoś innego powodu, albo lepiej - nigdy nie było żadnych Protean i całość została wymyślona przez Cerberus, aby ludzkość, a właściwie TIM, mógł panować nad całą galaktyką. Teraz TIM ściga Sheparda, żeby ten nie mógł mu w tym przeszkodzić. Coś mi mówi, że ostatecznym bossem w ME3 będzie właśnie Człowiek Iluzja. Nie wiem pod jaką postacią ale myślę, że jednak on.

Ot taka moja wersja... jedna z wielu. Chyba bym jednak wolał, żeby się nie sprawdziła, bo wtedy cały element "mistycyzmu" szlag trafi.

Edytowano przez Nitrox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SniperV

Nie wiesz chyba do końca o czym piszesz. Porównaj zmiany przeprowadzone między ME1, a ME2, trzecia część to natomiast dwójka z usprawnionym cover systemem, czyli tym co w dwójce trochę kulało. Autorzy korzystają ze sprawdzonych rozwiązań pasujących do konwencji, chyba nie oczekujesz z każdym numerkiem przy tytule rewolucji i kompletnej zmiany stylu gry? AC to dokładnie to samo z dodanymi pierdółkami, które i tak nikomu nie są potrzebne, bo rozgrywka absolutnie się nie zmienia. W ME3 usprawnienia są widoczne na pierwszy rzut oka. Pomijam tu oczywiście babole pokroju animacji, bo nie mają one żadnego wpływu na gameplay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Bardzo sympatycznie wygląda skok przez przekaźnik masy :) W sumie reszta wygląda bardzo podobnie. Ale poco zrobili podczas eksploracji taką tj. siatkę? Bardzo strategicznie to wygląda, w ogóle nie pasuje do dotychczasowego wyglądu. Ale oprócz tego, fajne te "namierzanie" wrogich jednostek. A w ogóle - okręty Żniwiarzy. Normalnie teraz będą w stanie ścigać podczas latania sobie w systemie :D A mam jeszcze takie pytanie - do premiery zostało bardzo niewiele, czy BW jeszcze w tym czasie wprowadza jakieś poprawki lub coś podobnego?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...