Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

TimeShift

Polecane posty

z tej czwórki ciężki wybór.

gdyby Timeshift kosztował połowę tego co kosztuje teraz to moim zdaniem wygrałby ten ranking.

Gdyby CoD4 był o połowę dłuższy to pewnie byłby szczęśliwym zwycięzcą.

Gdyby Crysis miał o połowę mniejsze wymagania to stanąłby na górze podium.

w UT3 nie grałem więc nie wiem.

do rankingu dodałbym Gears of War. moim zdaniem lepsze niż wszystkie powyższe (oprócz UT3) razem wzięte.

i co do TS cieszę się, że jeden z redaktorów umieścił ją w zestawieniu 5 najfajniejszych produkcji minionego roku (zwłaszcza, że końcówka to istny wysyp fpsów, a i wcześniej BioShock i Stalker i Rainbow Six: Vegas)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TimeShifta i szczerze jestem zadowolony, ze zamiast Crysisa dziela firmy Crytek zaufalem TimeShiftowi i calkowicie zgadzam sie z opiniami, ze dzielo TimeShift byloby bardziej doceniane gdyby jednak wyszlo troche pozniej niz Crysis czy Unreal. Troche szkoda..., ale czekam na sequel.... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle : ta gra jest solidna. I to w sumie wszystko. Kiedy do wyboru mamy : Crisis, UT3, CoD 4 i właśnie Timeshift to co wybieramy? No właśnie.

Zaufałem wszystkim. Co prawda z powodów czasowo-budżetowych to zaufanie rozciągnęło sie w czasie :D Niedawno ukończyłem Call of duty 4. Wcześniej zapoznałem się z Crysisem i Timeshiftem. I co mogę powiedzieć?

Najwięcej frajdy dostarczył mi Time shift. Zdecydowanie on zwycięża w moim osobistym rankingu.

Co ma Time shift czego inni nie mają? No właśnie - sam tytuł na to wskazuje - całość sprowadza się do zabawy w czasie. Nie nudzi się dzięki doskonale pomyślanym broniom - ograniczone zasoby amunicji i ciągłe zmiany uzbrojenia wśród wrogów zmuszają gracza do kompromisów - wsiąść rakietnicę? Może karabin maszynowy. A może kuszę.

Zupełnie inaczej jest w Crysis - tam wybór sprowadza się do wyboru między karabinem maszynowym a innym karabinem maszynowym.

Co do CoD4 - ten jeśli chodzi o bronie nie zawodzi, ale i tak najczęściej bawiłem się w snajpera (zwłaszcza pod koniec).

Dla mnie Timeshift był spełnieniem modlitw - o pewną świeżość, choćby małą innowacyjność. Gdyby wyszła część druga zażyczyłbym sobie:

-więcej pojazdów

-lepszej interakcji z otoczeniem

Nie znaczy to, że inny tytuły były gorsze. Były po prostu inne. Crysis dostarczał dużej dawki adrenaliny i graficznie miażdżył. W CoD4 za serce chwyciła mnie fabuła (Nie zdradzę jej, jednak przytoczę fragment recenzji "chyba jedna z niewielu gier - jeśli nie jedyna, w której można poczuć na własnej skórze to, co przeżywają ofiary napromieniowania") i naprawdę dobre efekty .

Na pytanie - które bym polecił najbardziej nie będę odpowiadał, gdyż jak widzicie - sam nie potrafiłem dokonać wyboru i raczej polecam zagrać w każdy z tych tytułów bardziej w zależności od tego, który ma przystępniejszą cenę i który można akurat w sklepie dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Timeshift był spełnieniem modlitw - o pewną świeżość, choćby małą innowacyjność. Gdyby wyszła część druga zażyczyłbym sobie:

Świeżość? Hmmm? z tego co czytałem o TimeShift to jest to raczej klasyczny FPS z możliwością manipulacji czasem. Zabawa czasem też nie jest czymś zupełnie nowym, więc może mógłbyś nieco więcej napisać o tym na czym ta świeżość polega? Bo pierwszy raz spotykam się z taką opinią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kiedy, ale niedługo pewnie zagram (nie ryzykując na początek pójdzie demko), obawiam się jednak, że nie poczuję tej świeżości bo grałem już w kilka gier, które pozwalały zabawić się czasem więc nie będzie dla mnie to nic nowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timeshift oferuje dobrą zabawe. Szkoda tylko ze zostal wydany razem z innymi wielkimi FPS-ami(GoW,Crysis).Dlatego jest niedoceniany przez innych graczy. Gra sie przyjemnie. Fajne zabawy z czasem. Gra ma niestety troche bledow. Na czesc z nich przymknelem oko i gralo sie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż moim zdaniem TimeShift to świetna gra przeszedłem ja niezliczoną ilość razy a gdy miałem dość grać w singla odpaliłem multi i na całego bawiłem się z kolegami.

Jedyne co mnie zawiodło to ostatnia misja, jak dla mnie 8+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra to taka mieszanka- bardzo fajny potencjał ma spowalnianie czasu, to bardzo fajne cacko w tej grze, grafika też jest bardzo ładna, ale jest niestety mało zagadek związanych z czasem..szkoda, może następna gra ze spowalnianiem czasu i 4 wymiarem okaże się prawdziwym hitem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TimeShift to fajna gra, niestety dość liniowa, ale przez zabawy z czasem można o tym zapomnieć. Fajne bronie do dyspozycji to także duży plus, mi szczególnie do gustu przypadła kusza miotająca wybuchające bełty oraz miotacz ognia. Latanie sterowcami także było niczego sobie. Naprawdę niezły shooter polecam gorąco, mógłby być tylko trochę dłuższy. Na szczęście zawsze jest multiplayer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że to kolejny nudny schooter. Ale gdy gra się rozkręciła to zmieniłem zdanie. Z wypiekami zasypywałem gradem ołowiu niemiluchów i bawiłem się czasem. Na dodatek jak dla mnie świetna grafika i niezłe dźwięki. Dla mnie 8+/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najciekawszych FPSów w jakie grałem. Tu nie ma bezmyślnego biegania po mapie, przyjmowania na klatę setek pocisków z jednym karabinem. Bardzo nowatorska gra, świetna grafika. Jest bardzo szczegółowa i ma klimat, wciąż wygląda świetnie. Dużo fajnych pukawek jest, lecz ich minus to... nazwy. Marnie dobrane, ale nie na tym skupia się gameplay. Gra była olana, bardzo niedoceniona. Lecz i tak nieźle sobie poradziła (została wydana wtedy co Crysis, Call of Duty 4, Wiedźmin), ale ciągle można ją nabyć w TopSellerze. Moje oceny:

Grywalność 8

Grafika 10

Muzyka 8

Klimat 8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się podobała. Zabawa z czasem to było coś czego dotychczas brakowało mi w tego typu produkcjach. Grafika była ładna chociaż wymagania sprzętowe były przegięte (u mnie działało bez problemu). Osobiście polecam bo fajnie jest zabić przeciwnika, a potem cofnąć czas i znowu go zabić, a potem znowu i znowu... i wreszcie się nie da :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie TimeShift bardzo wciągnął. Fabuła nie była najlepsza, lecz brnąłem ciągle dalej, aby w końcu dorwać zakończenie.

Ciekawi mnie, jak wyjdzie w praniu gra Singularity. Tam mają być jeszcze bardziej rozbudowane kombosy z czasem i czy okaże się tak dobra jak TS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie lubię futurystycznych klimatów, a po TimeShift sięgnąłem tylko dlatego, iż nie miałem w co grać. Z pozoru wydaje się zwykłą strzelaniną, jednak jest nowatorska mimo liniowego designu poziomów. Pojawiają się pojazdy, władanie czasem i wielka frajda z grania. Dobra gra, polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...