Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edwin20

Chłodzenie do AMD 955

Polecane posty

To musi się wygrzać czy coś w tym stylu? Bo tą co założyłem wczoraj to właśnie była taka jak wczoraj, nic suchego. Teraz dałem z jakieś 3-4 razy mniej pasty. Czyli mogę włączyć gierkę na full detalach i temperaturami się nie przejmować? Jak długo ta pasta będzie się dogrzewać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak mam na pamięć RAM, dodam, ale ma to w ogóle jakieś znaczenie? No i to dogrzewanie pasty, o co kaman?

Dodam, że paste nakładałem nie wyciągając procesora. To możliwe, że muszę wyciągnąć proca i tam coś wyczyścić itp?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator tak jak na instrukcji, czyli na tych drucikach, raczej dobrze, bo nawet było słychać pstryknięcie.

Skontaktowałem się z pewnym Panem informatykiem, i nałożyłem jeszcze raz pastę używając karty telefonicznej (bez użycia palców), ale chyba dalej będzie to samo...

Jaką paste polecacie, żeby było jej trochę, żeby miała jakiś patyczek rozprowadzający czy łyżeczkę - coś w tym stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP dobra i tania jest Arctic Cooling MX-2,

a teraz ostatnie z głupich pytań, podpiąłeś wentylator do złącza 4pin?

I upewnij się że wentylator jest zamontowany po dobrej stronie chłodzenia czyli tak: http://prohardver.hu...pu-cooler-4.jpg

(choć nie ma to aż takiego znaczenia żeby temperatury były tak wysokie), w ostateczności może wentylator źle działa, bo to nie możliwe żebyś miał takie temperatury na tym chłodzeniu. Nie jest to też wina płyty bo sam mam identyczną i zamontowane niereferencyjne chłodzenie i dział wszystko bardzo dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadal temperatury są wysokie?

Bo albo źle nakładasz pastę, albo źle coś zamontowałeś, albo natrafiłeś na jakiś słaby model pasty więc kup na przykład podanego przeze mnie arctic cooling mx-2 i nałóż w sposób taki jak na tym filmie:

a przed tym, stara pastę usuń z coolera oraz procesora jak na tym filmie
nie musisz mieć specjalnego środka czyszczącego, wystarczy spirytus salicylowy i kawałek ręcznika papierowego lub zwykłego papieru toaletowego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...