Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Fallout 3 pójdzie na Win 10?

A dlaczego miałaby nie pójść? FIII nie jest AŻ tak stara, by OS miał stanowić problem. Problem stanowią bugi, jakie Betha popełnia w swoich grach, przez co gra może Ci i tak nie pójść (bo wersja GfWL jest grymaśna, ale to nic w porównaniu do wersji Steam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na Win 10 pójdą następujące tytuły:

- Fable: Zapomniane Opowiesci

- Jade Empire Diamentowa Edycja

- Condemned Criminal Origins

biggrin_prosty.gif

EDIT:

Fable i Jade Empire bez problemu chodzą, natomiast Condemned nie chce się odpalić :/ Jakies sugestie?

Edytowano przez K4SP4R
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Myślę, że po to jest ten temat by ludzie zadawali w nim takie pytania, napisanie na forum to kwestia kilkudziesięciu sekund i już ma się jakiś pogląd, ściągnięcie dema zajmuje "trochę" więcej, szczególnie jak ktoś ma wolny internet, dodatkowo nierzadko jest tak, że wymagania z wersji demo wcale nie są takie same jak w pełnej ^^

@EzioPL

Będzie ciężko na tej grafice, ale jest szansa że na minimalnych odpalisz ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EzioPL

Przed chwilą specjalnie zagrałem w Fifę 16 na konfiguracji i7 472HQ, 8GB RAM i Intel HD Graphics 4600. U Ciebie będzie więc efekt zbliżony czyli 30-35 fps podczas meczu i 10-15 FPS podczas zbliżeń kamery, cieszynek, stałych fragmentów i wykopów bramkarza. Jeśli miałbym ocenić to mimo iż preferuję 60 FPS to nie grało mi się na tych ustawieniach źle i uważam że jeśli chcesz to możesz zakupić, tyle że z wolnego raczej ciężko będzie strzelić w 15 FPS wink_prosty.gif

Ustawienia: 1366x768, wszystko low/off.

@Yonchi

Raczej nie.

@LemonLaBomba

Raczej nie.

Edytowano przez ANONIMOWY321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam do was na prawdę wielką prośbę z mojej strony która z waszej okaże się błachostką.

Po prostu pytanie czy fallout 4 pójdzie na moim komputerze "nawet na tych minilanych", jestem takim zapaleńcem Fallouta że nie wyobrażam sobie żebym miał nie zagrać w najnowszą część biggrin_prosty.gif

Mój sprzęt

4GB ram

AMD Anthlon ? 64 x2 Dual Core Processor 6000+ 3.10 GHz

NVidia GeForce 9600 GT

Win 7 64

Wymagania Fallout 4:

Core 2 Duo E6300 1.86GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 4000+

GeForce GT 740 / Radeon R7 240 v2 1GB

4 GB

Win 7 64

DX 11

28 GB

Posty -kobyły tworzone metodą "kopiuj-wklej" nie wyglądają zbyt dobrze i pozytywnych uczuć na forum nie wzbudzają. Lepszy efekt daje przepisanie niezbędnych danych. - MD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na tym laptopie zagram w Fallouta 4?

Laptop:

Windows 8.1

Intel Core i7-4710HQ

NVIDIA GeForce GTX 860M

8 GB RAM

Bałem się o kartę graficzną, na necie znalazłem, że jest trochę lepsza od tej z minimalnej konfiguracji, ale wolę się zapytać kogoś kto bardziej ogarnia. Wielkie dzięki! wink_prosty.gif

a Star Wars Battlefront ruszy na tym? Bo pokazuje mi, że muszę zaktualizować sterowniki i choć to czynię, gra nie chce się uruchomić.. dziwne, bo w BF4 spokojnie gram na wysokich.

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...