Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Zese, ja grałem w Shouna na Penntium D 2x2,6Ghz , 2gb ram i 9500GT i dawało radę na 1280x1024

A moje pytanie czy pójdzie mi DayZ Standalone na:

Core 2 quad Q6600 OC 4x3,4GHZ

Asus r7 260x 2GB

Ram 4GB DDR2

Windows 8.1 ?

Nie bedzie problemow.

Na ilu fps chodzilby mi shogun 2 total war na średnich ustawieniach?

mój komputer :

Karta graficzna 1gb geforce gt 630

procesor dwurdzeniowy x 2,11

ram 4gb

chcialbym grac na rodzielczosci 1024x768

Spokojnie w przyzwoitej ilosci FPS (Wiecej niz 30).

The Settlers 5 i 6 w 1366x768 na minimalnych/średnich w ilu FPSach?

Powyzej 30.

@Up - najprawdopodobniej tak. W BO2 na pewno, w Ghost raczej tez - ale nie dam sobie reki uciac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam,

Czy pójdzie mi Company of Heroes 2 na moim lapku? Bo właśnie zastanawiam się czy nie kupić tej gry tylko najpierw chciałem się dowiedzieć czy mi pójdzie (płynnie). No i jak sądzicie na oko to ile FPS będzie?

Karta graficzna: AMD Radeon 7670M

Procesor: Intel Core i3

Pamięć fizyczna (RAM): 4055 MB (Nie wiem czy dobrze, ale jestem w tym temacie "zielony", jakby co to mnie poprawcie)

Windows 7

Rozdzielczość: 1600:900

Z góry dziękuję.

Edytowano przez Frakos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms?

Komp:

Procesor: Intel Pentium 4, 3.00 GHz,

Karta graficzna: ADI Radeon X1300XT/X1600Pro/X1650

RAM: 1 GB

System Operacyjny: Windows XP Profesional, SP3, 32-bit

Ja chce sie w koncu dowiedziec - o co tutaj chodzi z tymi trzema roznymi kartami graficznymi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms?

Komp:

Procesor: Intel Pentium 4, 3.00 GHz,

Karta graficzna: ADI Radeon X1300XT/X1600Pro/X1650

RAM: 1 GB

System Operacyjny: Windows XP Profesional, SP3, 32-bit

Ja chce sie w koncu dowiedziec - o co tutaj chodzi z tymi trzema roznymi kartami graficznymi?

Sam do końca nie wiem, ale chyba o to, że jedna karta ma taką samą wydajność jak trzy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms?

Komp:

Procesor: Intel Pentium 4, 3.00 GHz,

Karta graficzna: ADI Radeon X1300XT/X1600Pro/X1650

RAM: 1 GB

System Operacyjny: Windows XP Profesional, SP3, 32-bit

Ja chce sie w koncu dowiedziec - o co tutaj chodzi z tymi trzema roznymi kartami graficznymi?

Sam do końca nie wiem, ale chyba o to, że jedna karta ma taką samą wydajność jak trzy.

Ale skad bierzesz te dane?

@UP - na niskich/srednich powinno pojsc. W 1280x800 - na pewno, nie wiem jak w tej drugiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być problemu, zwłaszcza jeśli zainstalujesz patch poprawiający wydajność gry.

@down

Ta masz racje, zmyliło mnie to 1 Gb i nie sprawdziłem dokładnie (mam starą 9600gt z 512 i chodzi całkiem nieźle).

Edytowano przez Scorpix
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc... Hawken na Q8200 @2,33 GHz, 4 GB RAM, 9600GT 512 MB, na ile około klatek mogę liczyć w rozdzielczości 1680x1050 lub 1440x900 na nisko-średnich/średnich ustawieniach? Nie musi być idealnie ale czy będzie to chociaż grywalne (+/- 30 FPS)

EDIT:

NA 1440x900, detale wysokie oraz na 1680x1050 detale średnie śmiga 40-60 FPS, przy większych jadkach spada do 28-30 ale da sie grać :)

Edytowano przez LubieBudyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi Dark Souls 2 jak tak to na jakich lenovo y580, i7 gtx 660m 16gb ram natywna rozdzielczość (tylko na tej gram) 1920 1080. Wiem że spełniam wymagania, w moim pytaniu chodzi o to czy gra się uruchomi, gdyż wiem że z wersja pecetowa DS2 na bardzo dużej części komputerów się po prostu nie uruchamia, proszę o odpowiedź, jestem uczniem i 120 zł to dla mnie naprawdę sporo, także nie chce wywalić pieniędzy w błoto. Jak się uruchomi to na jakich ustawieniach pogram ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...