Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Na jakich ustawieniach powinien pójść BF4? Moja konfiguracja to gtx480, i5 750 4Ghz i 4gb ramu a rozdziałka 1680x1050. Do tej pory grałem na wysokich, średnich i niskich, ale na każdych miałem spadki płynności i nie wiem czym są spowodowane.

Edytowano przez Krizu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi gra(SC:Blacklist) na kompie z procesorem 4400+ jak gra wymaga 5600+?

XP SP3 komputer: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ nie pamiętam gdzie jest reszta np. karta graficzna itp.

Karta: Nvidia GeForce 8600GS Memory Size 512MB 2,31GHZ 1,00GB Ram

@up Kolega po prostu w partach pisał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich ustawieniach powinien pójść BF4? Mój konfiguracja to gtx480, i5 750 4Ghz i 4gb ramu a rozdziałka 1680x1050. Do tej pory grałem na wysokich, średnich i niskich, ale na każdych miałem spadki płynności i nie wiem czym są spowodowane.

Przydałoby się jeszcze 4 GB RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Misiek690 - to przez to gra może mi tak klatkować, przez ilość ramu?

Jeżeli masz aktywnych dużo programów wykorzystujących pamięć i dodatkowo uruchomisz jeszcze BF 4 to wiadomo, że będzie się cięło bo gra wykorzysta plik wymiany na dysku, który jest o wiele wolniejszy od RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem ccleaner i zeskanowałem kompa ale nadal włączając średnie wymagania raz na pare/parenaście sekund bf dostaje drastycznego spadku fps. Grać się da ale tak mnie to irytuje że odechciewa mi się grać. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że pomagasz tutaj. Co do karty to moge od razu powiedzieć ż grzeje się ostro, osiąga spokojnie 85 stopni. Procesor też dość mocno ale maks temp to 75, co do dysku to musze sprawdzic ale nie wiem czy ma on jakis sens. Dzisiaj go sprawdze.

Edytowano przez Krizu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ktoś się może orientuje, czy poszłoby mi CS:GO na jakichś grywalnych ustawieniach na i3 3110M 2.4GHz i integrą tj. Intel HD Graphics 4000 (czyli na lapku)? Po ostatnich wyczynach naszych rodaków na EMS one postanowiłem wrócić do tej gry, a na mieszkaniu mam tylko lapka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to będzie moje jak na razie ostatnie pytanie czy na kompie XP SP3 AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4400+ Karta: Nvidia GeForce 8600GS Memory Size 512MB 2,31GHZ 1,00GB Ram pójdą mi Splinter Cell Double Agent Splinter Cell Conviction, Wiedźmin 2 Zabójcy Królów i Ghost Recon Future Soldier

Edytowano przez Tomalson15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na moim laptopie:

MSICX640DX

Procesor: Intel Pentium B940 @ 2.00 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 540M 2 GB

Pamięć RAM: 4GB

System: Windows 7 Home Premium 64-bit SP1

pójdzie Europa Universalis IV? Canyourunit sugeruje, że tak, że nawet na najwyższych detalach, ale różnie z ich ocenami bywa.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...