Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Siema wink_prosty.gif

Ostatnio miałem awarię z płytą główną i mam 2gb ram ;/ ale dobrej firmy Patriot G-Series.

Chcę zagrać w grę The WarZ ale nie wiem czy odpalę z powodu 2gb ramu.

Sprzęt:

EVGA GTX 650 Ti Boost 2gb SC

AMD Athlon II x4 620 @ 2.8GHz

2gb RAM Patriot G-Series.

Będę wdzięczny za odpowiedź smile_prosty.gif

Edytowano przez cichy7PL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,

Do Karty GTX 760 OC dostałem Asasyna 4, mam jeszcze procek i5- 4570, 8GB RAM i Win 8, jest możliwość grania na takim sprzęcie w tą grę, na najwyższych możliwych ustawieniach? Sprzęt dopiero jutro sklecę do kupy, więc nie wiem, a pytam z ciekawości, bo kilka osób mówiło mi, że taki sprzęt pociągnie wszystko bez zająknięcia, a słyszałem, że ten AC 4 ma troche kiepską optymalizację.

Ogólnie to grałem dotychczas przez długi czas na bardzo słabym sprzęcie, a wyciągałem z niego co się da, więc jestem przyzwyczajony do widocznych "gołym okiem" spadków klatek, ale problem w tym, że nigdy nie mierzyłem fps'ów, i nie wiem, przy ilu fps'ach mamy ten zauważalny spadek. Kiedyś słyszałem, że widzimy maks 25 klatek na sekunde, czyli jak mamy w grach różnice między np. 60, a 30 fps'ami, to zauważamy takie skoki? Czy to więcej niż 60 fpsów podawanych na różnych testach to po prostu liczby, nie mające właściwie odbicia w naszym odbiorze danej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Jak nie przegniesz z rozdziałką i AA to na luzie odpalisz na maks detalu i 60 fpsach, ta gra jest wbrew pozorom całkiem nieźle zrobiona. Większość tych co płacze próbuje ją odpalić w 44k i 32x MSQQAASSAA i narzeka że na 4 Titanach w takich warunkach mają tylko (!!!) 50-60 fps.

Co do Fpsów, widać różnicę między 60 a 30, zupełnie tak jak jest pokazane tu: http://boallen.com/fps-compare.html, ale to zależy od gry jak bardzo się to odczuwa. W WoT ja nie czuję kiedy mi klatki spadają, ale w NFSach już bardzo to widać. Zwłaszcza w Rivals, jak się odblokuje 60 fps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i za ten artykuł :) Zawsze mnie to intrygowało, a dzięki tobie wkońcu zobaczyłem dokładnie o co chodzi :P

A ACIV odpalam na zwykłym HD 1080p, dotychczas grałem cały czas na wyłączonym AA, żeby mi gry jakoś sprawnie chodziły, więc myślę, że będzie się przyjemnie grało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na GTX760 mam ok. 30FPSow w wysokich z wylaczonymi (chyba) wygladzeniami w 1366x768. Gra nie jest dobrze zoptymalizowana. No dobra, moze i mozna powiedziec, ze optymalizacja jest ok, ale to wzgledem AC3, bo po za tym - wciaz jest kiepska, szczegolnie ze grafika nie powala.

Z tym, ze ja korzystam z innego procesora, wiec tutaj moze byc cos na rzeczy.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy na tym komputerze pójdzie battlefield 4 na ultra ?

Procesor :AMD x8 FX-9370 4,4 Ghz

Karta Graficzna : Gigabyte GeForce GTX780Ti 3 GB

Ram : 8 GB

system : windows 7 home premium

? bo nie wiem czy kupowac battlefielda 4

Edytowano przez KrejzisPLL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy warto kupować ten komuter? http://allegro.pl/seko-6x4-1ghz-4gb-1000gb-gtx650ti-2gb-gtx660-600w-i3875312908.html Kupiłem sobie Battlefield 3, ale na starym kompie nie działa sad_prosty.gif Czy warto kupować ten? Podajcie szczegóły, co w nim jest nie tak, jak coś smile_prosty.gif

Edytowano przez colososkosmos258
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...