Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

@pulcherpuer Wszystkie powinny spokojnie pójść na średnich a MOH AA na najwyższych, ale jak jest ze zgodnością tej gry z Win 8 to Ci nie powiem, bo mam Win 7 i nie chcę Cię wprowadzać w błąd. Co do tych bardziej wymagających gier to zawsze możesz się pobawić ustawieniami grafiki i zobaczyć jak będzie z płynnością.:)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emgi

Serio? Na systemrequirementslab wykazało mi że nawet minimalnych niespełniam sad_prosty.gif

Serio, serio :P Stronki tego typu wciskają niezły bullshit, co było w tym wątku niejednokrotnie wspomniane, więc nie sugerowałbym się tym. Wymagania spełniasz - co prawda masz tylko jedną kość RAM , więc integra będzie miała 1/2 przepustowości, ale na niskich detalach i tak problemów nie będzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudyrydz - nie ma co się kierować filmikami na YT. Często bzdury w nich pokazują.

Niby jakie bzdury może pokazać osoba grająca na takim samym laptopie? Inne naklejki?

Bzdury mogą wyjść przy stacjonarnych komputerach, nie przy laptopach.

@PostrachWsi

Jak pisałem, masz lepszą kartę od mojej, ale słabszy procek(w końcu teraz nowe gierki wymagają tych 4 rdzeni) więc gra może się krztusić. Zresztą, u mnie się krztusiła więc u Ciebie tym bardziej to będzie występować. Chyba, że walniesz sobie rozdziałkę 1024x768. ;P

Edytowano przez Rudyrydz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor w minimalnych wymaganiach powinien być taktowany zegarem 2.4 GHz. Ogólnie powinieneś poprawić Twoją sygnaturkę w bardziej czytelny sposób.

Karta graficzna niby się zgadza, na niskich być może i pójdzie. Aczkolwiek pewny nie jestem. Z lepszym zegarem pewnie by poszło.

Zapoznaj się z pełnymi wymaganiami: http://www.cdaction.pl/news-26686/max-payne-3-zaktualizowane-wymagania-sprzetowe-wersji-pc-lepsze-choc-nadal-wysokie.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytor Intel ® Core i7-3630QM CPU @ 2,40 Producent Intel Prędkość 2.4 GHz Liczba rdzeni 8 Video Card 1 AMD Radeon. HD 7670M Producent ATI Chipset AMD Radeon. HD 7670M Pamięć dedykowana 1.0 GB Całkowita pamięć 1.0 GB Karta graficzna 2 Intel ® HD Graphics 4000 Producent Intel Chipset Intel ® HD Graphics 4000 Pamięć dedykowana 2.1 GB Całkowita pamięć 4.0 GB Pamięć 8.1 GB System operacyjny Microsoft Windows 8 (build 9200), 64-bitowy

Obsługa

pakietu 0 Rozmiar 64 Bit Wydanie Podstawowy

Jakie nowe gry byście proponowali? Choć przyznaje, że po przyjściu na Windowsa 8.1 to pierwszą kartę jaką mi czyta, to Intel i lekko gry mi zaczęły się ścinać (a od czasu do czasu formatuje dysk i wyrzucam syf z lapka).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...