Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

No to już 100% pewności ,że na maksa nie pójdzie. Mi z prockiem 2.4 GHz na tej karcie gra przyklatkowywała na niskich, więc u ciebie będzie podobnie/gorzej (karta nie jest taka zła, ani gra wymagająca, ale optymalizacja pod dżiforsy jest chyba specjalnie skaszaniona).

@Up - refleks wink_prosty.gif

Edytowano przez emqi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że już bardzo długo nie gram w jakołkolwiek gre wymagającą lepszego sprzętu dlatego chciałbym się dowiedzieć czy wymagania w grach tak bardzo się zmieniły na przestrzeni powiedzmy 2 lat. Np taki Tomb Raider działał mi pamiętam na maksymalnych detalach praktycznie z najwyższą rozdzielczością 1920x1080. Miałem wyłączone o ile się nie myle włosy te piękniejsze i pewnie cienie zmniejszone. Gra działała mi płynnie. Było coś kolo 35 klatek na sekunde stale. Battlefield 3 również bardzo fajne chodziło. Dishonored i Diablo 3 również na maks detalach bardzo płynnie działało. Po przeczytaniu ostatnio troche opinii na temat najnowszego assassina postanowilem ową gre zainstalować. Ustawiłem praktycznie wszystko na maks detale. Zmieniłem antyaliasing na prawie najniższy. Detale na wysokie(są chyba jeszcze bardzo wysokie) i cienie na średnie. Gra chodzi tragicznie. Praktycznie nie grywalna. Myślę że jest coś koło 20 klatek, może mniej. Nie wiem czy wina nie leży w procesorze bo kiedyś mialem go podkreconego na 3,8. W tym momencie jest 3,2 czyli standard. Mój sprzęt to:

Obudowa:Zalman Z9

Cooler cpu:Thermalright Macho HR-02 rev 2

Płyta Główna:ASUS M4A77TD

Zasilacz:Thermaltake Smart 630W

HDD:Seagate Barracuda 1TB SATA3 (ST31000524AS)

Pamięc RAM:KINGSTON HyperX DDR3 4GB (2x2GB)/1600MHz CL9 DUAL CHANNEL

Procesor:AMD Phenom II x4 955 BE

Karta Graficzna:Msi GeForce GTX 560Ti 1024MB DDR5/256bit DVI/HDMI PCI-E (832/4008) (wer. Oc - OverClock)

Karta Dźwiękowa:Asus Xonar DXD

Monitor:Dell U2312HM (roździelczośc 1920 x 1080)

Głośniki:Logitech X-230 2.1

klawiatura:Standard

Myszka:Logitech G5

Podkładka:SteelSeries Qck

Słuchawki:Sennheiser hd 380 pro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...