Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

@UP to chyba zły temat na takie dykusje.

Pełniaki z CD-Action 01/2014 i Left4Dead 2.

A tak poza tym powtarzam.

Nie masz podanego dokladnego modelu karty - ale wroze, ze L4D2 pojdzie tylko i wylacznie na niskich, a i tak nie bedzie dosc plynnie;

DSIII i ten Shaun White - ten pierwszy na pewno bedzie sprawial problemy, ten drugi najprawdopodobniej tez. Reszta powinna jakos chodzic.

Jak ja nie lubie debatowac nad takim sprzetem, ktory jest bardziej niezidentyfikowany, a tworcy danej karty nawet przez chwile nie mysleli o tym, ze ktos bedzie na niej gral. tongue_prosty.gif

@UP - optymalizacja jest beznadziejna - sam bedziesz musial dopasowac ustawienia, gdyz ciezko powiedziec. Moge Cie zapewnic, ze bedzie sie dalo grac.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w odpowiednim temacie zadaje to pytanie, ale chciałbym wiedzieć czy GTA 3 lub vice city pójdzie na TELEFONIE HTC 500?

Poszukaj filmikow jak radzi sobie ten telefon przy tych (lub podobnych) grach - watpie, aby ktos zdal tutaj rzeczowa odpowiedz.

@UP - nic z tego nie pojdzie dosc plynnie, aby miec przyjemnosc z rozgrywki.

Edytowano przez DarthKoza
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegów stronę wcześniej: dzięki za pomoc, ale jednak 35zł to nie dużo i postanowiłem zaryzykować. Opłacało się(chodzi o TDU2) wink_prosty.gif

Na opisywanym również stronę wcześniej laptopie:

Rozdzielczość 1366x768(wyżej w lapku nie mogę)

Ustawienia środowiska, modeli aut i wrogów na średnich, jakość FX niska i AA wyłączone ;>

Edytowano przez nocoty7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP sp3

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71 GHz

2GB RAM

Karta Graficzna ATI Radeon HD 3850 512MB

Czy uruchomię na tym sprzęcie Batman Arkham Origins i Assassins Creed 3? Na jakich ustawieniach?

Arkham Origins na absolutnie najnizszych, a i tak nie dam sobie reki uciac, ze bedzie plynnie. O AC3 lepiej zapomniec.

@UP - ciezko powiedziec - wg. wymagan nie ma szans, ale sama gra to tylko 2.5D.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...