Jump to content

Tirvan

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  [[Template core/front/system/searchResult is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
 1. Witam, od mniej więcej tygodnia mój zasilacz (corsair VS 450) zaczął pracować niesamowicie głośno, niezależnie czy gram czy przeglądam internet. Pojawiają się również wibracje które czuć na biurku. Cały komputer ma niespełna 3 tygodnie więc wykluczyłbym zużycie czy zakurzenie. W internecie spotkałem się z opinią że ten hałas w tym modelu może być ocieraniem się łopatek wiatraka o coś. Czy takie coś jest możliwe? czy jednak będzie to wada fabryczna zasilacza? czy też jest to wina mocowania w obudowie (Zalman Z1)? Z góry dziękuję za pomoc.
 2. Niestety zwlekałem z zamówieniem do dziś i okazało się że nie ma już gtx 960 w tej cenie. Co sądzisz o takiej konfiguracji? http://www.morele.net/inventory/info/c8EQyx/ (napęd niepotrzebny). Czy istnieje jakaś duża różnica pomiędzy poszczególnymi gtxami 960 gb od MSI czy Palita do ceny 1050zł?
 3. Cześć, jak w temacie proszę Was o pomoc w ułożeniu takiego zestawu. Budżet na komputer: 3300zł Części do kupienia: pc+monitor Czy wliczyć system w cenę: nie Zastosowanie komputera: gry Preferowany sklep:morele, prolinie Rozdzielczość posiadanego monitora: - Czy sprzęt będzie podkręcany: raczej nie Dodatkowe uwagi: - Z góry wielkie dzięki.
 4. Czy jest szansa na odpalenie Bf4 i w miarę płynne działanie multi na lapku z : Intel Core i7-3610QM 2.30GHz NVIDIA GeForce GTX 660M 4 GB RAM Windows 7 64 bit
×
×
 • Create New...