Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

"Kuzyn grał z 8600GT 256 miał masę błędów graficznych pokroju połowy modelu bohatera itp., a gra potwornie lagowała, ale jakoś ugrał. Niemniej ja nie polecam. "

Dobrze mówi, nawet nie próbuj odpalać, bo sam mam tą kartę i grałem [próbowałem] w wiedżmaka 2 i powiem Ci, że nie dało się grać, bo co chwile się tekstury nie doczytywały itp. Za to 1 działa na średnich/wysokich w 1280x800 przy 40-120 fps :)

"Dirt może też."

Bez synchronizacji i aa spokojnie będzie działać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Chciałem kupić najnowszego Tomb Raider'a i mam pytanie czy gra w ogóle pójdzie na moim komputerze ( a właściwie laptopie):

Procesor: Intel Core i3 2350m 2,3 GHz

Karta Graficzna: Geforce 410m 1GB

Ram: 4GB

Dysk twardy: 500Gb

Zasilacz: Jakiś laptopowy biggrin_prosty.gif

Jeśli uważacie, że gra pójdzie na tym kompie to napiszcie też na jakich mniej więcej detalach : 3

Według CanYouRunIt mój komputer spełnia minimalne wymagania, ale ja tej stronie za bardzo nie ufam.

Edytowano przez Gunwiarz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to sobie tego Tomb Raider'a odpuszczę w takim razie. A myślicie że następujące gry mają szansę pójść? :

Medal Of Honor 2010

Crysis (Pierwsza część)

F.E.A.R 3

Sleeping Dogs

Komputer:

Procesor: Intel Core i3 2350m 2,3 GHz

Karta Graficzna: Geforce 410m 1GB

Ram: 4GB

Dysk twardy: 500GB

Btw: Maksymalna rozdzielczość na tym laptopie to 1366x768 I tak jestem w stanie grać w 25 fps :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiem że spamuje jak cholera, ale przed chwilą ściągnąłem sobie demko Crysisa jedynki i o dziwo działa na moim lapku ( i3 2350m 2,3 GHz Geforce 410m 4GB ram) na średnich w rozdziałce 1280 na 700 czy tam 600 ileś w 25 fps. Czy to oznacza, że pełna wersja gry ma szanse działać w takiej jakości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna chodzi tak samo. Kolega XeoN tu przesadził - Crysis pierwszy może i potrafił zajechać high-endowe PC, ale był to optymalizacyjny majstersztyk i bez problemu chodził na słabym sprzęcie. Śmiało kupuj wink_prosty.gif

@Misiek - kumpel na jeszcze słabszym całego przeszedł w 800x600 :P

Edytowano przez emqi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...