Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Prosze o szybka odpowiedz - jak pojdzie mi arma 3 - chodzi mi o 40 fps na low w dosc duzej rozdielszocsi

win 7 64 bit

Intel i5 2310 2,5 ghz do 3,1 ghz

Nvidia gefoce gt 620 1 gb

8 ram

Dx11

Sorry że wam znowu mącę w głowie. Zadałem to samo pytanie na innym forum i tam dostałem odpowiedz ze nawet mi nie pojdzie, wiec nie wiem co o tym sadzic; tu tez nie dostalem jednoznacznej odpowiedzi. przegądalem internet i tam byly informacje o tym ze ArmA 3 ma dobra optymalizacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Mam pytanie czy pójdzie mi Rome 2? Może być na njniższych detalach z najmniejszą liczbą jednostek.

Niżej parametry

Procesor: AMD Phentom II N620 Dual-Core Processor 2.80 GHz

RAM: 4 GB

Karta widoe: ATIMobility Radeon HD 5650

Dedykowana pamięć grafiki: 1024 MB

DiretX: wersja 10

Jakość Windows: 5.9

Mimo, że to laptop, ma on zainstalowane mocną dodatkową wentylację, dlatego też się nie przegrzewa i nie laguje np. na shogunie 2 po 2h gry.

Podkreślam, że działał mi Bioshock Infinite i Dishonored, pomimo faktu iż z dyskusji na forach i podawanych wymaganiach wynikało, że mi nie pójdzie.

Z góry dziękuję za fachową pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie Saints Row 2, WIedźmin 1, Company of Heroes 1, Medal of Honor 10th Anniversary, Assassin's Creed 1, Call of Juarez 1 i Bound of Blood na max detalach w 1280x1024?

E5500 3,5 GHz

4 GB RAM

GTS 450 1GB

Bez problemu.

Witajcie! Mam pytanie czy pójdzie mi Rome 2? Może być na njniższych detalach z najmniejszą liczbą jednostek.

Niżej parametry

Procesor: AMD Phentom II N620 Dual-Core Processor 2.80 GHz

RAM: 4 GB

Karta widoe: ATIMobility Radeon HD 5650

Dedykowana pamięć grafiki: 1024 MB

DiretX: wersja 10

Jakość Windows: 5.9

Mimo, że to laptop, ma on zainstalowane mocną dodatkową wentylację, dlatego też się nie przegrzewa i nie laguje np. na shogunie 2 po 2h gry.

Podkreślam, że działał mi Bioshock Infinite i Dishonored, pomimo faktu iż z dyskusji na forach i podawanych wymaganiach wynikało, że mi nie pójdzie.

Z góry dziękuję za fachową pomoc

Rome pójdzie spokojnie, nie wiem czemu niby Dishonored miałoby nie chodzić, bo to dość wydajna karta.

@Up - i5 jest dwurdzeniowy, ale czterowątkowy ;)

Edytowano przez emqi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emqi@ Przed premierą Dishonored miał o wiele większe minimalne wymagania oficjalne niż w praktyce.

Xeon@ Dual to myśłałem że jest domyślnie dwurdzeniowy. ( na 100% jest dwurdzeniowy, lecz myślałem, że jedno wychodzi z drugiego)

Panom Xeon i Emqi dziękuję za pomoc smile_prosty.gif

Edytowano przez Wojtascythe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds na 100%, F1 raczej też, Tomb Raider powinien, Crysis 1 najwyższe, ale zapomnij o antyaliasingu powyżej 4.

W sumie głównym winowajcą jest C2D, bo nawet przy tak wykręconym modelu mogą być problemy przez stery GeForca.

Edytowano przez emqi
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy pójdzie mi Saints Row 4 w miarę płynie na najniższych detalach w ROZDIELCZOŚCI 1680X1050.

Mój sprzęt:

-ati radeon hd 4850 series 512mb gddr3,

-pentium dual core e5200 2.50ghz (podkrecony na 3.0),

-2 gb ram ddr2 800mhz,

-win 7 32 bit.

PS w Saints Row 3 grałem płynnie na srednich, zdarzały spadki fps.

Edytowano przez Bandusinski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...