Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Czy następujące gry:

Left 4 Dead 2

Metro last Light

Alien vs Predator (2010)

Dead Space 1 i 3

Pójdą na:

Windows 7 Home Premium

Intel Core i3 2.40GHz

4GB RAM

Intel HD Graphics 3000

Bardziej chodzi mi o to, które z tych gier będą chodziły płynnie na nisko-średnich ustawieniach (przy AvP i L4D2 czy pójdą swobodnie grając przez lan)?

Ponawiam pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Saints Row IV mi pójdzie? Mam i5 4x2.66, 4GB RAM i nieszczęsnego GTS 250 1GB. Wiem, że ten ostatni trochę odstaje (minimum wg. karty steam to GTX 260) ale chyba jest to trochę zawyżane + ta gra nie wygląda dużo inaczej niż SR3, które szło mi na luzie na medium/max + wszystkie gry idą mi na medium/low w 1920x1080, a bywają... ładniejsze.

Co sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Saints Row IV mi pójdzie? Mam i5 4x2.66, 4GB RAM i nieszczęsnego GTS 250 1GB. Wiem, że ten ostatni trochę odstaje (minimum wg. karty steam to GTX 260) ale chyba jest to trochę zawyżane + ta gra nie wygląda dużo inaczej niż SR3, które szło mi na luzie na medium/max + wszystkie gry idą mi na medium/low w 1920x1080, a bywają... ładniejsze.

Co sądzicie?

Jeśli nie skopią optymalizacji to raczej pograsz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc się tylko upewnić (bo zapewne pójdzie, ale nie chcę przykrej niespodzianki), The Walking Dead (oczywiście od TG) pójdzie mi?

@edit:

@Bishuun, nie zawsze CYRI dobrze sprawdzi. Mi pisze, że Crysis 2 nie pójdzie, a chodzi na singlu bez zacinek.

Edytowano przez Underlife
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - nie musisz spamowac i co kilka postow sie dopytywac. Nastepnym razem z przyjemnoscia Ci nie odpowiem, jesli bedziesz taki niecierpliwy.

Batmany pojda na ok. wysokich - bedziesz mial powyzej 30FPS. Nalezy jednak wylaczyc PhysX'y i prawdopodobnie wygladzanie krawedzi AA, gdyz procesor nie jest najwyzszych lotow.

@Underlife - mowiac, ze C2 Ci idzie bez problemu, to takie TWD tym bardziej.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Windows 7 Ultimate

-4gb Ram

-Intel Pentium Dual Cpu T3200, 2.00 GHz

-NVIDIA GeForce 9650M GT

Wejdzie mi Alan Wake i Alan Wake American Nightmare?

Z góry dziękuje :)

P.S. Proszę aby użytkownik MBCYC mi nie odpowiadał, ponieważ raz mi powiedział źle i srogo tym zapłaciłem (naprawa laptopa).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...