Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

@UP

Mniej więcej, to musisz sobie poczekać, choć wątpię, aby gra chodziła dobrze na Twoim PC. Wszystko zależy od wymagań i optymalizacji

Poproszę prognozy dla ACU i nowego Dragon Ejdża:

Intel i5 3330 3Ghz (czwóreczka)

GTX 650 Ti Boost 2GB

16GB RAM

Będzie banglać czy omijać?

DA pójdzie, Unity - nie ma szans.

Jak sprzęt z sygny poradzi sobie z AC:U?

Pewnie biednie, jak większości. Na razie bym odpuścił, gdyż nie ma sensu pchać się w aktualną optymalizację.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axiantis

Czy pójdzie mi Far Cry 4

Lenovo z580

Procesor - Intel® Core i3-3110M CPU @ 2.40 GHz 2.40 GHz

Pamięć - 4 GB (dostępne 3,86 GB)

Grafika - Intel® HD Graphics 4000

NVIDIA GeForce GT 635M

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthKoza

Nie ma szans z Unity? Czy po prostu czekać na pacze z poprawkami do optymalizacji?

Z tą kartą może być ciężko. Optymalizacja zostanie poprawiona, ale podejrzewam, że nie będą to diametralne różnice, podobnie jak przy AC3.

Czy pójdzie mi Far Cry 4

Lenovo z580

Procesor - Intel? Core? i3-3110M CPU @ 2.40 GHz 2.40 GHz

Pamięć - 4 GB (dostępne 3,86 GB)

Grafika - Intel? HD Graphics 4000

NVIDIA GeForce GT 635M

Raczej nie ma szans. Na najniższych jakimś cudem może osiągniesz te 30FPSów, ale nie będą to przyjemne doznania.

@UP - możesz czekać na jakieś otwarte beta testy, które na pewno jeszcze się ukażą. Poza tym, na minimalnych może da radę, ale laptop do gier się zwyczajnie nie nadaje.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pójdzie bez problemów, a jakie detale? Musisz sprawdzić sam. Rozdzielczość dopasowana do monitora - to chyba logiczne.

Na Twoim miejscu wstrzymałbym się i zbierał na bardziej sensowny procesor, bo ten Pentium jest słaby. Przy nim detale to pewnie max średnie przy natywnej rozdzielczości.

Edytowano przez DarthKoza
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać czy mi pójdzie Farming SImulator 15 na tym już dość starym sprzęcie:

windows: xp , procesor: amd 4000+ 2,1 x2 , ram 2gb , karta graficzna: geforce 8600 gt 512 mb,

bo wiem że niby na XP nie pójdzie ale właśnie wolałbym się dowiedzieć czy ruszy bo czasem coś co niby nie powinno uruchomić to działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...