Skocz do zawartości
Bethezer

Czy pójdą? III

Polecane posty

Serio? Przecież ta gra, de facto, ma małe wymagania. Minimalne obejmują starego Pentiuma 4. Inna przyczyna to może to, że produkcja nie lubi kart mobilnych - co niestety ciężko wykryć bez osobistego sprawdzenia, dlatego przepraszam. Dobrze, że to tylko kilka złotych, ale zawsze coś. confused_prosty.gif

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens ryzykować kupno Unity na taki sprzęt? Da radę komfortowo pograć w jakichś przystępniejszych dla oka detalach?

GeForce GTX660 2GB

Crucial DDR3 4GB 1333 Mhz CL9

Core i5-4430 3,00 Ghz (albo 3,2 nie jestem pewien)

Windows 7 64bit

To samo pytanie chciałbym przy okazji zadać do gry Wolfenstein: The New Order i Watch Dogs.

Dodam, że Far Cry 4 śmiga dość płynnie (jest te 40 - 50 fps, czasem lekko przytnie) na ustawieniach ultra (niskie AA, rodzielczość 1554x784, poza tym wszystko wybajerowane jak tylko się da). Z góry dzięki smile_prosty.gif

Edytowano przez Zmcss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens ryzykować kupno Unity na taki sprzęt? Da radę komfortowo pograć w jakichś przystępniejszych dla oka detalach?

GeForce GTX660 2GB

Crucial DDR3 4GB 1333 Mhz CL9

Core i5-4430 3,00 Ghz (albo 3,2 nie jestem pewien)

Windows 7 64bit

To samo pytanie chciałbym przy okazji zadać do gry Wolfenstein: The New Order i Watch Dogs.

Dodam, że Far Cry 4 śmiga dość płynnie (jest te 40 - 50 fps, czasem lekko przytnie) na ustawieniach ultra (niskie AA, rodzielczość 1554x784, poza tym wszystko wybajerowane jak tylko się da). Z góry dzięki smile_prosty.gif

Średnie/wysokie - będziesz miał ponad 30FPSów, ale na 100% będą spadki w pewnych momentach. Ogólnie możesz ryzykować. ;) Wszak do AC nie potrzeba niesamowitej płynności, przynajmniej ja dobrze bawiłem się w niezoptymalizowanej III i IV.

@UP - niestety, nie da rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chciałem się zapytać o Far Cry 3 lub Far Cry 4 (czy mi pójdzie , lub na jakich ustawieniach)

Mój sprzęt:

HP Pavilion g6-2330sw

Intel Core i5 3230M

2.6 GHz, Max.Turbo 3.6 GHz, 6MB cache, 2 rdzenie, 4 wątki

technologia 22 nm, TDP 35 W

4 GB DDR3, 1600 MHz

karta graficzna:

AMD Radeon HD 7670M

pamięć graficzna 1024MB DDR3,GDDR5, obsługa DirectX 11,

Bardzo dziękuje za odpowiedz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinno się grać w rozdzielczości, jaką obsługuje monitor, aby zapewnić sobie największą jakość doznań. Z tym, że ktoś mówił, że dasz rade na tym pograć w Inkwizycję? Jeśli ja tak twierdziłem, to właśnie się pomyliłem.

EDIT: Tak, to ja mówiłem. Ten laptop jest za słaby - głównie przez mało wydajny procesor. Mam nadzieję, że nie zamawiałeś jeszcze gry.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinno się grać w rozdzielczości, jaką obsługuje monitor, aby zapewnić sobie największą jakość doznań. Z tym, że ktoś mówił, że dasz rade na tym pograć w Inkwizycję? Jeśli ja tak twierdziłem, to właśnie się pomyliłem.

EDIT: Tak, to ja mówiłem. Ten laptop jest za słaby - głównie przez mało wydajny procesor. Mam nadzieję, że nie zamawiałeś jeszcze gry.

Na razie nie miałem zamiaru zamawiać.

Szkoda, bo liczyłem że zagram chociaż

na minimalnych.

Edytowano przez Altair25
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...