Skocz do zawartości

Czy pójdą? III


Bethezer

Polecane posty

Pogram na ustawieniach ultra przy dobrym fpsie w :

[...]

Total war II: Rome

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Gra Total War II: Rome jeszcze nie wyszła, więc nikt nie może ci powiedzieć, czy ona pójdzie na ustawieniach "ultra". A nie przypominam sobie, żeby Creative Assembly puściło w świat oficjalną notkę prasową na temat wymagań sprzętowych tej pozycji.

Poza tym fragment, który (w wersji skróconej) zacytowałem jest pytaniem, czy twierdzeniem? Jak pominięcie tego głupiego znaku zapytania może zmienić sens wypowiedzi, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogram na ustawieniach ultra przy dobrym fpsie w :

[...]

Total war II: Rome

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Gra Total War II: Rome jeszcze nie wyszła, więc nikt nie może ci powiedzieć, czy ona pójdzie na ustawieniach "ultra". A nie przypominam sobie, żeby Creative Assembly puściło w świat oficjalną notkę prasową na temat wymagań sprzętowych tej pozycji.

Poza tym fragment, który (w wersji skróconej) zacytowałem jest pytaniem, czy twierdzeniem? Jak pominięcie tego głupiego znaku zapytania może zmienić sens wypowiedzi, prawda?

Jest nad czym się rozwodzić. OK mój bład ale nie przyszedłem tutaj po to aby ktoś mi to wypominał. Poza tym każdy kto tutaj przychodzi raczej pyta a nie stwierdza a i z pominiętego przez ciebie tekstu osoba inteligentna jest w stanie wydedukować, że sens całej wypowiedzi skupia się na pytaniu czy dane gry pójdą a nie stwierdzeniu że " Pójdą " Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - Moze podalbys sprzet, nie kazdemu chce sie szukac pomiedzy stronami watku.

Bedzie chodzilo w wiekszej ilosci klatek, ale na pewno nie w 30FPS. Strzelam, ze od 10-25FPS. Po za tym - co chcesz przez to osiagnac ?

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdzie mi pierwszy Black Ops i na jakich detalach?

Intel Core i3-2130, 3.40GHz, 3MB, LGA1155, 32nm, BOX

Płyta główna Gigabyte GA-H61M-D2, H61, DDR3-1333, PCI-E, GBLAN, mATX

Grafika Gigabyte GeForce CUDA GT 210, 1GB DDR3, HDMI, DVI, D-SUB

Pamięć DDR3 4 GB

Dysk HDD 500 GB

Obudowa ATX

LG Monitor Flatron LCD W2240S-PN 21,5'', wide, Full HD, glossy, czarn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granie w 18-29 fps można jeszcze uznać ale poniżej 17 to masakra. Na starym kompie AC 2 poszło mi na low 800x600 w 19 fps i całe przeszedłem. BTW to na jakich pójdzie Mass Effect i Batman Arkham City w 1280x960?

Mass Effect pojdzie na najwyzszych. Batman: AC - na wysokich. Przetasujesz ustawieniami tak, aby bylo dobrze - wylaczajac takie bajery jak AA, czy niepotrzebne PhysX.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy GTA IV i COD Black Ops Pójdą na: Lenovo IdeaPad B580 B970 Intel? Pentium? Processor B970 (2M Cache, 2.30 GHz) Grafika: Geforce GT 610 M 1GB 4 GB RAM jeśli pójdą to na jakich detalach?

GTAIV na niskich/srednich - mimo wszystko, animacja bedzie zwalniala. Black Ops - Na wysokich/najwyzszych.

Edytowano przez DarthKoza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy battlefield bad company 2 , fallout new vegas, Borderlands(pierwsza część) i Risen(pierwsza część) ruszy mi na:

6100gt 256mb , 3 gb RAM , 2.10 GHz

Jeśli tak to na jakich ustawieniach i czy bez ścinek ?

Edytowano przez Wiktorek5000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...