Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Euro Truck Simulator (seria)

Polecane posty

Widzę że spory przestój w temacie...

Podobny przestój mieliśmy w kwesti aktualizacji ETS 2, jednak SCS planuje ciągle rozwijanie produktu o czym świadczą nowe informacje.

Zacznijmy od tego że kolejny patch przyniesie ze sobą sporo zmian, w tym najnowsze Iveco Stralis Hi-Way i Volvo FH 2013, prace nad patchem przeciągają się ze względu na dopracowanie i konieczność wprowadzenia zmian w kodzie gry. Jednak wielce prawdopodobne jest, że nowa aktualizacja ukaże się jeszcze w czerwcu.

Patch będzie darmowy, ale ujawniono też szczegóły dotyczące pierwszego płatnego DLC. Dodatek skupi się na odwzorowaniu centralnej części Europy, oprócz dodania Słowacji i Węgier dostaniemy teź cały obszar Polski (dotąd tylko Wrocław, Poznań i Szczecin).

Screeny z nowego dodatku przedstawiające most w Nagnajowie i Grudziądzu znajdziecie tu:

http://blog.scssoft.com/2013/05/euro-truck-simulator-2-first-dlc-sneak.html

Tutaj screeny ze Słowacji i okolic Olsztyna:

http://blog.scssoft.com/2013/05/euro-truck-simulator-2-first-dlc-sneak_29.html

Data premiery dodatku jest określona jako "wkrótce" ale prawdopodobnie ukaże się on w czerwcu lub na początku lipca.

Według pierwszych zapowiedzi rozszerzenie miałoby kosztować 10 Euro, w mojej opini to rozsądna cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że kolejny patch przyniesie ze sobą sporo zmian, w tym najnowsze Iveco Stralis Hi-Way i Volvo FH 2013

W najnowszym patch'u niestety nie ujrzymy tych dwóch, zapowiadanych wcześniej piękności. Przynajmniej tak wynika z relacji beta - testerów, którą można zinterpretować tak: "no better AI, no new trucks".

Premiery DLC nie da się określić. Może to być miesiąc jak i pół roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ale być może zostaną jeszcze wprowadzone, premierę DLC przewiduję właśnie w takim terminie kierując się po prostu intuicją, ale z doświadczenia wiem że "soon" może się zawsze sporo przeciągnąć.

Podsumowująć przedewszystkim trzeba uzbroić się w cierpliwość. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całe "soon" było już ładnych parę miesięcy temu. A na chwilę obecną nie ma praktycznie żadnych nowych informacji. Ja tam już dawno w to nie grałem, bo nie ma już praktycznie nic nowego dla mnie w tej grze. Jeśli będzie jakiś patch wprowadzający naprawdę duże zmiany albo wspomniane DLC to wrócę i obczaję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modów mam wgrane jakieś 200 MB. Poza tym jakiś czas temu też pisałem jakie rzeczy chętnie bym zobaczył w grze (tandemy, własne naczepy). Tylko, że obecna mechanika gry nie za bardzo na takie modyfikacje pozwala. Tutaj zaradzić mógłby tylko solidny patch od twórców. Albo jakiś spory dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten TSM wygląda obiecująco. Chyba będzie trzeba sprawdzić :)

Co do mechaniki gry, miałem na myśli gameplay i jego konstrukcję a nie samo działanie kodu gry. Przykładowo chciałbym jeździć ze swoją naczepą a towary tylko na nią ładować. Nie ma takiej opcji, bo gra zaprojektowana jest tak, że razem z ładunkiem dostajemy gotową, załadowaną naczepę. Chętnie też pojeździłbym tandemami. Ale silnik gry, przynajmniej jak na chwilę obecną nie obsłuży fizyki zachowania takiego pojazdu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SCS zaprezentowało kolejne screeny z nadchodzącym w kolejnym patchu (miejmy nadzieję) modelem Iveco Stralis Hi-Way:

http://blog.scssoft.com/2013/06/new-stralis-hi-way-on-streets-of.html

Wygląda obiecująco, szczególnie kabina, w której widać, że nie pożałowali wysokiej jakości tekstur :D Chociaż pewnie osiągami i tak pewnie nie przebije Volvo ze swoim 750-konnym silnikiem i Scanii z 730-konnym. No ale cóż, nie dla każdego są ważne osiągi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się nowy model Iveco wygląda naprawdę świetnie, już nie mogę doczekać się kolejnego patcha, a co najlepsze SCS zapowiada dodawanie kolejnych modeli! Wyobraźmy sobie ETS2 za rok gdy będziemy mieć całą mapę Europy i ogromny wybór ciężarówek. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaktualizowałem swojego ETS, na pierwszy rzut oka to nic on oprócz nowego Iveco nie wnosi, dopiero jak zjechałem na pobocze i usłyszałem ten charakterystyczny dźwięk.... po prostu SCS dopieściło szczegóły doprowadzając do tego że nadal chce się w to grać. Bałem się ,że mody nie będą współpracować ale te najważniejsze ty[u nowe skiny i realne nazwy itd. działają bez problemu. Także polecam zainstalować ten patch dla nowych doznań. chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest nowy patch, wgrałem i śmigam pokonywać kolejne kilometry :) W symulatory gram od dawna, zawsze kibicowałem producentom tego typu gier, zwłaszcza symulatorów ciężarówek. Ale nowy Euro Truck wciągnął mnie strasznie, jest naprawde dopracowany w szczegółach. A nowe uaktualnienie wprowadziło sporo drobnostek które dla starych wyjadaczy rzucają się od razu w oczy. Na przykład jak zjedzie się na awaryjny pas jak przepięknie "buczą" opony, a jeszcze lepsze wsparcie dla kierownic jest genialne, kurcze jak moja kierownica Logitecha współpracuje z tą grą... Nie ma to jak zrobić sobie herbatke, uszykować paluszki, podpiąć kierownice, wygodnie na fotelu się rozsiąść i można po całym tygodniu pracy się odstresować. Oczywiście nabijać kolejne kilometry, bo na razie mam w statystykach przejechane 90 tys. km, 35 poziom i nadal nie mam dosyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście po przejechaniu sporych kilometrów czekam na jakieś DLC co wprowadzi przewóz ponadgabarytowy. Bo nie ma co ukrywać po takim czasie grania daje się we znaki mała liczba ładunków do przewiezienia. Przydałaby się jakaś różnorodność w tym aspekcie gry. No i na pewno zmienne pory roku, a nie żeby trzeba było wgrywać mody, ale jakoś gra jest na tyle ciekawa że jeszcze ani jednego nie wgrałem bo po co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy są, ale obecnie żadna na nowym patchu nie pójdzie. Looknij na modscenter.pl, tam jest od groma modów.

Rzeczywiście od groma. Szukałem, szukałem, ale powiem szczerze, że jest tego dużo, że nie wiem co wybrać. Ma ktoś sprawdzoną i dobrą mapę? Pojeździłbym trochę, ale po tych samych trasach już mi się nie chce. To samo z ładunkami. Wyszedł jakiś mod dodający nowe produkty do przewozu? Bo tego też nie znalazłem.

EDIT: A może istnieją jakieś paczki modów? Bo widzę sporo modyfikacji, ale nie mam pojęcia jakie wybrać żeby się ze sobą nie gryzły ;) A stworzono również CB Radio? Bo też gdzieś znalazłem, ale ludzie mówili, że jakaś kaszana i lepiej nie ściągać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"IMGN.pro reveals the cover of the Polish edition of Euro Truck Simulator 2: Going East!"

Okładka prezentuje się pięknie:

21lr62p.jpg

Teraz czas na kilka informacji:


  • Premiera: koniec września 2013

  • Cena: Prawdopodobnie 10 euro/40 zł

  • Dodatek zostanie wydany w wersji pudełkowej, cyfrowej (aktywacja na steam ofc. będzie możliwa.)

  • Dostępny będzie też bundle ETS2 + Ekspansja Polska

  • Aż 13 nowych miast: Białystok, Lublin, Olsztyn, Warszawa, Łódź, Kraków, Gdańsk, Katowice, Ostrawa, Bańska Bystrzyca, Koszyce, Debreczyn oraz Budapeszt! Oczywiście w każdym odwzorowane charakterystyczne dla danego miasta budynki.

Dla niezorientowanych: Na okładce jest nowe Volvo FH, więc z okazji wydania dodatku dostaniemy go w darmowym patchu. Moja opinia?

Day1 buy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla innych 150 zł za Skyrima to było za dużo. Na liczniku mam w nim 550 godzin. Sam sobie przelicz, ile zapłaciłem za każdą godzinę :P

4 dychy to dużo w stosunku do podstawki, która była prawie dwukrotnie droższa, a miała kilka razy więcej content'u. Skoro dali Lublin czy Białystok, to brak Rzeszowa jest dla mnie trochę niezrozumiały. Tym bardziej, ze u nas jest tylko jeden charakterystyczny element :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...