Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Mevole

Polecane posty

Mam problem z PunkBuster'em. Coś mnie podkusiło, żeby zrobić update'a i... zaczęło mnie wywalać z serverów :( Najczęściej mi się pojawia komunikat "[...]No packet flow". O co chodzi i co można zrobić żeby ten PB się ode mnie odwalił.

P.S. Wiem, że najłatwiej było by go po prostu wyłączyć, ale mam nadzieję, że macie jakieś lepsze rozwiązania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 579
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Problem w tym ze nie robilem backup`u folderu profiles. Plik mpdata.corrupt najprawdopodobniej zawiera dane na temat moich statystyk, tylko ze z jakichs powodow gra uznala je za wadliwe. Czy np. opcja przywracania systemu moze pomoc w odzyskaniu uszkodzonych plikow? Albo ewentualnie czy jest jakis inny sposob na redukcje strat :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą na PS3, ale liczę na odpowiedź... a więc: mam 3 lv. Oki, spoko. Gram sobie. Zdobywam 4 lv. Wychodzę z serwa żeby stworzyć klasę. Stworzyłem. Szukam jakiejś gry TDM. Szuka się chyba z 5 minut i pojawia się okienko z napisem Downloading Game Setting i spowrotem mam 3 lv. O co chodzi??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w tej misji w czarnobylu. Koleś mówi że mamy siedziec cicho i sie nie ruszać. Ale nawet jak leze tam gdzie on i nawet celownikiem nie ruszem zawsze jest alert!!! Help...

Jeśli masz na myśli misję z Czarnobyla kiedy przejeżdża obok ciebie kilka samochodów opancerzonych to musisz być około metr od każdego człowieka (przeciwnika). Ja trzymałem się bardziej lewej strony, ale można i przez środek się nawymijać :)

A tak na offtop (ale dotyczący CoD4) to widzieliście efekt radioaktywności? Mioodzio (jak dla mnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w tej misji w czarnobylu. Koleś mówi że mamy siedziec cicho i sie nie ruszać. Ale nawet jak leze tam gdzie on i nawet celownikiem nie ruszem zawsze jest alert!!! Help...

Jest jeden sposó, który ja wykonuję:

Będziecie się może śmiać :) , ale ja wchodzę na kapitana Macmilliana (czy jak ziomek się zwie).

"Wchodzę" tzn. Trzymam głowę między jego nogami (nie śmiać się zboczuchy- to naprawdę pomaga !! ).

Jest jeszcze jeden sposób: Trzymaj się jak najbliżej pojazdów opancerzonych. Tam zawsze nie ma wrogów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przechodziłem tą misję to zrobiłem tak, że głowa mojego żołnierza była dokładnie za lewym buciorem mojego kompana.. :P A tak przy okazji muszę pochwalić twórców za Call of Duty 4. Dla mnie to jest jedna z najlepszych misji wogóle w grach.... ehhh aż się wzruszyłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się; równie dobra jest ta na statku, czy po wybuchu atomówki ;) Teraz, kiedy przeszedłem, będę starał się przekonać do tej gry siostrę, taki sobie nieosiągalny cel wyznaczyłem! :P

PS. Bardzo podoba mi się przechodzenie misji na kodzie "stary film" (chyba), tam, gdzie ktoś przygrywa w tle na pianinie. Niezapomniana chwila :rolleyes: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Co do kodów, wiem że trzeba znaleźć te... cusie (jakieś dokumenty czy coś) ale ja zwyczajnie nie mam do takiego zbieractwa talentu, może mi ktoś polecić jakąś stonkę z "solucją dla debila" o tym gdzie te ^*%@)!) znaleźć? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MadeInHell o ile dobrze pamiętam, to w CDA było podane gdzie trzeba coś podmienić w jakimś pliku, ale już sam nie pamiętam, w którym numerze to było. Oczywiście na stornie z Tipsami.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest rodzaj kodu (na te bonusy), tam gdzie jest zainstalowane cod4, w pewnym katalogu, zmienia się pewną liczbę "setów", ale nie podam tego, bo jak ktoś to czyta i zrobi to, to mu pewnie popsuję zabawę, a ja wcale taki wredny nie jestem :P Ale, oczywiście kto nie szuka, nie błądzi ;) (albo google prawdę Ci powie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod na wszystkie laptopy:

Wchodzimy do folderu z grą>players>profiles>nazwa usera>edytujemy plik: config.cfg>wyszukujemy słowa:

seta cheat_points "x">

w miejsce "x" wstawiamy liczbę laptopów (30 odblokowuje wszystkie)>zapisujemy zmiany.

Teraz możemy cieszyć się wszystkimi bonusami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Dzięki, zupełnie zapomniałem że się o to pytałem :>. Anyway potestuję sobie te czity może byc zabawnie, w końcu ukończyłem już COD4 na weteranie :) więc mogę sobie na to pozwolic.

Thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. po zebraniu iluś tam laptopów, można odblokować podczas pauzy w grze, czy w menu, w opcjach i kodach, taki fajniusi tryb: stary film; w tle przygrywa jakiś człowiek na pianinie. Mi to bardzo odpowiada. Aha, wtedy wszystko dzieje się szybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...