Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

BETATESTY NOWEJ STRONY WWW

Polecane posty

Ostatnio miałem trochę czasu aby przyglądnąć się becie nowej strony CDA. Jeżeli miałbym wyrażać swoją wizję to przemieścił bym pasek news na środek a ankietę razem z galerią dał na lewo, natomiast reklamę swf dałbym nad tytuł 1 2 itd :) Niby zmiany kosmetyczne a jednak dają lepsze wrażenie całokształtu :P

1) Reklama nad menu? Bez sensu; 2)"Tytul 1"? Przeladuj strone, bo wyskoczyl Ci bug i nie zaladowalo sie menu okienka. :)

Może nie wyraziłem się stanowczo jasno. Z tym "Tytuł 1, tytuł 2" Chodziło mi o panel, gdzie teraz widnieją napisy "polecamy" "galerie" itp. Jakiś bug :)

Jeśli chodzi o "reklama.swf" to zamieścił bym ją nad kategoriami powyżej, lecz to już po prostu szczegół. pewnie już ktoś wspomniał o braku polskich liter "ś, ć, ź." w rubryce sonda. Z ewentualnych sugestii do poprawek to na razie wszystko. Napiszę jeżeli uda mi się wyłapać coś jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te forum ma bardzo fajny wygląd, mi wystarczyłoby, gdyby tylko szybciej działało;)

hyh, jak to niewiele niektórym do szczęścia potrzeba ^^

Mnie w sumie też proste subSilver i stanadardowe phpBB nie zawadza w niczym... Funkcjonalnością mi odpowiada, może poza brakiem instant reply i cytowania selektywnego.

Na pewno wolę coś takiego, niż fora z mało czytelną hierarchią i niewygodną nawigacją (typu gram.pl czy stare forum Witcher)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te forum ma bardzo fajny wygląd, mi wystarczyłoby, gdyby tylko szybciej działało;)

hyh, jak to niewiele niektórym do szczęścia potrzeba ^^

Mnie w sumie też proste subSilver i stanadardowe phpBB nie zawadza w niczym... Funkcjonalnością mi odpowiada, może poza brakiem instant reply i cytowania selektywnego.

Na pewno wolę coś takiego, niż fora z mało czytelną hierarchią i niewygodną nawigacją (typu gram.pl czy stare forum Witcher)

Mi też takie forum odpowiada i boję się zmian na gorsze... Chyba nie widziałem jeszcze lepszego i bardziej czytelniejszego fora niż phpBB ze skórką subsilver. Przede wszystkim boję się, że przez nowy wygląd forum CDA straci klimat... Jakieś czarne kolorki, biała czcionka na czarnym tle itp. (na wzór nowej strony CDA). Sama strona główna mi się nawet podoba, ale mimo wszystko preferuje jasne kolory (tak jak teraz). Mam kilka uwag co do strony, ale napiszę kiedy indziej :).

Koniec offtopu o forum - CormaC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jonathan_Farmer

Od razu powiem, że żadnym fachowcem od projektowania stron www nie jestem i mogę jedynie wyrazić opinię zwykłego użytkownika, który na pewno będzie z waszą nową stroną stykał bardzo często, choćby żeby wypowiedzieć się na forum na jakiś temat.

Od strony wyglądu i konstrukcji strony wypowiedziało się już tutaj paru osobników rozkładając na części pierwsze wersję beta, ja ze swojej strony tylko zauważę, że w kolumnie newsy - po wybraniu jakiejś strony - tak naprawdę nie wiem na której się znajduję. Czy oglądam newsy najnowsze czy jakieś starsze. Aktualna strona newsów nie jest w żaden sposób wyróżniona, a nawet po kliknięciu nie zmienia koloru (jak odwiedzony już link) przez co też nie wiem czy już oglądałem czy jeszcze nie.

Strona rzeczywiście trochę z kolorami na bakier. Jakoś razi po oczach. Niby w ciemniej tonacji a jednocześnie świeci białymi plamami jak halogenowa żarówka, choćby w zasobach czy na rozwijanych przyciskach z galerią, Action TV itd. No i te czcionki - takie i owakie, zatrzęsienie. Nie wygląda to estetycznie.

Forum moim zdaniem wygląda bardzo dobrze na starej stronie i jest bardzo funkcjonalne. Tego bym nie zmieniał, jedynie przerzucił na szybszy serwer, żeby tak okrutnie nie muliło. Mile widziałbym jedynie ze 3-4 style kolorystyczne do wyboru, bo preferuję ciemną kolorystykę, bo ale to już taki "koncert życzeń" :)

Tyle wynurzeń laika :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum moim zdaniem wygląda bardzo dobrze na starej stronie i jest bardzo funkcjonalne. Tego bym nie zmieniał, jedynie przerzucił na szybszy serwer, żeby tak okrutnie nie muliło. Mile widziałbym jedynie ze 3-4 style kolorystyczne do wyboru, bo preferuję ciemną kolorystykę, bo ale to już taki "koncert życzeń" :)

Otóż to. Kilka stylów do wyboru na forum byłoby całkiem dobrym pomysłem. Chyba, że zrezygnujecie z phpBB, to wtedy inna bajka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka wygląda bardzo fajnie, aczkolwiek trzeba by było nad nią popracować żeby stała się bardziej przejżysta, np. za mało miejsca jest dla newsów. A, i ostatnio wyskakuje mi coś takiego:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/cdaction/WWW/views/start.php on line 1

Forum też bardzo chętne zobaczyłbym nowe, bo to wygląda jak moje forum klasowe, a ilość urzytkowników i tematów znacznie przerasta standardy dla jakich są PhpBB co skutkuje chaosem na forum. Mnie na przykład tak odstraszało że mimo iż jestem zarejestrowany jakiś rok to to mój... pierwszy post.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL SMugler pugler! smugler sucks! Smugler do wędzarni!1111!!!!! Sugler to debil!!! ma IQ jak mała MI

Skoro On ma IQ jak mała Mi to ty masz IQ jak WIELKI BI.

Jak chce się wbić na BETA stronkę CDA to wyskakuje mi taki błąd:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/cdaction/WWW/views/start.php on line 1

Mam ten sam problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujecie atak znienacka? ;]

Fan wchodzi na obecną stronę CD-A , a tu zonk! Pisze że ,,strona nie aktualna, oto link do nowej witryny,,. Wchodzisz a tu na tacy podają ci szampana i zapraszają do stolika, po wielkiej biesiadzie zostajesz spytany czy chciałbyś być oprowadzony. Odpowiadasz że tak , wynajmujesz pokój i zostajesz na nowej stronce CD-A na zawsze .

;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtują mnie dwa pytania na które odpowiedzi nie znalazłem:

1. Czy forum zostanie zresetowane?(użytkownicy, rangi, liczba postów i stare tematy)

2. Kiedy(w przybliżeniu; za tydzień? miesiąc? dwa?)jest planowany start nowej strony.

P.S.

Co do wyglądu strony to jest ok! Ale wolałbym żeby forum zostało tak jak teraz wygląda, jakoś tak się przyzwyczaiłem. Wiem sentymentalny jestem... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...