Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LumpMietek

Borderlands 2

Polecane posty

Widzę że ruch mały w temacie :|

Tak czy siak - potrzebuję kogoś do co-opa na misje Hyperion Circle of Slaughter. Od części 3 wzwyż. True Vault Hunter Mode

Na Normalu 5 część ledwo co przeszedłem, podchodziłem z 20 razy (jak nie więcej). Prosty wniosek - na TVHM 5 solo raczej nie dam rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam kogoś kto pomże mi zespawnić i ubić Verminovousa The Invincible (mam nadzieję że dobrze to napisałem :)). Lvl oczywiście 61. Dodawajcie do znajomych na steamie: Bakłażan.

Ps.: Chętnie sklonowałbym także Infinty na poziomie 61. Nie mam ani czasu ani ochoty na farmienie broni która ma 0,007 % szanasy na drop :P

Pps.: to samo z Butcherem lv 61 i CC lv 61

Ppps.: W zamian mogę sklonować kilka legendarków i pearlscentów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze grywa, to jestem dostępny w miarę regularnie wieczorami (ok. ósmej) na jakieś 2-3 godzinki. W weekendy bywa różnie.

Mam season passa, Zer0 lvl 41. Mogę grać na TVHM, albo zacząć budować postać od początku. Chętnie pofarmiłbym trochę ze legendarnymi, tak żeby się zgrać.

Jak coś - piszcie PM :) Jestem miły i nie krzyczę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka ekipy do ubicia Ancient Dragons of Destruction to jestem chętny

lvl 54 Zero na TVHM. DP Unkempt Harolda mam jak coś. The Bee też na 48 lvl ale używanie jej w tej walce jest całkowicie bezsensowne xd

Profil STEAM mam podany w profilu forumowym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z racji tego że premierę ma Borderlands 2 GOTY, postanowiłem zakupić ten tytuł i szukam osoby do CO OPA. Wymagania jakie mam to 18+ no i TS3 oczywiście, no i czas na granie...Symulator kosmiczny przeniesie cię w ekscytujący świat walki o surowce i władzę w przestrzeni międzygwiezdnej. Jako kapitan statku kosmicznego, walcz z obcymi rasami, zdobywaj broń i najlepsze wyposażenie

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów pierwszej części gry Tom Clancy's EndWar! Ubisoft przygotował darmową, przeglądarkową edycję tej online?owej gry strategicznej!

Określ swój los i wciel się w wampira, wilkołaka lub łowcę! Niezależnie od tego, jaką klasę postaci wybierzesz, czeka Cię niezwykła przygoda w świecie pełnym dziwacznych stworów i tajemniczych miejsc. W Bloodmoon, grze twórców Shakes & Fidget, czekają na Ciebie jeszcze większe możliwości i jeszcze bardziej rozbudowana rozgrywka.

Pamiętacie jeszcze Theme Hospital? Pewnie niektórzy z Was doskonale znają tę grę, a reszcie osób nie pozostaje nic innego, jak zagrać w Kapi Hospital, która pełnymi garściami czerpie z legendarnego tytułu

Internetowa gra gangsterska określana często jako ?GTA w wersji przeglądarkowej?. Ze względu na przedstawiane w niej treści, całość jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.

piszcie tutaj swoje nicki na steam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mkolaska - mój nick na steam.

Jeśli ktoś jest chętny/a na grę od początku w coopie - zapraszam :) Zastrzegam sobie prawo do nie grania więcej niż raz z osobami, które okażą się niezbyt miłe :D Preferowany wiek 18+, ale jeśli jesteś młodszy/a, ale potrafisz się dojrzale zachowywać w grze, to nie widzę problemu, by pograć razem. Oczywiście TS3 mile widziany, a wręcz niezbędny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej szukam chętnego do gry w kilka osób w Borderlands 2 GOTY od początku. Gram trochę nieregularnie, ale zwykle jestem obecny około 2 godzin dziennie. Chętnych zapraszam przez PW lub Steam. Sprawę z TS 3 się załatwi, a wiek preferowany to +16.

PS: Nie omijam filmików, które pierwszy raz widzę.

EDIT: Nieaktualne, awaria kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...