Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LumpMietek

Borderlands 2

Polecane posty

Tak, wiem że zgodnie z punktem 14. regulaminu działu "Gramy w Sieci" nie powinienem zakładać tematu o grze, która jeszcze nie powstała. Ale czy jest sens czekać na premierę gry i dopiero wtedy zacząć szukać kogoś do wspólnego grania? Moim zdaniem nie. Lepiej być ustawionym przed.

Poprawny temat:

Poszukuję jednego Vault Huntera (dojdziesz tylko Ty i ekipa ustawiona) do uwolnienia Pandory spod tyranii Handsome Jacka. Jeśli chodzi o konkrety, to mam ze sobą dwóch kolegów, ja mam 14, a koledzy po 23 i 24 lata. Gramy przeważnie po 18, ukończyliśmy jedynkę wraz z DLC.

Profile steam:

http://steamcommunit...gielprzywiezli/ (ja)

http://steamcommunity.com/id/bbackbone

http://steamcommunity.com/id/navrazz

W razie niepewności wal do mnie na steamie.

EDIT: Już po premierze, musztarda po obiedzie. Nabór zamknięty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 punkt regulaminu powstał w sumie po to, aby zapobiec tworzeniu tematów dopiero zapowiedzianych gier, na zasadzie "jak będzie to zagramy, na razie co sądzicie". Skoro jest jasno określony termin premiery to temat można otworzyć, żeby zacząć z grubej rury zamiast po premierze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Racja. Nie dość że w złym miejscu, profil zakładającego nie zachęca, to autor posiada zaledwie 4 posty. Bez obrazy, ale ja wolę pograć z "starszymi userami" FA, po których mogę się spodziewać kultury, a nie z osobami, które przywiało tutaj Bóg wie skąd tongue_prosty.gif.

@Edit: Temat skasować albo przenieść. Mój nick: Alpharadious. Tym panom z przezorności podziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat tutaj trafił, bo po małej dyskusji doszliśmy do wniosku, że Borderlands to przede wszystkim h'n's - bijesz level i zbierasz ekwipunek. W związku z tym poszło do działu, gdzie są także h'n'slashe.

Jeśli macie o to jakieś duże pretensje, to piszcie do mnie na PW. Najwyżej przeniosę tematy (bo i jedynka tutaj trafiła) z powrotem do FPSów, bo to jest głównie moje zdanie.

EDIT: Po namyśle... przywracam temat do pierwszego działu, w którym powstał. Oba tematy w zasadzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także jestem chętny na co-opa. 32 lev Salvador. ale mogę zacząć od początku. jeżeli ktoś jest chętny to proszę na pw :)Gry online oferują zabawę z wysokiej jakości grafiką. Wybór należy do Ciebie! Gry akcji, gry wyścigowe, strategiczne, gry sportowe i casual i wiele wiele innych. Znajdź swoją grę! A najlepsze jest to, że nie musisz nawet sam szukać! Wystarczy, że użyjesz naszej wyszukiwarki gier i już. Przeszukaj nasz szeroki wybór gier online - czeka Cię nie tylko dużo zabawy, ale także wielu przyjaciół, którzy nie pozwolą Ci się nudzić! Łącz się z tysiącami graczy, planuj strategie, zawieraj sojusze i dyskutuj o swoich ulubionych grach online. W grach spotyka się ogromna społeczność graczy. Kto chce grać tylko z komputerem? Świat gier jest inny: tu znajdziesz sojuszników i przeciwników z całego świata, fora tematyczne do wszystkich naszych gier i nie tylko. Gry online staną się Twoją drugą rzeczywistością, a przeglądarka - areną, placem budowy lub kosmosem. Gry online przekonują wysokiej jakości grafiką i głębią akcji. W przeciwieństwie do różnych małych gierek "na chwilę", nasze gry online są interesujące przez długi okres czasu. Wiele misji, poziomów, wyzwań i sukcesów sprawia, że gry online zapewniają doskonałą zabawę, której można zazwyczaj doświadczyć tylko w grach offline. Tak wyglądają gry online przyszłości!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...