Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LumpMietek

Borderlands 2

Polecane posty

Dobry wieczór!

Szukam chętnej osoby do wspólnej gry w Borderlands 2. Dodatki nie są wymagane. Gram Axtonem i mam na razie 8 poziom. Jedyne czego oczekuję to miłej atmosfery i kultury. Proszę pisać na priv lub dodawać mnie na Steam. :)

Steam: miecio24

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, zer0 ma teraz 50lvl mam dostęp do dodatków(SP) w TVHM i UTVHM mogę robić cokolwiek lecz wolałbym pograć troche w dodatki i poubijać Seraph Guardian'ów. A jako że z ekwipunkiem u mnie raczej kiepsko mogę też trochę pohandlować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry !

Szukam osób z które chciałyby razem ze mną pograć całkowicie od nowa. Wersja którą posiadam to GOTY wraz z dodatkami fabularnymi oprócz najnowszego.

-wiek bez znaczenia

-zaangażowanie

-w miarę możliwie dużo czasu

- sprawny mikrofon

- poczucie humor

Ogłoszenie będzie cały czas aktualne więc zapraszam was serdecznie i czekam na wasze wiadomości ! smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Poszukuje osób do pogrania od samego początku. Niestety posiadam tylko podstawkę, więc na chwilę obecną dodatki odpadają.

Jedyne czego oczekuje to:

- trochę czasu na grę, najlepiej wieczorami na spokojnie.

- wiek +/- 16+

- TS3 oraz działający mikro

- luźne podejście do tematu, bez spin

Zainteresowane osoby, proszę o kontakt.

Steam:

http://steamcommunity.com/id/shodan_pl

lub

GG:

7544426

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Obecnie z racji kilku dni wolnych postanowiłem że chce pograć w Borderlands 2. Wersja czysta, bez dodatków.

Poszukuje 3 dodatkowcyh graczy aby umilić sobie oraz innym czas rozgrywki. Zaczynamy od początku.

Prefereowane osoby z użytyecznym mikrofonem i pewnym stanem umysłowym umożliwiająca przyjemną grę.

Odpowiedzi możesz udzielić tutaj na formu oraz na steam: Bamako210

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...